Anfield

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Insoul

Re: Anfield

Post autor: Insoul »

Cześć,

Przesyłam Wam kilka zdjęć stadionu Anfield z drona, które wykonałem będąc w październiku.
Szkoda, że w nocy stadion nie był oświetlony :( a z daleka widać było boisko evertonu.

Niedługo stestuję wydruk na canvasie więc podeślę jako uzupełnienie.

https://droniq.pl/liverpool-anfield-z-drona/
Ostatnio zmieniony 3 lut 2020, o 17:27 przez Insoul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
werbatin

Post autor: werbatin »

Insoul pisze:Cześć,

Przesyłam Wam kilka zdjęć stadionu Anfield z drona, które wykonałem będąc w październiku. Szkoda, że w nocy stadion nie był oświetlony :(

https://droniq.pl/liverpool-anfield-z-drona/
Ooo, akurat jestem po kupnie Xiaomi FIMI X8 SE, chciałbym pokręcić mistrzowską fetę na Anfield i w okolicach stadionu - podczas meczu mogą mnie za to zamknąć? Jaki jest limit zbliżenia do stadionu?
Obrazek
Insoul

Post autor: Insoul »

Jak ja byłem to obowiązywał limit 50m od ludzi, vlos itd.

Teraz jest obowiązkowa rejestracja drona i test online. Dalej są limity co do odległości od ludzi i mienia.

Tu masz oficjalną stronę i informacje co i jak aby latać legalnie:
https://www.caa.co.uk/Consumers/Unmanne ... nd-drones/

Ja podlatywałem tylko tak jak widzisz na zdjęciach - nie nad ludzi, i nad budynki. Startowałem z parku.

W dniu ewentualnej fety pewnie będzie tam tyle ludzi i służb, że ja bym sobie odpuścił bo ciężko będzie to zrobić zgodnie z przepisami.
kolaaa

Post autor: kolaaa »

Awatar użytkownika
Merkuryyy

Post autor: Merkuryyy »

Liverpool currently working towards getting around 12,000 to 13,000 fans back inside Anfield for October’s visit of Sheffield United. [@JamesPearceLFC]
https://twitter.com/LFCTransferRoom/sta ... 3178823680
Było by ekstra mecze bez kibiców na stadionie ciężko się ogląda
Awatar użytkownika
MKrzysiek

Post autor: MKrzysiek »

Witam i mam pytannie: czy po przebudowie Anfield Road Stand (co miejmy nadzieję rozpocznie się w przyszłym roku) murawa stadionu będzie pełnowymiarowa czyli o wymiarach takie jakie zaleca UEFA (105x68 metrów). Jeżeli nie to jeśli chcemy mieć pełnowymiarową murawę to rozumiem konieczna jest budowa od podstaw nowej Anfield Road Stand ze stadionem o pojemności 61 tysięcy widzów (szacowany koszt to około 150 mln funtów przy czym warto zauważyć, że do tej opcji klub odnosi się sceptycznie bo istnieje niebezpieczeństwo zaciągnięcia kredytu na tak duża inwestycję ;/)

Proszę o szybką odpowiedź :)
n_t
Webmaster

Post autor: n_t »

Wymiary boiska pozostaną bez zmian. W uproszczeniu trybuna zostanie dobudowana do istniejącej konstrukcji, podobnie jak w przypadku Main Stand. Nie wiem skąd informacja o 150mln - tyle nie kosztowała nawet rozbudowa trybuny głównej. Wartość inwestycji zapewne bliższa będzie 50mln niż 100.
Obrazek
SEB

Post autor: SEB »

Szykuje się kolejna rozbudowa Anfield za 60 mln funtów.

Anfield w nowej odsłonie mogłoby organizować wiele innych wydarzeń poza kalendarzem Premier League, takich jak zawody futbolu amerykańskiego i gaelickiego oraz innych sportów, niekoniecznie drużynowych.

Zwiększy to potencjalną szansę na to, że Anfield stanie się miejscem rozgrywania spotkań NFL lub gali boksu, podczas letnich miesięcy.

Rozbudowujemy trybunę gości, po to aby organizować na stadionie piłkarskim jakieś śmieszne spotkania futbolu amerykańskiego oraz innych sportów nie związanych z piłką nożną.

To zaczyna wyglądać jak szopka, twierdza Anfield za chwile stanie się teatrem dla kabaretu.

Nie mamy pieniędzy na transfery, aby osiągnąć sukces sportowy, ale mamy pieniądze na rozbudowę stadionu bo właściciele chcą przenosić swoje sporty do UK.

Biznes to biznes. Śmiech na sali.
Obrazek
Django

Post autor: Django »

SEB pisze: 9 cze 2021, o 09:04 Szykuje się kolejna rozbudowa Anfield za 60 mln funtów.

Anfield w nowej odsłonie mogłoby organizować wiele innych wydarzeń poza kalendarzem Premier League, takich jak zawody futbolu amerykańskiego i gaelickiego oraz innych sportów, niekoniecznie drużynowych.

Zwiększy to potencjalną szansę na to, że Anfield stanie się miejscem rozgrywania spotkań NFL lub gali boksu, podczas letnich miesięcy.

Rozbudowujemy trybunę gości, po to aby organizować na stadionie piłkarskim jakieś śmieszne spotkania futbolu amerykańskiego oraz innych sportów nie związanych z piłką nożną.

