Thiago Alcantara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
lfc777

Re: Thiago Alcantara

Post autor: lfc777 »

Keita ostatnio miał problem z wydostaniem się z kraju... Ciężko wyczuć jak to na niego wplynelo ale pewnie dlatego nie gral. Mnie nie martwi jego forma a to czy nie złapie kontuzji
Kamson

Post autor: Kamson »

Spoiler:
Widzę znowu wróciły czasy na jechanie z Hendersonem
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
everlast

Post autor: everlast »

No bo jego 2 dobre sezony skonczyly sie. Od zeszlego sezony gra jak wczesniej, czyli poza wybieganiem niewiele wnosi. Tu lekki strzal, tu niecelny lobik. W destrukcji srednio. Jedno co dobre, ze teraz zanim dostanie pilke to patrzy sie co sie dzieje za nim i nie robi profilaktycznych 2 krokow w tyl, nawet jak nikogo przy nim nie ma. No ale to dopiero 4 mecze, ma kto grac, wiec ma czas sie rozkrecic.
Mufi

Post autor: Mufi »

roberthum pisze: 13 wrz 2021, o 20:30
Mufi pisze: 13 wrz 2021, o 15:54
roberthum pisze: 13 wrz 2021, o 15:02

Albo przypadek, albo to pokazalo różnicę klas między Chelsea a Leeds, a Fabinho wcale nie jest w dobrej formie. Leeds fatalnie weszło w sezon, więc nie są miarodajnym punktem odniesienia. Oby z Milanem potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji
Idąc Twoim tokiem rozumowania, Pogba czy Bruno, którzy zanotowali po hattricku asyst i goli z Leeds, też nie są w dobrej formie ?
Tylko, że oni nie wyglądali jak cien samego siebie na tle silniejszego rywala. Poza tym Fabinho nie zagrał tak dobrze jak dwójka wymieniona przez Ciebie
yyyy, przecież MU jeszcze nie grał z żadnym silnym rywalem. Akurat MU ma najlepszy terminarz w lidze, jeśli chodzi o start rozgrywek. Teraz dopiero mają WH (bez Antonio) i notabene dopiero po październikowej przerwie na rep. zaczynają im się trudne mecze, a dokładnie ostatnim meczem przed przerwą - z Evertonem, potem kolejno mają Lisy, NAS, Tottenham i City + w między czasie LM.
Fabinho jest DM, ta dwójka to ofensywni piłkarze, to do Twojego drugiego zdania.
Poza tym Bruno i Pogba wyglądali bardzo słabo na tle Soton czy Wolves, w których zremisowali i na farcie wygrali (de Gea wybronił z Wolves), także coś słabo Ci idzie.
Kamson

Spoiler:
Roberthum ma problemy na stronie głównej bo zarzucają mu bycie fanem junjated, tutaj także zaczyna to tak wyglądać, a na debilpage.pl także działa taki użytkownik który właśnie takowym fanem jest, przypadek? Nie sądzę…
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
roberthum

Post autor: roberthum »

Serio naprawdę mało mnie interesuje, że ktoś tak napisze. Od 20 lat kibicuje Liverpoolowi, a fakt, że nie zawsze zgadzam się z tym co się dzieje w klubie, czy z hurraoptymizmem na tej stronie nie czyni ze mnie fana United, Chelsea czy West Hamu.

Nie wiem co się dzieje na stronie rywala, bo tam nie zaglądam, ale skoro lubisz podczytywac ich portal to ok, mi nic do tego.
Kamson

roberthum pisze: 14 wrz 2021, o 16:06 Serio naprawdę mało mnie interesuje, że ktoś tak napisze. Od 20 lat kibicuje Liverpoolowi, a fakt, że nie zawsze zgadzam się z tym co się dzieje w klubie, czy z hurraoptymizmem na tej stronie nie czyni ze mnie fana United, Chelsea czy West Hamu.

Nie wiem co się dzieje na stronie rywala, bo tam nie zaglądam, ale skoro lubisz podczytywac ich portal to ok, mi nic do tego.
To przestań wiecznie narzekać, chłopaki narazie grają bardzo solidnie, zachowujesz się tak jak byś już zapomniał co było w tamtym sezonie, dobrze ze ktoś ze stawki gra wybitnie, Chelsea mimo 3:0 z AV zagrała przeciętne spotkanie, jak ktoś widział to wie. Nikt obecnie nie pokazuje czegoś łał, zaryzykuje nawet stwierdzenie ze to my wyglądamy najlepiej. Odnosisz się do spotkania z Chelsea, przecież my w pierwszej połowie byliśmy lepsi, nie dużo ale jednak, druga połowa to już inna historia, zawsze jak coś się układa pomyślnie to my lubimy sobie zaszkodzić, życie

Bill Shankly 🔴
ElMystiko

Post autor: ElMystiko »

Że Thiago nie zagra z City to niedobrze. Mam nadzieję, że Keita zdąży wrócić na ten mecz.
A z Brentford mam nadzieję, że pogra Morton. Kto nie ryzykuje nie pije szampana.
ODPOWIEDZ