Georginio Wijnaldum

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Django

Re: Georginio Wijnaldum

Post autor: Django »

sokół pisze: 23 maja 2021, o 22:05
Pamiętam taki mecz, graliśmy na wyjeździe, chyba ze Stoke. Gini rzuca 40sto metrowego , prostopadłego krosa (jeszcze z naszej połowy) na nos do Firmino, który strzela kolejnego gola… Genialnie ułożona stopa.
I Firmino pakuje bramę w stylu Suareza - doskonale to pamiętam!
Obrazek
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

Spoiler:
Nie wyszła Ci taka zła ta laurka dla Holendra. Miło było poczytać.

Bramkę pamiętałem ale nie kojarzyłem, że to Gini rozprowadził akcję.
Dzięki za przypomnienie.
https://www.youtube.com/watch?v=ew6QUj4y91c
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
lfc257

Post autor: lfc257 »

tak a propos tej bramki Firmino po podaniu Giniego - na tym filmu jest też ,,popis" Lovrena - przypominam jakby ktoś tęsknił za Chorwatem. a co do Holendra - wybrał odejście do Barcy, w sumie to go nawet rozumiem - grał u nas 5 lat, wygrał LM i PL a teraz szuka nowego wyzwania. nie ma ludzi niezastąpionych. obyśmy tylko sprowadzili w jego miejsce zawodnika o tak solidnym zdrowiu jak Wijnaldum, następny Keita byłby bardzo nieporządany
TheLiverpoolClass

Post autor: TheLiverpoolClass »

Wspaniały to był piłkarz.

Dał bardzo dużo radości, taki chyba "najprawdziwszy" z tych wszystkich żołnierzy Kloppa, a było ich sporo. Umiejętność utrzymywania się przy piłce to było coś wspaniałego dla oka. Szkoda, że odchodzi bo przez te wszystkie lata nabył status małej legendy i skończenie kariery na Anfield byłoby ładnym zwieńczeniem , noale cóż- piłka to też interesy i nic na to nie poradzimy.

Z drugiej strony, żeby nie było tak kolorowo, to zdarzało mu się irytować. Hamowanie akcji, asekuracyjne piłki, mała kreatywność. Nie da się ukryć, że gdyby nie kontuzje to najprawdopodobniej to on wylądowałby na ławce i spadłby do roli niezbyt częstego zmiennika w tym sezonie. To oczywiście nie znaczy, że wspaniałym piłkarzem nie był =D

Trzymaj się i powodzenia Gini!
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Gini był bliziutko Bayernu, jednak że Koeman zostaje(co jest podyktowane brakiem umowy z Flickiem który objął Niemcy) Wijnaldum jest właśnie z agentem i rozmawia z Laportą i jego prawnikiem, umowa do 2024 roku
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Szkoda mi Giniego. Gość w Bayernie miałby jakąś gwarancję gry, bo to normalnie funkcjonujący klub. w Barcelonie to co się odwala wewnątrz klubu to jest jedno wielkie nieporozumienie. Pjanić przychodził do klubu za ogromne pieniądze i jako ukształtowana gwiazda mistrza Włoch, kim on jest teraz? Oby Gini nie skończył tam jak inni przed nim, bo szybko stamtąd ucieknie i tylko straci czas w tym klubie.
lfc777

Post autor: lfc777 »

Ogolnie dziwna historia ze 2-3 lata temu nie przedluzyl kontraktu z porzadna podwyzka.
Mega wazny zawodnik, ale zamiast pamietac jego genialne bramki z Barcelona, czy znakomite utrzymywanie sie przy pilce, to ja mam w pamieci jego zachowanie po bramce Alissona.
Sytuacja przypomina mi Emre Cana, z ciekawosci pewnie beda zagladal co u niego slychac, ale nie specjalnie planuje mu kibicowac szczgolnie w Hiszpani.
qba3

Post autor: qba3 »

LiverpoolIsRed pisze: 25 maja 2021, o 14:39 Szkoda mi Giniego. Gość w Bayernie miałby jakąś gwarancję gry, bo to normalnie funkcjonujący klub. w Barcelonie to co się odwala wewnątrz klubu to jest jedno wielkie nieporozumienie. Pjanić przychodził do klubu za ogromne pieniądze i jako ukształtowana gwiazda mistrza Włoch, kim on jest teraz? Oby Gini nie skończył tam jak inni przed nim, bo szybko stamtąd ucieknie i tylko straci czas w tym klubie.

