Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Mufi

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Mufi »

FanatykLfc2011 pisze: 2 kwie 2021, o 16:58
Mufi pisze: 2 kwie 2021, o 16:26
FanatykLfc2011 pisze: 2 kwie 2021, o 16:01

Tematu Mane nawet nie będę poruszał bo nie ma sensu, zawodnik nietykalny
?
Uważam ze posiadamy kilku zawodników w drużynie którzy maja maja status nie na sprzedaż, Virgil, Trent, Fabinho, Mane, Jones, Andy i Ali
Jest Mane, ale nie ma Salaha. No smiechłem XD

Mane jest drugim, po Firmino, do wyje*ania z linii ataku. Oprócz jednego sezonu, gdzie został królem strzelców razem z Salahem i Aubą, to pokazuje tylko chimeryczność, a momentami nieudolność. W dodatku zaraz 30stka wbije, jeśli On jest nietykalny, to Momo powinien mieć status "god".

Jota jest idealnym następcą Mane na LS, już nawet strzela więcej...

Ja tam bym Mane sprzedał, póki jest dużo warty. Sadio to bardzo dobry skrzydłowy, ale nie jest nie do zastąpienia, a nawet już mamy następce.
Spróbuj zastąpić Salaha - gościa, który od 4 lata strzela po ~20-22 bramek na sezon ligowy.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Mufi pisze: 2 kwie 2021, o 19:20
FanatykLfc2011 pisze: 2 kwie 2021, o 16:58
Mufi pisze: 2 kwie 2021, o 16:26

?
Uważam ze posiadamy kilku zawodników w drużynie którzy maja maja status nie na sprzedaż, Virgil, Trent, Fabinho, Mane, Jones, Andy i Ali
Jest Mane, ale nie ma Salaha. No smiechłem XD

Mane jest drugim, po Firmino, do wyje*ania z linii ataku. Oprócz jednego sezonu, gdzie został królem strzelców razem z Salahem i Aubą, to pokazuje tylko chimeryczność, a momentami nieudolność. W dodatku zaraz 30stka wbije, jeśli On jest nietykalny, to Momo powinien mieć status "god".

Jota jest idealnym następcą Mane na LS, już nawet strzela więcej...

Ja tam bym Mane sprzedał, póki jest dużo warty. Sadio to bardzo dobry skrzydłowy, ale nie jest nie do zastąpienia, a nawet już mamy następce.
Spróbuj zastąpić Salaha - gościa, który od 4 lata strzela po ~20-22 bramek na sezon ligowy.
Ja dużo bardziej sobie cenię Mane, uważam ze dużo więcej daje drużynie, fakt ze Mo jest skuteczny ale również jest mega egoistą o czym się już nie raz przekonaliśmy i co nie raz się odbiło czkawką, nie zmienia to faktu że najlepiej by było gdyby w drużynie pozostali obydwaj, z tym że od jakiegoś czasu widoczne jest ze nasza ofensywa cierpi ponieważ panowie się nie dogadują, ja nie wiem czy spadek formy który jest/był zauważalny od jakiegoś czasu nie jest przypadkiem skutkiem złego kontaktu pomiędzy dwoma zawodnikami.
Uważam że Salah dużo strzela dzięki temu że reszta z przodu na niego zdrowo zapie***, za to w pomocy w defensywie Mo leży co widać w spotkaniach kiedy nas objeżdżają jak chcą ponieważ Trent sam nie jest w stanie upilnować kilku zawodników, zazwyczaj to właśnie młodemu Anglikowi się obrywa, za to Sadio bardzo często wspomaga Andiego na naszej połowie, jak pisałem, bardzo bym chciał żeby obydwaj zostali w drużynie, podpisali nowe umowy które będą ich wiązały z nami prawie do końca swoich karier, jednak z tej dwójki gdybym miał kogoś sprzedać to padło by na Mo, co nie oznacza ze go nie cenię i nie szanuję, bo bardzo wiele mu zawdzięczamy i to nie ulega wątpliwości. Z tym że kiedy drużyna będzie na ciebie tyrać to bardzo łatwo będzie wykreować drugiego Lewandowskiego z Bayernu, Salaha z Liverpoolu czy Ronaldo z Realu, a pracusia zastąpić już będzie ciężej, zobaczysz jak bardzo odczujemy stratę Wijnalduma w środku, to taki odpowiednim Mane w ofensywie.
Co człowiek to inny punkt widzenia, co człowiek to inna hierarchia wartości, jedni cenią to drudzy tamto, jedni uważają ze łatwiej jest zastąpić te cechy, drudzy inne.
Ja nie skreślam zawodnika po jednym słabszym okresie formy jak i całej drużyny tak jak ty pisząc ze ktoś jest do w****, bo ani Bobby, ani Sadio napewno nie są i nie będą, jedynie piszę kto może być nie na sprzedaż, i na sprzedaż
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
kijuss

