Euro 2020

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Euro 2020

Post autor: ynwa19 »

Zabawmy sie troche na forum w niezobowiazujace typowanie(mam nadzieje,ze wolno) i napiszmy kto zostanie KROLEM STRZELCOW EURO.

Moj wybor to Harry Kane,ktory oprocz goli z gry jest tez przeciez wykonawca rzutow karnych.

Zastanawialem sie nad naszym Diogo ale on w przeciwienstwie do Anglika do jedenastek raczej nie bedzie podchodzil majac w druzynie CR7 oraz Bruno.

Proponuje aby kazdy pisal wlasnie tylko jedno nazwisko jako swojego kandydata :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

A ja przy okazji zapytam czy ktoś będzie bawił się w fantasy na Euro?

https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020 ... reate-team

Jeśli zbierze się trochę osób, można zorganizować jakąś ligę LFC :)
Obrazek
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

ynwa19 pisze: 10 cze 2021, o 11:00 Zabawmy sie troche na forum w niezobowiazujace typowanie(mam nadzieje,ze wolno) i napiszmy kto zostanie KROLEM STRZELCOW EURO.
Turtles będzie nr 1 :)
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
Django

Post autor: Django »

Jakiś typer EURO? Ktoś coś?
Obrazek
grzyb

Post autor: grzyb »

https://www.kicktipp.pl/lfcpl/
Zapraszam jeśli ktoś ma ochotę 😊
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Za chwilę Euro. To ostatni moment by napisać coś proaktywnego, wizjonerskiego; bez wymądrzania się po meczu i udawania eksperta, który przewidział wszystko tylko czasu nie miał podzielić się tym ze światem.
I chętnie wrócę tu za miesiąc, czując się jak błazen ze swoimi wróżbami. :)

Szkoda pisać rzeczy oczywiste o Francji czy Portugalii.
Skupię się na tych oczywistych mniej.
Dzisiejszy mecz. Włochy. Ekipa na półfinał. Gdyby nie byli osłabieni kontuzjami to nawet na złoty medal.
I wieczorni rywale - Turcja. Jakoś nie widzę ich przegrywających pierwsze spotkanie. Dobrze wypadają z mocniejszymi od siebie, więc nawet 3 punkty nie będą dla mnie wielkim zaskoczeniem. Może wygrają grupę i przejdą kogoś w playoffach. To wszystko. Są za młodzi na poważne triumfy.
Dania. Od lat grająca nieźle w piłkę. To pewnie ostatnie mistrzostwa dla kilku zawodników. Miło byłoby to spuentować najlepszą czwórką lub chociaż ósemką.
Podobnie jak Chorwacja. Choć nie mają już kilku wiodących graczy sprzed trzech lat. Stawianie wicemistrzów świata w roli czarnego konia jest zabiegiem nieco karkołomnym. Mimo tego jakoś nie umiałem się doszukać wielu głosów przyznających im medal.
A może Szwecja uratuje honor Skandynawii? Budują się bez Zlatana od paru lat i ten rozbrat im służy. Ktoś duży połamie sobie na nich zęby.
W Anglię nie wierzę. Tyle lat kibicowania i ciągle klops. Ostatni turniej był tylko niewielką anomalią na przestrzeni całych dekad. I nie był żadnym wielkim sukcesem dla takiej wielkiej piłkarskiej nacji. Sukcesikiem.
Nie leży mi również Belgia, wysoko stawiana przez bukmacherów. Mają skład, złapali doświadczenie i laury turniejowe. Ale coś mi w nich nie pasuje. Może Martinez, może trochę nasycenia. Już są wymieniani jako najlepsza generacja jaką wydał ten kraj. I chyba będzie to generacja w części niespełniona.
Niemców nie ma w gronie faworytów. Holendrów. Rzecz kiedyś nie do pomyślenia. Kurde.. jaki ja stary jestem. Świat wywrócił się do góry nogami.
A Polska?
Trzy punkty w grupie przyjmę ze zdziwieniem. Cztery z niedowierzaniem. 🤣
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
dzemek

