Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

grypka

Re: Reprezentacja Polski

Post autor: grypka »

Niedawno był poruszany temat Zielińskiego w Liverpoolu właśnie w takim meczu jak dziś pokazuje, że nie jest nic wart, tylko drepcze, to jest koleś który ma się za Boga futbolu, i uważa że nie musi zapierd...lać, zero ambicji, ja go w Liverpoolu zwyczajnie nie chcę choć sam pisałem, że dla niego kiedyś oglądałem większość meczy Napoli, gwiazdorek bez dynamiki, tylko poprawia włosy i koszulkę, gra Polski to DNO, a Angole za tego trenera grają najnudniejszą piłkę na świecie, oglądamy mecz bardzo niskich lotów, no ale Sterling położył się po mistrzowsku.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

grypka pisze: 31 mar 2021, o 21:36 Niedawno był poruszany temat Zielińskiego w Liverpoolu właśnie w takim meczu jak dziś pokazuje, że nie jest nic wart, tylko drepcze, to jest koleś który ma się za Boga futbolu, i uważa że nie musi zapierd...lać, zero ambicji, ja go w Liverpoolu zwyczajnie nie chcę choć sam pisałem, że dla niego kiedyś oglądałem większość meczy Napoli, gwiazdorek bez dynamiki, tylko poprawia włosy i koszulkę, gra Polski to DNO, a Angole za tego trenera grają najnudniejszą piłkę na świecie, oglądamy mecz bardzo niskich lotów, no ale Sterling położył się po mistrzowsku.
Ale karny ewidentny, nie ma co się oszukiwać, bezmyślne wejście Helika w momencie kiedy piłka była przy linii końcowej
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
grypka

Post autor: grypka »

Sterling już się położył jak nie było kontaktu, dopiero potem Helik w niego wpadł
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Jak dla mnie, to karny niesłusznie podyktowany. Co do meczu, to Polacy jakoś konkretnie nie odstawali od przeciwnika. Nie oznacza, to że perfekcyjnie zagrali.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

BadBoy1920h pisze: 1 kwie 2021, o 05:40 Jak dla mnie, to karny niesłusznie podyktowany. Co do meczu, to Polacy jakoś konkretnie nie odstawali od przeciwnika. Nie oznacza, to że perfekcyjnie zagrali.
Dugą połową troszkę zamazali występ z pierwszej, jednakże ogółem mecz na słabym poziomie, szkoda że tylko tyle trzeba żeby z nami wygrać
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
SEB

Post autor: SEB »

Tragedia i dno mułu, nie ma co zaklinać rzeczywistości. Anglicy na pół gwizdka, a różnica klas i tak widoczna gołym okiem.

Niby brak zawodników naszego klubu, ale strzały Kane i dryblingi Sterlinga były ucztą dla oczu.

Nasi nie zasługują na Mistrzostwa Świata.
Obrazek
kijuss

Post autor: kijuss »

Jak dla mnie to wygramy MŚ 2022 jak Grecja kiedyś Euro i w to wierzę, nikt nie zabroni mi mieć nadziei 🙂🙂🙂
dzemek

Post autor: dzemek »

Jak tam wrażenia z ogłoszenia kadry na Euro? Brak Grosickiego? Uważam, że słuszny, powinien odejść z WBA skoro i tak nie grał i nie był brany pod uwagę przez trenera angielskiego zespołu. Swoje lata też już ma, wiele zrobił dla reprezentacji ale nie oszukujmy się, brakuje mu rytmu meczowego, znane nazwisko w tym zakresie nic nie dało. Choć niewykluczone, że jeszcze dojdzie jakaś kontuzja, koronawirus itp. i Grosicki pojedzie na Euro. Reszta spoko, wolałbym Fabiańskiego jako bramkarza nr 1, dobrze, że Majecki przyjrzy się zgrupowaniu, może za rok pojedzie na MŚ?
Laitner

Post autor: Laitner »

Samo to, że gość który szybko biegał przez wiele lat był filarem kadry to już świadczy o jej poziomie. Niestety sensownych następców brak i o ile Zielińskiemu "coś nie przeskoczy" to nawet Lewy nie będzie wstanie pociągnąć tej reprezentacji. Sousa musi rzeźbić z tego co ma a na pewno najlepszy materiał to nie jest :P
grzyb

Post autor: grzyb »

Oglądał ktoś i streści jak to wyglądało? Skrót oglądałem, ale tam nie wszystko widać. Wynik meczu kompletnie mnie nie interesował. Natomiast interesuje mnie jak wyglądała obrona i atak bez Lewego. Kto dał radę kto się pokazał, a kto zdecydowanie na minus. Wielkich polskich ekspertów nie chce mi się słuchać, dlatego proszę was o opinie. Dzięki.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
pozorant

Post autor: pozorant »

Mateusz Klich z pozytywnym wynikiem testu na koronę. Drugi raz w tym roku. Znowu przed meczami kadry z Anglią. Zastanawiam się kto w naszej kadrze zagra w pomocy, skoro Zieliński jest kontuzjowany i jego występ stoi pod ogromnym znakiem zapytania? Mecz z Anglią pomijam, bo się szykują bęcki, ale jakoś trzeba wymęczyć zwycięstwo nad Albanią. A tu za bardzo nie ma kim straszyć, skoro poza Klichem i Zielem nie mogą też grać Milik czy Piątek.
bugi

Post autor: bugi »

Dlaczego Albania klepie dużo lepiej niż nasi? Czy my jesteśmy tak słabi czy Albania jest tak dobra?
Obrazek
Paviola

Post autor: Paviola »

Ja chcę by oni polegli po przerwie by się znów na mundialu nie skompromitowali. Zwłaszcza z Szczęsnym w bramce w 1 meczu. Z taką grą jakbyśmy dostali taką Argentyne czy Brazylię można byłoby stawiać na dwucyfrówke.
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Oglądałem i nie dowierzałem.
Albania nas klepie na naszym Narodowym. Albania! 🤣
Tylko wynik, jak to w piłce, absurdalny.
Coraz bardziej jestem za gośćmi. Może konkretny blamaż skończy tę przygodę Sousy. Od ME nie widzę chleba z tej mąki.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
bugi

Post autor: bugi »

Cóż za nielogiczny mecz to był :D
Aczkolwiek źle to widzę, gra jest słaba, na pastuchów z Albanii wystarczyło i to po dziwnym meczu.
Obrazek
Zablokowany