Post autor: kijuss »

Trzeba sobie przypomnieć zeszły sezon i to że Sadio często nam ratował tyłek strzelał ważne bramki , jak dla mnie ta dwójka jest kluczowa , gdyby jeszcze lepiej ze sobą współpracowali.. Nie zgodzę się z tym że Mane był dobry przez jeden sezon , on praktycznie tylko w tym roku zaliczył wyraźny zjazd formy ale to nie tylko u niego to widać , wcześniej dawał nam wydaje mi się nawet więcej niż Salah , przede wszystkich większą pracą w defensywie. Jeden i drugi powinien zostać i ciężko jest kogoś wybrać do odstrzału , to jakby zaproponować co wycinamy serce czy płuco ..
EST1892

Post autor: EST1892 »

Brawo!
Wiem że graczem meczu jest Diogo. Ale thiago z flaco to jest dwójka jak ta lala.
Dawać ten real.
SEB

Post autor: SEB »

Borussia Dortmund zainteresowana Origim. W przypadku odejścia Hallanda to właśnie Belg będzie ich głównym celem transferowym.

https://www.walfoot.be/news/2021-03-27/ ... erpool/amp

Potwierdzają belgijskie źródła, między innymi Alexandre Fiammetti.
Obrazek
Deadlock1

Post autor: Deadlock1 »

Liverpool nie jest zainteresowany pozyskaniem Aguero, ale bierze pod uwagę możliwość sprowadzenia latem Konate i Bena White'a. [Dominic King]

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... gland.html
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Naby Keita, który wyszedł w pierwszym składzie Liverpoolu na mecz z Realem Madryt w 1/4 finału Ligi Mistrzów i został zdjęty jeszcze przed przerwą, w lecie ma odejść z ekipy "The Reds". Według serwisu "Football Insider" pomocnik pozostanie jednak w Premier League.

Portal "Football Insider" informuje bowiem, że Gwinejczyk znajduje się na wylocie z "The Reds". Został wytypowany przez klub z miasta Beatlesów do odejścia w najbliższym możliwym terminie, czyli letnim okienku transferowym.

Dokąd trafi Keita? Największe zainteresowanie 26-latkiem wykazuje Leicester City. Zwolennikiem jego talentu jest bowiem menedżer "Lisów", Brendan Rodgers. Leicester musiałoby wyłożyć na stół ponad 30 mln euro, by sprowadzić Keitę na King Power Stadium.

Źródło:
https://www.footballinsider247.com/sour ... -plummets/
ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Deadlock1 pisze: 5 kwie 2021, o 12:11 Liverpool nie jest zainteresowany pozyskaniem Aguero, ale bierze pod uwagę możliwość sprowadzenia latem Konate i Bena White'a. [Dominic King]

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... gland.html
Bild informuje ze wolimy kupic Kabaka zamiast Konete. Turek jest tansza opcja.
https://m.bild.de/sport/fussball/fussba ... ssion=true
Robsonek

Post autor: Robsonek »

Zamiast często kontuzjowanego Konate marzy mi się Botman. Gość z lewą nogą, super prezentuje się w Lille i pewnie byłby tańczy. Jeżeli Kabak utrzyma dyspozycję to wyłożyłbym te 18 mln i pozbył się Matipa.
Co do zastępstwa za Ginniego to wziąłbym jego rodaka z AZ Alkmaar Teun Koopmeiners. Młody (23 lata) już kapitan w swoim zespole, bramkostrzelny i podobno dostępny za około 20 mln.
Co do przodu to może ten Daka ? Wiem, że jeden z Salzburga już nie wypalił ale w tym chłopie coś jest takiego, że może wypalić. Kwota też pewnie około 20 mln.
RedAroff

