Nathaniel Phillips

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Lookout

Re: Nathaniel Phillips

Post autor: Lookout »

Ja z kolei mam odmienne zdanie niż większość forumowiczów w kwestii Phillipsa. Mam wrażenie, że oceniacie go przez pryzmat tego, że skoro nie łapał się do pierwszego składu w Stuttgarcie, to co on robi w topowym klubie walczącym o zwycięstwo LM. Po części macie rację, ale nie do końca. Spójrzmy na Andy'ego - przyszedł do nas z spadkowicza za 8 mln, oczekiwaliście po nim coś więcej niż bycie solidnym zmiennikiem na lewej obronie? Zapewne nie. A on jest teraz w trójce najlepszych lewych obrońców na świecie. Można ewentualne braki techniczne nadrobić pasją, zaangażowaniem, nieustannej nauce pod okiem naszych trenerów? Widocznie można. Skoro tak, to dlaczego większość z Was tutaj skreśla Phillipsa? Ja wiem, że to nie poziom van Dijka, że przy pierwszej bramce dla Realu mógł przeciąć podanie Kroosa, ale gdyby każdy zagrał idealnie wiedząc dwie, trzy sekundy wcześniej co zrobi przeciwnik to zespół taki nigdy by nie przegrywał. Po prostu to klasa rywala zadecydowała o jego zwycięstwie, a w mniejszym stopniu błędy indywidualne.
Jeśli chodzi o Nata, to powiem Wam, że mi on imponuje swoją charyzmą, walką, nie odpuszczaniem żadnej piłki na rzecz przeciwnika. Żeby nie być gołosłownym bodajże dwa razy przy rzutach różnych to on główkował oddalając zagrożenie, to samo tyczy się dośrodkowań do Benzemy, gdzie musnął piłkę i nie pozwoliła oddać Karimowi strzału. Ponadto on nie patyczkuje się z przeciwnikiem tylko od razu oddała zagrożenie nie bawiąc się w pobliżu pola karnego tracąc przy tym piłkę. Także podsumowując, trzeba dostrzegać pozytywy, Nat może nie ma wielkiego talentu i umiejętności technicznych, ale nadrabia to innymi cechami, dobrze gra głową, nie popełnia rażących błędów, dobrze czyta grę, co według mnie wystarcza środkowemu obrońcy aby nazywać go co najmniej solidnym piłkarzem.
adamne

Post autor: adamne »

https://twitter.com/LFCData/status/1380925388365381640
Jak na plan C to chyba całkiem nieźle?
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Mufi

Post autor: Mufi »

Phillips nie jest najgorszy, za mecz z AV był mega wysoko oceniony, dużo wyżej niż Kabak. Tak naprawdę gra dużo lepiej niż wszyscy myśleli.
Hejtowanie Jego osoby nie ma sensu, Jego to już dawno miało nie być, a zaraz się okaże, że w lecie za Niego 20 baniek dostaniemy ...
Django

Post autor: Django »

Mufi pisze: 11 kwie 2021, o 15:22 Phillips nie jest najgorszy, za mecz z AV był mega wysoko oceniony, dużo wyżej niż Kabak. Tak naprawdę gra dużo lepiej niż wszyscy myśleli.
Hejtowanie Jego osoby nie ma sensu, Jego to już dawno miało nie być, a zaraz się okaże, że w lecie za Niego 20 baniek dostaniemy ...
Ehh..

Nie dostaniemy ani pensa bo ma kontrakt do końca czerwca (no chyba, że podpisze nowy, ale o tym cicho).
Obrazek
everlast

Post autor: everlast »

tyle razy bylo to napisane, nawet agent mowil, ze w czerwcu nie konczy mu sie kontrakt. A noty dostal wysokie bo wygral 10 glowek. Tylko nie ma ocen za rodzaj tych glowek. Dla mnie to po prostu wybicia sa, czesto w gore, nie do przodu, a juz napewno nie do kogos z naszych. Jest odwazny i tyle. Taki dobry zawodnik na Championship, nawet na czolowke.

@down

MUfi co w kazdym temacie ma cos do powiedzenia,ale nic z tego nie wynika. Ty najpierw naucz sie liczyc skutecznosc podan. I jakos dziwnym trafem Gini gra w reprezentacji, chce go Barcelona. Tak to ten sam poziom co Phillips. A najlepsze jest to,ze ja napisalem, ze Wijnaldum nie kryl powietrza a swoja strefe, a Ty wyskakujesz na temat mojego podniecania sie jego grą. o tak mistrzu argumentow i cytatow.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, o 20:42 przez everlast, łącznie zmieniany 3 razy.
Mufi

Post autor: Mufi »

Ten everlast to jest najbardziej śmieszny użytkownik tego forum. Wybicia "DO GÓRY" Nata policzy, ale ilość useless podań Wijnalduma już nie :lol: :lol:
qba3

Post autor: qba3 »

everlast pisze: 11 kwie 2021, o 19:18 tyle razy bylo to napisane, nawet agent mowil, ze w czerwcu nie konczy mu sie kontrakt. A noty dostal wysokie bo wygral 10 glowek. Tylko nie ma ocen za rodzaj tych glowek. Dla mnie to po prostu wybicia sa, czesto w gore, nie do przodu, a juz napewno nie do kogos z naszych. Jest odwazny i tyle. Taki dobry zawodnik na Championship, nawet na czolowke.
Zdecydowanie się zgadzam. Myślę, że jest tak "hajpowany" przez nasze wszelkiego rodzaju portale, media itd żeby podbić cenę za niego, co mam nadzieję się uda. Trzeba podziękować Natowi, bo w sumie jakby nie on niszczylibyśmy dalej umiejętności Fabsa na ŚO. Ludziom którzy chcą go zostawić na 4, a nawet 3 obrońcę bo też takie głosy tu widziałem, polecam przyjrzeć się dokładnie jego grze, głównie przy pojedynkach 1 na 1 i wyprowadzaniu piłki a w zasadzie braku wyprowadzenia piłki, w takim klubie jak Liverpool to podstawa. Dla mnie to zawodnik nawet na zaplecze Premier League, ale na pewno nie na ten poziom.
ED77

