Primera Division

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Primera Division

Post autor: Django »

No to można być prawie pewnym, że w Anglii postąpią dokładnie na odwrót...
Obrazek

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

19 czerwca planowane wznowienie rozgrywek w La Liga
https://m.fangol.pl/view/295393/szczego ... 70fz2t7hck

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Świetna decyzja Messiego. Zostaje w Barcelonie. Od dłuższego czasu mu tego życzyłem.
Gdyby odszedł być może wygrałby jeszcze jakieś trofeum czy dwa. Czymże to jednak jest wobec nieskalanej legendy, jednej z największych w futbolowym świecie? Takie gesty wierności docenia się przez dziesiątki lat. Stoją zdecydowanie wyżej w moim prywatnym rankingu nawet od ewentualnego Pucharu Europy. Będzie sobie wdzięczny jak dziś Gerrard.

Zarzeka się iż odejdzie za rok. Oby nie. Nie powinien.

A dla mnie spora przykrość. Bardzo miałem ochotę na Messiego w Premier. Mam taką teorię iż City niekoniecznie musiałoby być mocniejsze.
Wielka szkoda, że życie mi tego nie zweryfikuje.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

lfc257

Post autor: lfc257 »

Mitchell pisze:
4 wrz 2020, o 20:02
Świetna decyzja Messiego. Zostaje w Barcelonie. Od dłuższego czasu mu tego życzyłem.
Gdyby odszedł być może wygrałby jeszcze jakieś trofeum czy dwa. Czymże to jednak jest wobec nieskalanej legendy, jednej z największych w futbolowym świecie? Takie gesty wierności docenia się przez dziesiątki lat. Stoją zdecydowanie wyżej w moim prywatnym rankingu nawet od ewentualnego Pucharu Europy. Będzie sobie wdzięczny jak dziś Gerrard.

Zarzeka się iż odejdzie za rok. Oby nie. Nie powinien.

A dla mnie spora przykrość. Bardzo miałem ochotę na Messiego w Premier. Mam taką teorię iż City niekoniecznie musiałoby być mocniejsze.
trudno powiedzieć, że to była decyzja Messiego. po prostu Barcelona uznała, że termin wypowiedzenia umowy zawarty w klauzuli minął i nie puszczą go za darmo. a że City chciało pozyskac Messiego tylko i wyłączne na zasadzie wolnego transferu to skoro nie ma takiej opcji, to transfer upadł. Dla Messiego to bardzo złe wieści. W barcelonie już nic nie wygra: mistrzostwo, puchar króla - to już wygrał wiele razy. on by chciał na zakończenie kariery wygrać 5 raz LM. w City miałby większe szanse. a nawet jakby nie wygrał LM to zdobyłby mistrzostwo Anglii - zawsze jakieś nowe trofeum którego nie ma.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Mitchell pisze:
4 wrz 2020, o 20:02
Też mam taką teorię :D Ale może za rok Messi jednak odejdzie. Ale czy w City dalej będzie na niego czekać Guardiola?
Obrazek

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Zastanawiam się, jak będzie wyglądać Barca w tym roku. Z jednej strony ciąg dalszy frajerskich (mogłoby się wydawać) ruchów transferowych, z drugiej mała rewolucja.

Z zespołu odszedł Vidal, Rakitić, Suarez i Semedo. Gdyby jeszcze Koeman stawiał na Puiga mogłoby to ładnie się zgrać, ale i tak w tym sezonie mogą zdobyć minimum mistrzostwo kraju. Atleti mogło się wypalić, Real jest trochę bezjajeczny i jeszcze transferów nie przeprowadzają, być może licząc na Mbappe w przyszłym roku.

Do kadry Barcy wraca natomiast Coutinho (dobrze wyglądający w sparingach), czy dochodzi Pjanić. Na pewno zwiększy to konkurencję w środku pola i Busquets przestanie grać za zasługi. Na dodatek okazuje się, że Ansu Fati to prawdziwa perełka. W dodatku po sprzedaży Semedo, Koeman poprosił o nieszablonowy transfer, jak na ostatnie lata - mianowicie Max Aarons z Norwich City. Dziwię się klubom z Premier League, że go nie wezmą, nikt z 20 Latków w czołowych ligach na prawej obronie nie zagrał tyłu meczy. Prawdę powiedziawszy, co może nieoczywiste, taki ruch może im wyjść na plus. Gdzieś mi mignelo, że ten gracz podoba się Kloppowi, no ale TAA i Neco łatwo nie udostępnili by mu miejsca na placu. Natomiast Sergi Roberto? Nie zdziwię się, jeśli wstrzeli się do pierwszej jedenastki, nie ma nic do stracenia.

Moim zdaniem mogą skończyć tak: MATS - Alba - Pique/Araujo - Lenglet - Aarons - Pjanić - Frankie de Jong - Fati - Coutinho - Messi - Griezmann.

Ustawienie: 4-2-3-1
Ławka: m.in. Busquets, Dembele, Roberto, Puig
Zapraszam do dyskusji

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Takiego tweeta wrzucił na swój profil oficjalny sponsor Granady po porażce z Atletico 1:6 XD

https://twitter.com/AlbertOrtegaES1/sta ... 3022521344

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Beka, jak to w ogóle możliwe haha xD

lfc777

Post autor: lfc777 »

A filipek wraca do skladu :)
Zastanawia mnie tylko czy ta klauzula 100 meczy byla splacana w transzach 5mln za kazde 25 meczy, czy dopiero jest platne po pelnej setce?

20 kolejnych milinow to bylby hit, ale i 5 nikt nie pogardzi xD

navyblue

Post autor: navyblue »

lfc777 pisze:
27 wrz 2020, o 21:20
Zastanawia mnie tylko czy ta klauzula 100 meczy byla splacana w transzach 5mln za kazde 25 meczy, czy dopiero jest platne po pelnej setce?

Z tego co mi wiadomo to 20mln dostaniemy za 100 występów i nic jeszcze nie było wypłacane z tego tytułu. Ale pewien na 100% nie jestem

lfc257

Post autor: lfc257 »

lfc777 pisze:
27 wrz 2020, o 21:20

ja tam uważam, że Koeman reanimuje karierę Coutihno. zresztą, Barcelona wydała mnóstwo pieniędzy wcześniej, teraz nie mogą kupować więcej więc musza rzeźbić z tego mają. Koeman gra bardziej ofensywnie więc może jakiś pomysł na Coutihno znajdzie, Valverde grał zachowawczo i nie potrafił wykorzystać jego potencjału

ODPOWIEDZ