Post autor: dzemek »

Ciężko cokolwiek przewidywać, 4 drużyny z 3 miejsc grają dalej, wywróżylem sobie, że w półfinale będą Włosi, Anglicy, Francuzi, Belgia (mimo wszystko) a nawet nie wiem czy taki scenariusz jest możliwy. Króla strzelców ciężko mi wskazać.
Mimo wszystko, myślę, że Francja zdobędzie ME bądź będzie w finale. Holandia faktycznie nie wygląda super imponująco ale chyba im będę najbardziej kibicował, kiedyś bardzo interesowałem się Finlandią. Dużo sympatii dla Węgrów, Chorwatów, nawet Macedonii (remis będzie dla nich sukcesem).
Nawet nie czekam na EURO, nie wiem czy będę oglądał każdy mecz, w tym dzisiejszy. Zobaczymy jak zgranie Niemców, zawsze są groźni. Czarny koń (w sensie półfinał)? Może Dania, Szwecja?
Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Biorąc pod uwagę, że przy tych 24 drużynach drzewko jest bardzo pogmatwane, a mi nie chce się analizować czy ktoś ma szanse z kimś zagrać w półfinale czy nie stawiam na taki skład Francja, Portugalia, Włochy, Niemcy. Może za ostatnią dwójkę wskoczy Anglia albo słabsza niż na MŚ Belgia czy Chorwacja. Z dawnych potęg to nie widzę tu miejsca dla Holandii i Hiszpanii.
Król strzelców? Może Kane coś nastrzela na wcześniejszych etapach.
Czarnym koniem może być Turcja albo Dania.
Naszych stać maksymalnie na awans z grupy i raczej nic więcej.
P.S. Do typera dołączyłem, chociaż nie ogarniam do końca punktacji.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

Ciężko wskazać potencjalnego króla strzelców, Kane ma trudnych rywali w grupie, pod tym kątem łatwiej mają Belgowie czy Hiszpanie, stawiałbym na Kane'a, Lukaku lub któregoś z Hiszpanów, jeśli trafi im się podobny mecz jak niedawno z Niemcami.
Drabinka jest nieprzewidywalna z uwagi na mnogość możliwości awansu z 3 miejsca, Francja, Belgia, Anglia pod kątem potencjału są najwyżej, w dalszej kolejności Portugalia i Włochy.
Francuzi mają wszystko co potrzebne, mocny i szeroki skład, swietnego trenera, doświadczenie więc chyba to główny faworyt, nawet niedawno Del Piero na nich stawiał, a nie na swoich.
grzyb

Post autor: grzyb »

Ceremonia otwarcia jest tak żałosna ze aż mi wstyd jak to oglądam.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Awatar użytkownika
ynwa19

Kurcze Mancini,Ty szelmo!
Znowu wystawiasz rutyniarzy a gdzie ta młodzież?🤣
Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

grzyb pisze: 11 cze 2021, o 20:51 Ceremonia otwarcia jest tak żałosna ze aż mi wstyd jak to oglądam.
Co tam się działo? Oglądam akurat Djoko - Nadal, więc nie widziałem. Klękanie czy coś? :D
Awatar użytkownika
MG75

grzyb pisze: 11 cze 2021, o 20:51 Ceremonia otwarcia jest tak żałosna ze aż mi wstyd jak to oglądam.
Ja zawsze opuszczam i zaczynam od meczu.
Te ceremonie otwarcia to trochę kuriozum - każdy czeka na mecz, ale wiadomo, że najpierw występy artystyczne...
Awatar użytkownika
ynwa19

Wygrał futbol na tak czyli ofensywna Italia a przegrał zdezelowany,turecki autobus.
I oby tak pozostało na tym EURO.
"Murarze" go home!
Awatar użytkownika
MG75

Turcy tacy słaby czy Włosi mocni?
ODPOWIEDZ