Jordan Henderson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
everlast

Re: Jordan Henderson

Post autor: everlast »

Przeciez po wygasnieciu kontraktu bedzie mial 33 lata. Glownym jego atutem jest bieganie jesli chodzi o sprawy pilkarskie. W wieku 33 lat to zobaczymy jak bedzie biegac. Jesli przedluzyc kontrakt to o rok. A jesli dadza w tym sezonie 30. To ja bym sprzedal. Xzytalem, ze rozmawialismy z agentem Camavingi, bo to ten sam agent co Konate. I za 40 mozna go kupic. Teraz w PL gralby jako u21. Jedynie problem z LM bylby a za 3 lata by uzyskal status HG akurat jakby skonczyl 21 lat. Tak czy inaczej na moje dogra do konca kontraktu i albo przedluzy o rok albo odejdzie do MLS. Napewno klub jest w lepszej pozycji niz Hendo, jesli chodzi o negocjacje
Mufi

Post autor: Mufi »

SEB pisze: 19 lip 2021, o 13:10
Mufi pisze: 19 lip 2021, o 13:03 Mauricio Pochettino jest wielkim fanem Jordana Hendersona i będzie próbował ściągnąć go do Paryża. Kontrakt Anglika z Liverpoolem wygasa w czerwcu 2023r. [The Athletic, James Pearce]
Jeśli go oddamy to będzie tylko kropka nad "i" w słowie Biznes, które tak bardzo uwielbiają nasi właściciele.
Jaki biznes ? Hendo to żaden pro piłkarz , trzymanie Go tu do końca kariery bokiem Nam wyjdzie. To nie Stevie...
Ja to bym Go sprzedał za rok za jakieś 30-35 mln., a na kapitana Virgil albo TAA.

@TheKrzychu, Ty piszesz posty jakbyś w zarządzie klubu siedział. Koniec tematu, bo TheKrzychu tak napisał i **uj.
lfc257

Post autor: lfc257 »

delikatnie mówiąc, nie jestem fanem polityki transferowej FSG. ale akurat w tym przypadku staram się ich zrozumieć. z jednej strony, mimo mojej sympatii do Hendo, trzeba uczciwie powiedzieć, że nie jest to piłkarz wybitny. owszem - ma wielkie serce do gry, żelazne płuca i zawsze daje z siebie 100%. ale nie jest to talent ma miarę Gerrarda. z drugiej strony - jest w klubie 10 lat, jest kapitanem i ważną osobowością w szatni. z tego względu warto by go było jednak zatrzymać na dłużej. Milner przecież jest jeszcze starszy a nikt nie planuje się go pozbywać. jednak nie wiemy wszystkiego. może na badaniach wyszło, że Hendo ma problemy ze zdrowiem i kontuzji będzie coraz więcej, zwłaszcza, że jest już po 30tce
paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

O opaskę nie ma się co martwić, generał Vergil już czeka. Jeśli ludziom od transferów udałoby się wymienić starego, często kontuzjowanego gracza na takiego Saula to żyć nie umierać. Sentyment to Hendo owszem jest, ale poprzednio sentymenty na Anfield trwały 30 lat :wink:
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Kompletnie się nie zgadzam z punktem widzenia przedstawionym w artykule The Independent, a raczej ze stwierdzeniem, że "Henderson nie dostanie tego na co zasłużył" - za zasługi dostaje się medal, a nie wypłatę. Trochę koncepcja przedstawiona jakby właśnie Henderson był źródłem wszelkich sukcesów w ostatnich latach. Oczywiście, nie sposób pominąć jego wkładu w gre, raczej bliżej mi do tych, którzy uważają Hendo za istotny element zespołu niż za grającego tylko w szerz lamusa, rzecz w tym że koncepcja, że nie zostanie zagrodzony jest trochę nie na miejscu. On już został nagrodzony. Raczej to on więcej zyskał na związku z Liverpoolem, niż odwrotnie - został kapitanem, wygrał LM, pierwszy tytuł od 30 lat, KMŚ, zarabia 140k per week - to czwarta najwyższa tygodniówka w zespole, tylko 5 zawodników zarabia więcej niż on. W dodatku klub leczy go w każdym sezonie, więc gdzie ten brak nagrody? Podoba mi się podejście "użyteczność ponad sentymenty". Od takich rzeczy typu uznanie są te wszystkie posady typu "ambasador klubu" i sobie np. taki Fowler zapie*dala gdzieś po świecie, rozsławia klub idostaje jakąś garzę. Moim zdaniem, póki zawodnik dostarcza takiej wartości jak "gra w piłkę", jego zarobki powinny być proporcjonalne do jakości tej wartości i możliwości zarobkowych jakie zawodnik generuje dla klubu. Widocznie ktoś spojrzał w excela, dodał 2 do dwóch i wyszło mu 4
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
lfc777

Post autor: lfc777 »

Kontrakt w nagrode... dramat.
Jesli Hendo zaakceptuje role podobna do Milnera za dwa/trzy lata, zgodzi sie na ciecie zarobkow bede przeszczesliwy, ale tu nie ma miejsca na sentymenty.

Najglupsze co mozna zrobic to dac mu dobry konkrat 'w nagrode' co bedzie sie wiazac z cisnieniem zeby gral, bedzie juz troche starszy i nie bedzie gral na miare oczekiwan w kazdym meczu co bedzie wiazac sie z krytyka kibicow. Za krytyka pojdzie zbuzenie status wsrod kibicow na ktory ciezko pracowal. Jak dla mnie wsyzstkie strony traca i jest to fatalny pomysl.

Kontrakt w nagrode to mogl dostac Gerrard albo przedtem Folwer, z calym szacunkiem ale mimo ze Hendo duzo wiecej wygral, to jego zasluga w trofeach nie jest jakas wybitna i mial nieporownywalnie lepsze warunku gry niz poprzednicy.
dzemek

Post autor: dzemek »

Już gdzieś kiedyś pisałem, że piłkarz w moim wieku (32 lata) bądź po trzydziestce już jest traktowany jak emeryt, podobnie było kiedyś ze skoczkami narciarskimi. Uważam, że Henderson to ważna postać w naszym zespole, na pewno nie dawałbym kontraktu, dużego i długiego w nagrodę ale myślę, że kolejne dwa lata byłyby dobrą opcją, pieniądze zarabia i tak dobre. Wszystko kiedyś się kończy, lepszy okres danego gracza także, w kadrze Anglii na Euro za dużo nie pograł.
Na pewno trzeba będzie już powoli myśleć nad odmłodzeniem kadry.
Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

w 100% zgadzam się z tym co napisał PyrkaLFC, kontraktów nie dostaje się w nagrodę za osiągnięcia, a za obecną formę i prezentowane umiejętności. W nagrodę za zasługi to można postawić mu pomnik, obelisk albo namalować mural. Ja tam Hendo nawet lubię, pełni on swoją istotną rolę w drużynie, ale na ten moment ma jeszcze 2 lata kontraktu. PO aktualnym sezonie można zacząć myśleć czy kontrakt przedłużyć, sprzedać go czy pozwolić mu dograć do końca umowy i odejść za darmo. Biorąc pod uwagę wiek, historię kontuzji oraz charakterystykę (gdzie wydolność i motoryka są u Jordana na pierwszym miejscu) to dawanie mu teraz długoterminowej umowy z wysoką tygodniówką uważam za ryzykowne. Nie chcemy iść chyba drogą Barcelony wypełnionej zaawansowanymi wiekowo piłkarzami z dużymi kontraktami, ale nie prezentującymi już odpowiedniego poziomu.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
ODPOWIEDZ