To zaczyna wyglądać jak szopka, twierdza Anfield za chwile stanie się teatrem dla kabaretu.

Nie mamy pieniędzy na transfery, aby osiągnąć sukces sportowy, ale mamy pieniądze na rozbudowę stadionu bo właściciele chcą przenosić swoje sporty do UK.

Trybuna jest rozbudowywana z planami eventów jak wyżej właśnie po to, aby szybciej się spłaciła. Przecież te wydarzenia nie będą za darmo.

Swoją drogą nie wiem po co Anfield jest rozbudowywane właśnie teraz, skodo na trybuny może wejść ułamek a wszystko wskazuje na to, że od października mecze znów będą przy pustych...
Obrazek
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Django pisze: 9 cze 2021, o 13:34
SEB pisze: 9 cze 2021, o 09:04 Szykuje się kolejna rozbudowa Anfield za 60 mln funtów.

Trybuna jest rozbudowywana z planami eventów jak wyżej właśnie po to, aby szybciej się spłaciła. Przecież te wydarzenia nie będą za darmo.

Swoją drogą nie wiem po co Anfield jest rozbudowywane właśnie teraz, skodo na trybuny może wejść ułamek a wszystko wskazuje na to, że od października mecze znów będą przy pustych...
Jak narazie to wszystko wskazuje na to że w Anglii pod koniec czerwca zdejmą nam nawet maseczki, obecnie już jest dobrze i oby to poszło do przodu. Na tę chwilę na stadiony wchodzić będzie 50% a do początku sezonu jeszcze trochę czasu wiec może wejdzie i więcej.
Osobiście jestem w pierwszej kolejności za przebudową składu a następnie można myśleć o planach modernizacji stadionu
Ostatnio zmieniony 9 cze 2021, o 15:28 przez FanatykLfc2011, łącznie zmieniany 2 razy.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
kicband

Post autor: kicband »

Django pisze: 9 cze 2021, o 13:34

Dlatego właśnie jest to najlepszy moment na rozbudowę stadionu. W trakcie remontu na pewno będzie konieczne zamknięcie części stadionu dlatego lepiej zrobić go teraz gdy i tak nie sprzedajemy biletów niż w sytuacji gdzie będziemy mogli wpuszczać normalnie kibiców na stadion.
Django

FanatykLfc2011 pisze: 9 cze 2021, o 13:53
Spoiler:
Jak narazie to wszystko wskazuje na to że w Anglii pod koniec czerwca zdejmą nam nawet maseczki, obecnie już jest dobrze i oby to poszło do przodu. Na tę chwilę na stadiony wchodzić będzie 50% a do początku sezonu jeszcze trochę czasu wiec może wejdzie i więcej.
Osobiście jestem w pierwszej kolejności za przebudową składu a następnie można myśleć o planach modernizacji stadionu
Jak na razie wszystko wygląda tak, że w dniu dzisiejszym była największa liczba zakażeń od lutego (ponad 7500, https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/). Idąc dalej takim tempem będzie kolejny sezon bez kibiców, choć osobiście przewiduje, że pierwsze 3-5 kolejek będzie z kibicami (20%) a później znów płachty na sektory i czwarta fala. Tak zwani "Medyczni doradcy" rządowi we Francji już powiedzieli, kiedy będzie dokładnie IV fala, która dziwnie zbiega się z okresem grypowym, ale co ja tam wiem.

Pomijając powyższe - czy wy tam w UK jesteście takimi niewolnikami, że czekacie, aż - jak sam to określiłeś - zdejmą wam maseczki? To sami nie potraficie ich zdjąć? Albo jeszcze lepiej - nie zakładać ich wcześniej, by nie było czego ściągać??
Obrazek
everlast

Post autor: everlast »

okres grypowy w Polsce to jest styczen-luty i jesli te miesiace chciales podac to ok.
Django

everlast pisze: 9 cze 2021, o 21:33 okres grypowy w Polsce to jest styczen-luty i jesli te miesiace chciales podac to ok.
Źle ująłem. Miałem na myśli przeziębieniowy. I na jesieni nie ma? Oczywiście, że jest.
Obrazek
lfc777

Post autor: lfc777 »

Zupelnie nie rozumiem sprzeciwu wobec rozbudowy, a argumenty typu 'to nienajlepszy czas bo trzeba przebudwac zespol', albo ze lepiej zrobic transfer za 60mln niz rozbudowa, to jakis dramat. W zasadzie nigdy nie bedzie lepszego czasu niz teraz, bo na czas rozbudowy stadion bedzie przynajmniej czesciowo zamkniety, dopoki nie ma kibicow to przynajmniej mniej na tym stracimy.

Przez lata tracilismy do czolowki m.in. przez zbyt maly stadion, teraz mamy okazje wyrownac szanse i krytyka. Chyba wszyscy mysla ze Liverpool juz zawsze bedzie na topie lub ze 60mln to gwarancja udanego transferu i super sezon.
Ja tam wole budowac przyszlosc i miec troszke lepsza ochrone zeby znow nie wypasc na 30lat - spojrzcie na Utd jak zaplecze i marka ich trzyma, ilez to sezonow temu obnizyli loty a mimo to dotrzymuja kroku.
ODPOWIEDZ