Post autor: RedAroff »

Leicester podobno zainteresowanie Keitą. Jak dla mnie możemy go oddać nawet za darmo. Ale znając naszych speców to wyciągniemy te 30mln.
gaczor

Post autor: gaczor »

RedAroff pisze: 8 kwie 2021, o 10:46 Leicester podobno zainteresowanie Keitą. Jak dla mnie możemy go oddać nawet za darmo. Ale znając naszych speców to wyciągniemy te 30mln.
Jeśli dojdzie do skutku, to znając naszego pecha to tam odpali :D
RedAroff

Post autor: RedAroff »

Robsonek pisze: 8 kwie 2021, o 09:05 Zamiast często kontuzjowanego Konate marzy mi się Botman. Gość z lewą nogą, super prezentuje się w Lille i pewnie byłby tańczy. Jeżeli Kabak utrzyma dyspozycję to wyłożyłbym te 18 mln i pozbył się Matipa.
Co do zastępstwa za Ginniego to wziąłbym jego rodaka z AZ Alkmaar Teun Koopmeiners. Młody (23 lata) już kapitan w swoim zespole, bramkostrzelny i podobno dostępny za około 20 mln.
Co do przodu to może ten Daka ? Wiem, że jeden z Salzburga już nie wypalił ale w tym chłopie coś jest takiego, że może wypalić. Kwota też pewnie około 20 mln.
Kabak raczej zostanie przynajmniej mam nadzieję.
Teun Koopmeiners statystyki ma dobre ale nie wiadomo jak poradziłby sobie w premier league. A Daką podobno jesteśmy zainteresowani od ponad roku ale najpierw trzeba by było sprzedać Origiego albo Shaqiriego tylko z nim też nie wiadomo bo różnica ligowa dość spora.
Robsonek

Post autor: Robsonek »

a no wiadomo że zawodników typu Origi, Grujic, Wilson, Matip czy Keita to trzeba się pozbyć tak szybko jak to tylko możliwe żeby się ktoś nie rozmyślil :D
qba3

Post autor: qba3 »

Spoiler:
Jeśli dojdzie do skutku, to znając naszego pecha to tam odpali :D
[/quote]

Jestem więcej niż pewny, że tak będzie chłopak ma papiery na granie, ale to ciągłe kontuzje męczą. Zobaczymy czy rzeczywiście go sprzedamy, sam bym go zostawił, ma kontrakt do 2023 i ewentualnie jeśli ciągle będzie łapał te nieszczęsne urazy sprzedał za rok. Wiem, że to niepopularna opinia ale naprawdę on ma wielkie umiejętności i kilku naszych piłkarzy już nie pamiętam kto mówili, że na treningach jest najlepszy z zespołu. Boje się po prostu, że sprzedając go za 30 mln stracimy 30mln na jego transferze bo kupiliśmy za 60, a jego urazy przestaną męczyć i będzie brylował u kogoś innego.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jezeli opinie kolegow z druzyny nie sa zwyczajna kurtuazja albo taka "mowa-trawa" dla mediow i Naby faktycznie prezentuje sie na treningach wybornie to mozna zaryzykowac twierdzenie,ze cos u niego jest nie tak w sferze psychicznej.
Moze on za duzo chce,probuje sie super wykazac podczas meczow i to go w jakims sensie spala a moze i rowniez doprowadzac do kontuzji poprzez zbytnie "napinanie sie" ze tak to ujme co powoduje,ze jego cialo nie wytrzymuje tego wszystkiego.
Lecz rownie dobrze moze po prostu PL go przerosla-ktoz to wie?

W kazdym badz razie szkoda chlopaka bo "papiery na granie" to on ma(ale moze jednak w innej lidze a nie w Anglii) ale chyba jednak najlepsza opcja dla obu stron bedzie rozstanie sie po tym sezonie o ile naturalnie ktos zaplaci te 30-35 milionow-przynajmniej.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ODPOWIEDZ