Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: PyrkaLFC »

consigliere pisze: 10 cze 2021, o 00:27
PyrkaLFC pisze: 8 cze 2021, o 22:17 Podobno jesteśmy zainteresowani Fabiem Vieira z Porto, kontrakt do 2022

Bruno Andrade
@brunoandrd
Fábio Vieira está na lista de referenciados pelo Liverpool... e o interesse acaba por aumentar com as boas atuações do médio no Euro Sub-21, tendo sido eleito o melhor jogador. FC Porto está em cima - e bem - para garantir a renovação do atleta, que tem contrato até junho de 2022
https://twitter.com/brunoandrd/status/1 ... 6300062720

na reddit uchodzi za całkiem wiarygodne źródło
byłoby wspaniale. widziałem go w tym sezonie wielokrotnie, niezwykły talent. nie wiem czy nie jest to drugi najbardziej uzdolniony młody Portugalczyk, obok Joao Felixa. bajeczna kontrola, inteligencja, szósty zmysł, doskonała lewa noga.
Ja poczynań tych młodych piłkarzy aż tak nie śledzę. Pamiętam że jeśli chodzi o Brewstera miałeś nosa już jakieś 2-3 lata temu, więc zdaje się na Ciebie 8)

Nie mniej, obejrzałem sobie kila kompilacji młodego i rzeczywiście robi wrażenie. Szczególnie kilka piłek z głębi pola zapadło mi w pamięć. Kciuki za Edwardsa trzymane.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
Mufi

Post autor: Mufi »

Manchester United have offered €70M/$85M for Jadon Sancho, but Dortmund are holding out for more than €90M/$110M, reports SPORT BILD
Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

United zbliża się do Sancho, Chelsea kontaktuje się z Hakimim i Haalandem.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Mufi pisze: 10 cze 2021, o 11:59 Manchester United have offered €70M/$85M for Jadon Sancho, but Dortmund are holding out for more than €90M/$110M, reports SPORT BILD
I co ta informacja wnosi w kontekście naszego klubu?
Idź to napisz na debilpage.pl, to News związany z nimi.
Jak podpisze to szkoda chłopaka, kolejny zmarnowany talent
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
Django

Post autor: Django »

FanatykLfc2011 pisze: 10 cze 2021, o 13:47
Mufi pisze: 10 cze 2021, o 11:59 Manchester United have offered €70M/$85M for Jadon Sancho, but Dortmund are holding out for more than €90M/$110M, reports SPORT BILD
To ma, że Sancho jest łączony także z LFC. Ile prawdy w tych łączeniach tego nikt nie wie. Nie widzę żadnej niestosownej rzeczy napisanej przez Mufi'ego, a Ty nie mów ludziom, co mają w życiu robić.
Obrazek
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Django pisze: 10 cze 2021, o 14:15
FanatykLfc2011 pisze: 10 cze 2021, o 13:47
To ma, że Sancho jest łączony także z LFC. Ile prawdy w tych łączeniach tego nikt nie wie. Nie widzę żadnej niestosownej rzeczy napisanej przez Mufi'ego, a Ty nie mów ludziom, co mają w życiu robić.
Tu piszmy o plotkach związanych z Lfc a nie mułami
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
Mufi

Post autor: Mufi »

Kamson ja już Cię chyba ze 100x prosiłem - przestań pier*olić.

Nigdzie tu nie jest napisane, że spekulacje mają dotyczyć tylko LFC.

@firo9
Akurat Haaland to na 100% zostanie w BVB, poza tym nie wyobrażam sobie, że CFC kupuje napastnika poraz kolejny w przeciągu roku i jeszcze za taką kasę. Hakimi ? Nie wiem czy chłop ogarnie temat w UK , zresztą po co On Chelsea? Mają Jamesa, a Hakimi raczej 40 mln kosztować nie będzie (ponoć Inter chce 75 mln.). imo te ploty są wyssane z palca.
Aldor

Post autor: Aldor »

Mufi pisze: 10 cze 2021, o 20:45 Kamson ja już Cię chyba ze 100x prosiłem - przestań pier*olić.