Co do Pjanica to nieprawda. Barca wymieniła go za Arthura i dostała jeszcze za to 12mln, tylko w związku z problemami finansowymi zrobili taki deal z Juve, że "dali" za Pjanica 60mln, a Juve "dało" za Arthura 72. Szczerze mówiąc jakby nie te problemy finansowe to Pjanic nie byłby brany pod uwagę. Poza tym te mecze, w których dostał szanse były tragiczne w jego wykonaniu i nie dziwię się, że nie gra- nie pasuje do ustawienia.
Teraz w Barcy jest nowy prezydent, powoli ogarnia ten cały szajs, który zostawił mu poprzednik. Inna kwestia to też Koeman, który go dobrze zna i umiał prowadzić w reprezentacji (jeśli Koeman zostanie na stanowisku, bo różne głosy są). Tak czy inaczej mnie by cieszył transfer Giniego do Barcy, bo przechodzi od jednego "mojego" klubu do drugiego ;)
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Pytanie czy Holender utrzyma się na stanowisku na kolejny sezon, bo jeśli tak to ok - Gini dostanie szansę, ale w przypadku zwolnienia Koemana nie wiadomo co będzie. Co nowy trener w Barcelonie to ktoś idzie do odstrzału. Oby nie wypadło na Giniego.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

qba3 pisze: 25 maja 2021, o 15:55
LiverpoolIsRed pisze: 25 maja 2021, o 14:39 Szkoda mi Giniego. Gość w Bayernie miałby jakąś gwarancję gry, bo to normalnie funkcjonujący klub. w Barcelonie to co się odwala wewnątrz klubu to jest jedno wielkie nieporozumienie. Pjanić przychodził do klubu za ogromne pieniądze i jako ukształtowana gwiazda mistrza Włoch, kim on jest teraz? Oby Gini nie skończył tam jak inni przed nim, bo szybko stamtąd ucieknie i tylko straci czas w tym klubie.

Co do Pjanica to nieprawda. Barca wymieniła go za Arthura i dostała jeszcze za to 12mln, tylko w związku z problemami finansowymi zrobili taki deal z Juve, że "dali" za Pjanica 60mln, a Juve "dało" za Arthura 72. Szczerze mówiąc jakby nie te problemy finansowe to Pjanic nie byłby brany pod uwagę. Poza tym te mecze, w których dostał szanse były tragiczne w jego wykonaniu i nie dziwię się, że nie gra- nie pasuje do ustawienia.
Teraz w Barcy jest nowy prezydent, powoli ogarnia ten cały szajs, który zostawił mu poprzednik. Inna kwestia to też Koeman, który go dobrze zna i umiał prowadzić w reprezentacji (jeśli Koeman zostanie na stanowisku, bo różne głosy są). Tak czy inaczej mnie by cieszył transfer Giniego do Barcy, bo przechodzi od jednego "mojego" klubu do drugiego ;)
Zgadza się, tam chodziło tylko i wyłącznie o zbilansowanie finansów FFP, mianowicie gdyby nie zarobili tych pieniędzy z Arthura zostali by ukarani, a zapłata za Pjanicia wchodziła już w nowy rok rozliczeniowy. Zwykłe obejście systemu
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
bugi

Post autor: bugi »

Wijnaldum moim zdaniem przy jego zdrowiu to jakieś 4 lata spokojnej gry na poziomie
Obrazek
TheLiverpoolClass

Post autor: TheLiverpoolClass »

Gini w PSG.
Georginio Wijnaldum postanowił zaakceptować ofertę PSG. Kontrakt będzie obowiązywał do 2024 roku, a pensja będzie dwukrotnie wyższa niż ta, którą oferowała Barcelona. (Fabrizio Romano)
Kodi

Post autor: Kodi »

Przy tym jakie cyrki się od jakiegoś czasu dzieją w Barcelonie, totalnie nawet mu się nie dziwię, że w tym wypadku woli stabliną, o wiele lepiej płatną posadkę w środku pola PSG.

Koeman jeszcze poleci po paru miesiącach i mógłby skończyć jak Pjanic.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

FanatykLfc2011 pisze: 21 maja 2021, o 11:07
PyrkaLFC pisze: 21 maja 2021, o 11:05
FanatykLfc2011 pisze: 21 maja 2021, o 11:03

No co, Tweter huczy o tym od rana, mianowicie Florian Plettenberg ze Sport1 który jest dobrze poinformowany w sprawach Bayernu, lepiej niż ciągły przestrzelacz Falk którego nawet już ganił na Tweterze Orstein żeby się więcej nie powoływał na niego.
Nagelsmann chciał za wszelką cenę Giniego, podobno indywidualne warunki kontraktu już dodane, jedna jak i druga strona mówi „tak”.
Zreszta agent Giniego również tego nie kryje, to chyba było pewne ze odejdzie już od kilku miesięcy, kwestia było gdzie.
Zrezygnował z Barcelony z dwóch powodów, już nawet Depay odpuszcza Katalonię
Naucz się wklejać link do źródła, kogo obchodzą jakieś Twoje twitterowe sprawozdania?
A widzisz w jakim temacie piszę, nie „Rozważania i spekulacje transferowe” czy „Informacje transferowe” a „Giorginio Wijnaldum”. Mam prawo go pożegnać i odpowiedzieć komuś na zadane pytanie bez linka w tym temacie, to chyba proste. Czas niedługo zweryfikuje moje słowa
No i zweryfikował :)

Paris Saint-Germain
@PSG_inside
#WelcomeGini
https://twitter.com/PSG_inside/status/1 ... 0513918976
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
ODPOWIEDZ