Bundesliga

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
ScoobyDoo

Re: Bundesliga

Post autor: ScoobyDoo »

Ogłosiliby mistrzem? Jak anulują wyniki jak w Holandii to na jakiej podstawie? Wyniki anulowane, nie było sezonu
navyblue

Post autor: navyblue »

Przecież nawet nie wiadomo czy następny u nich wystartuje a już ten anulują. Bez sensu decyzja. Mam nadzieję, że PL się na to nie zdecyduje tylko poczeka tyle ile trzeba by dokończyć ten. Przecież jakby anulowali to straty szlyby w miliardy funtów. Do tego co? Anulowanie tych wszystkich rekordów goli i asyst zawodników? Bez sensu.. Według mnie powinni czekać tyle ile trzeba żeby dokończyć ten sezon.. Chociażby miałby ruszyć w sierpniu albo pozniej..
Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

Oficjalnie
Bild: Bundesliga 1 i 2 wraca do gry 15 maja.
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Będzie co oglądać :D
Jednak w Niemczech sytuacja z wirusem wygląda o wiele lepiej niż na Wyspach. Ciekawe, kiedy wróci PL.
Obrazek
Awatar użytkownika
Egalot

Jak nie znacie wyniku meczu otwarcia Bundesligi Bayern-Schalke, to polecam. Albo chociaż obszerny skrót.
Spoiler:
Obrazek
dzemek

Post autor: dzemek »

To co robi Norweg w Borussi Dortmund...już pomijając te bramki ale przegląd pola, ustawianie się w polu karnym, podania, itp. itd. Bardzo kreatywny piłkarz, błyskotliwy, miło patrzy się na taką grę.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Borussia M’gladbach znalazła następcę trenera Marco Rose. Jak informuje Bild nowym szkoleniowcem zespołu z Borussia-Park zostanie Xabi Alonso!
Nasza mała legenda wróci do bundesligi w roli trenera od razu otrzymując całkiem dobry zespół pomimo braku doświadczenia
Szkolił młodzieżówki realu Madryt i real Sociedad B
Bardzo inteligenty zawodnik, skromny i pracowity, uważam ze ma dużą szansę by osiągnąć sukces w roli trenera

Źródło:Bild
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
dzemek

Odważny ruch ze strony niemieckiego klubu, nie znam jego wizji gry, mało ma doświadczenia (ale każdy trener od czegoś musiał zacząć). Na pewno bedzie miał dobrych doradców, zobaczymy czy dadzą mu z 2-3 lata na bycie trenerem albo czy sam nie zrezygnuje.
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Oficjalnie: Nagelssmann trenerem Bayernu od 1 lipca.
Awatar użytkownika
Egalot

Bayern niszczy Bundesligę coraz bardziej.
Obrazek
dzemek

Jedyne co mnie dziwi w tych zmianach trenerów, że sezon jeszcze trwa, oba kluby z Borussi jeszcze walczą o jako taki udział w europejskich pucharach, powiedzmy, że Lipsk jeszcze walczy o mistrzostwo Niemiec, wiem że to profesjonaliści ale zachodzi pewne obawa, że Rose może odpuszczać jakieś spotkania, tak samo szkoleniowiec Eintrachtu...
DellzYNWA

Post autor: DellzYNWA »

dzemek pisze: 3 maja 2021, o 10:57 Jedyne co mnie dziwi w tych zmianach trenerów, że sezon jeszcze trwa, oba kluby z Borussi jeszcze walczą o jako taki udział w europejskich pucharach, powiedzmy, że Lipsk jeszcze walczy o mistrzostwo Niemiec, wiem że to profesjonaliści ale zachodzi pewne obawa, że Rose może odpuszczać jakieś spotkania, tak samo szkoleniowiec Eintrachtu...
To chyba zwodnicy grają, a nie trener. Jak trener może "odpuścić" spotkanie, co ma niby zrobić - powiedzieć w szatni - ej przegrajcie, bo odchodzę ?

Nie czaję kompletnie Twojego komentarza.
ODPOWIEDZ