Nigdzie tu nie jest napisane, że spekulacje mają dotyczyć tylko LFC.
Wiadomo, masz racje. :roll:
Szpieg1 pisze: 21 lip 2018, o 23:52 2. Jest to sub-forum dotyczące Liverpoolu oraz temat dotyczący TYLKO transferów wokół Liverpool FC.
Dyskusje odnośnie transferów innych klubów mogą być prowadzone tylko w wątku Transfery Premier League
viewforum.php?f=3
Posty dotyczące transferów i plotek transferowych do innych klubów będą bezwzględnie kasowane chyba, że dotyczą piłkarza, który był w kręgu zainteresowań Liverpool FC.
Django

Strona powiązana z Lazio podaje, że Liverpool poczynił pewne kroki w celu pozyskania Siergieja Milinkovicia-Savicia. Przeciwnikiem jest nowy menager Lazio w osobie Maurizio Sariego, który chce budować drużynę właśnie na Serbie oraz na naszym byłym zawodniku Luisie Alberto.

https://thelaziali.com/2021/06/10/liver ... t-to-sell/

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale skoro strona w jakiś sposób powiązana z klubem podaje taką informację, to może być boś na rzeczy. Na transfermarkt wyceniany jest na 70 milionów, w arcie ani słowa o ewentualnej kwocie odstępnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

Django pisze: 11 cze 2021, o 08:23 Strona powiązana z Lazio podaje, że Liverpool poczynił pewne kroki w celu pozyskania Siergieja Milinkovicia-Savicia. Przeciwnikiem jest nowy menager Lazio w osobie Maurizio Sariego, który chce budować drużynę właśnie na Serbie oraz na naszym byłym zawodniku Luisie Alberto.

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale skoro strona w jakiś sposób powiązana z klubem podaje taką informację, to może być boś na rzeczy. Na transfermarkt wyceniany jest na 70 milionów, w arcie ani słowa o ewentualnej kwocie odstępnego.
70 mln i wszystko jasne
Django

MG75 pisze: 11 cze 2021, o 08:45
Django pisze: 11 cze 2021, o 08:23 Strona powiązana z Lazio podaje, że Liverpool poczynił pewne kroki w celu pozyskania Siergieja Milinkovicia-Savicia. Przeciwnikiem jest nowy menager Lazio w osobie Maurizio Sariego, który chce budować drużynę właśnie na Serbie oraz na naszym byłym zawodniku Luisie Alberto.

70 mln i wszystko jasne
Nie rozumiem - co jest wszystko jasne?
Obrazek
mkb22

Post autor: mkb22 »

Spoiler:
Że to bujda i wymysł dziennikarzy
Django

mkb22 pisze: 11 cze 2021, o 09:08
Spoiler:
Bujda byłaby gdyby to była calciomercato czy inny the s*n. Ale tu strona powiązana z klubem. Ale skoro Wy po cenie wycenie piłkarza ustalanie prawdziwość spekulacji, to ja nie mam pytań - marnujecie się tu na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
MG75

Django pisze: 11 cze 2021, o 08:55
MG75 pisze: 11 cze 2021, o 08:45

70 mln i wszystko jasne
Nie rozumiem - co jest wszystko jasne?
Jasne jest, że nie wydamy takich pieniędzy na zawodnika, więc zakładając, że Lazio nie zrobi promocji Savicia nie pozyskamy. Wiem, że Virgil i Alisson kosztowali podobnie, ale były to transfery z gatunku niezbędnych.
Dla nas realny jest zawodnik za 30-40 mln, jak Thiago, Jota czy Konate.
Awatar użytkownika
MG75

Django pisze: 11 cze 2021, o 09:20
mkb22 pisze: 11 cze 2021, o 09:08
Spoiler:
Bujda byłaby gdyby to była calciomercato czy inny the s*n. Ale tu strona powiązana z klubem. Ale skoro Wy po cenie wycenie piłkarza ustalanie prawdziwość spekulacji, to ja nie mam pytań - marnujecie się tu na forum.
Nie chodzi o prawdziwość spekulacji, a o możliwość sprowadzenia zawodnika za ok. 70 mln.
Nie neguję, że pojawił się pomysł sprowadzenia AM-S, wątpię w powodzenie realizacji.
ODPOWIEDZ