Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

SEB

Re: Dejan Lovren

Post autor: SEB »

Wrubel84 pisze: 3 maja 2021, o 12:18 Widać majówka uderza niektórym do głowy. Ręce opadają przy takich wypowiedziach.
Nawet nie chce mi się komentować wypowiedzi kogoś, kto w nazwie użytkownika ma błąd ortograficzny.
Obrazek
ManiacK

Post autor: ManiacK »

SEB pisze: 3 maja 2021, o 12:20
Wrubel84 pisze: 3 maja 2021, o 12:18 Widać majówka uderza niektórym do głowy. Ręce opadają przy takich wypowiedziach.
Nawet nie chce mi się komentować wypowiedzi kogoś, kto w nazwie użytkownika ma błąd ortograficzny.
Nawet nie chce mi się komentować wypowiedzi kogoś, kto w nazwie użytkownika ma jakieś SEB, co to ku*** znaczy?
A wracając do tematu, to jest Zenit, zapewne nawet z Pazdanem wygraliby ligę, choć nie bez problemu ;D ale bądź co bądź gratulacje dla Dejana i oby mu się wiodło.
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Seb ktoś taki jak Ty, z twardą głową, inteligencją i niedoceniony przez społeczeństwo powinien znaleźć lepszy argument żeby nie czytać postów kogoś, kto swój nick napisał z błędem, gdyż forum nie przyjmowało polskich znaków.

Że też się dałem wciągnąć w taką rozmowę.
qba3

Post autor: qba3 »

Wrubel84 pisze: 3 maja 2021, o 14:39 Seb ktoś taki jak Ty, z twardą głową, inteligencją i niedoceniony przez społeczeństwo powinien znaleźć lepszy argument żeby nie czytać postów kogoś, kto swój nick napisał z błędem, gdyż forum nie przyjmowało polskich znaków.

Że też się dałem wciągnąć w taką rozmowę.
Seb jest po prostu młody, niegłupi, obrotny i zdolny, czego ma niby żałować? :P
Też sie dziwię, że tyle osób nabiera się na jego wędki. Gratulacje dla Lovrena, miło że nasi odnoszą sukcesy.
Zablokowany