Ozan Kabak

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radbug

Re: Ozan Kabak

Post autor: Radbug »

No, wczoraj wreszcie pokazał dlaczego skauci uważali go za taki wielki talent. Dla mnie najlepszy z naszej drużyny. Czyścił wszystko, zwłaszcza w pierwszej połowie, a doświadczonego Benzemę schował do kieszeni, tak, że Francuz nie oddał nawet celnego strzału na nasza bramkę.

Nie wyobrażam sobie, żeby go latem nie kupić za te 18 milionów. To właściwie promocja. Za słabszych zawodników niektóre kluby potrafiły przepłacić znacznie więcej.

@down
Owszem, przytrafił mu się ten błąd, ale nie powinno to zaważyć, na niezłym obrazie całości. Gość ma 20 lat i grał praktycznie z marszu z Realem Madryt, na wyjeździe. Ustabilizować formę i kto wie. Potencjał ma podobny co Gomez w jego wieku, a może nawet większy.
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2021, o 22:17 przez Radbug, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
ManiacK

Post autor: ManiacK »

Radbug pisze: 7 kwie 2021, o 18:17 No, wczoraj wreszcie pokazał dlaczego skauci uważali go za taki wielki talent. Dla mnie najlepszy z naszej drużyny. Czyścił wszystko, zwłaszcza w pierwszej połowie, a doświadczonego Benzemę schował do kieszeni, tak, że Francuz nie oddał nawet celnego strzału na nasza bramkę.

Nie wyobrażam sobie, żeby go latem nie kupić za te 18 milionów. To właściwie promocja. Za słabszych zawodników niektóre kluby potrafiły przepłacić znacznie więcej.
Zapomniałeś o przelocie piłki, gdzie piłkę ledwo musnął i bodaj Asensio miał groźną sytuację, gdzie strzelił pomiędzy nogami Alissona, na szczęście niecelnie w bramkę? Nie obyło się bez jego błędów, choć na pewno zagrał lepiej od Nata w tym meczu.
grzyb

Post autor: grzyb »

Benzema oddał strzał lewą noga zaraz na początku spotkania, co nie zmienia faktu że zagrał spoko. Jedyne co mnie raziło w oczy to sytuacje gdy miał piłke a środek nie potrafił się pokazać do podania i często musiał grać do tyłu.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
ODPOWIEDZ