Post autor: ED77 »

Mufi pisze: 11 kwie 2021, o 19:56 Ten everlast to jest najbardziej śmieszny użytkownik tego forum. Wybicia "DO GÓRY" Nata policzy, ale ilość useless podań Wijnalduma już nie :lol: :lol:
Przecież chłop napisał całą prawdę. Gość jest ambitny, ale ambicja to jest dobra na Burnley nie LFC. Facet ma zwrotność wozu z węglem i długie podanie na miarę naszej ekstraklasy. Naprawdę lubię go ma swoje 5 minut ale 20 baniek woooooow :D :D :D :D
ManiacK

Post autor: ManiacK »

ED77 pisze: 11 kwie 2021, o 20:44
Mufi pisze: 11 kwie 2021, o 19:56 Ten everlast to jest najbardziej śmieszny użytkownik tego forum. Wybicia "DO GÓRY" Nata policzy, ale ilość useless podań Wijnalduma już nie :lol: :lol:
Przecież chłop napisał całą prawdę. Gość jest ambitny, ale ambicja to jest dobra na Burnley nie LFC. Facet ma zwrotność wozu z węglem i długie podanie na miarę naszej ekstraklasy. Naprawdę lubię go ma swoje 5 minut ale 20 baniek woooooow :D :D :D :D
20 co? Jak dostaniemy 10, to będzie super.
Edwards jest zajebisty, ale by 20 dostać, to właściciel klubu kupującego musiałby mieć broń przy skroni.
bugi

Post autor: bugi »

W sumie patrząc na to za ile opchnelismy Ibe oraz Solanke, przy tym chorym rynku transferowym wszystko jest możliwe.
Obrazek
everlast

Post autor: everlast »

no to juz chyba nikt by nie zaprzeczyl ,ze Edwards to jest mistrz transferow jakbysmy za 20 opchneli Phillipsa i kupili Kabaka za 19 albo Konate za 35
adamne

Post autor: adamne »

Nie no z 20 milionami to kolega mocno odjechał. Ibe i Solanke się sprzedali za takie pieniądze za jakie się sprzedali bo mieli 20-21 lat i była szansa że zostaną gwiazdami. Podobnie jest z Kabakiem i - do pewnego stopnia - Konaté.
Phillips ma 24 lata i już wiadomo że nie zostanie gwiazdą, co najwyżej solidnym rzemieślnikiem. Jesli pójdzie za 10 to będzie sukces Edwardsa.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Kodi

Post autor: Kodi »

Ja nie do końca rozumiem podejścia tutaj niektórych osób. Chłop zrobił progress, którego nikt się nie spodziewał i do tego na dzień dzisiejszy gra na trochę lepszym poziomie niż wypożyczony Kabak.

Nawet, jeśli oddamy Kabaka z powrotem do Schalke i kupimy Konate, ciągle potrzebujemy solidnej ławki rezerwowych. Matip jak wróci kiedyś, to pewnie po 3-4 meczach znowu się połamie, Gomez też nie jest zbyt pewny w tym aspekcie. Dla mnie Nat mógłby spokojnie zostać w klubie, bo lepiej polegać na soldidnym "rzemieślniku" na ławce, niż łamliwym maestro.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
pitersikorka

Post autor: pitersikorka »

Już dwa razy pisałem, że obawiam się, że dostaniemy za Phillipsa 0 milionów. I dwa razy komentarz został usunięty.
Może dlatego, że nie uzasadniłem tego kończącym się kontraktem naszego zawodnika.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Kodi pisze: 12 kwie 2021, o 15:25 Ja nie do końca rozumiem podejścia tutaj niektórych osób. Chłop zrobił progress, którego nikt się nie spodziewał i do tego na dzień dzisiejszy gra na trochę lepszym poziomie niż wypożyczony Kabak.

Nawet, jeśli oddamy Kabaka z powrotem do Schalke i kupimy Konate, ciągle potrzebujemy solidnej ławki rezerwowych. Matip jak wróci kiedyś, to pewnie po 3-4 meczach znowu się połamie, Gomez też nie jest zbyt pewny w tym aspekcie. Dla mnie Nat mógłby spokojnie zostać w klubie, bo lepiej polegać na soldidnym "rzemieślniku" na ławce, niż łamliwym maestro.
Również jestem za, uwielbiam zawodników oddających serce a Nat takim jest.
Zresztą, jego osoba sama się w ostatnim czasie broni tym jak prezentuje się na boisku, kiedy skacze do głowy to nawet się nie martwię czy wygra bo wiem ze tak będzie, musi tylko poprawić długie piłki i na ławkę, do rotacji jak najbardziej potrzebny.
Teraz co przemawia przeciw, można będzie za niego wziąć fajne pieniążki rzędu 10/20 mln szykuje się pracowite lato wiec kasa musi się zgadzać, druga sprawa, obawiam się że wraz z grzaniem ławy, straci pewność siebie a co za tym idzie, odbije się to na jego występach
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
ODPOWIEDZ