Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

FanatykLfc2011

Re: Jürgen Klopp

Post autor: FanatykLfc2011 »

Django pisze: 23 lut 2021, o 09:26
FanatykLfc2011 pisze: 23 lut 2021, o 09:21 (...) dostanie zastrzyk gotówki od właścicieli (...)
Nie dostanie. Prędzej odejdzie ze składu dwie trzecie ofensywnego trio niż właściciele rzucą 200+ milionów funtów na zakupy.
Się okaże, nie znamy zamiarów boskich 😉
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
FanatykLfc2011

Spoiler:
Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do tego że Klopp się z nami pożegna. Dla mnie Nagelsmann to najlepszy mozliwy wariant, opcja marzenie, dla mnie Klopp 2.0
Bill Shankly
sc0user

Post autor: sc0user »

JEDNAK KLOPP TO NA PICU LECI.
BUVAC BYŁ PRAWDZIWYM MÓZGIEM.
micer222

Post autor: micer222 »

sc0user pisze: 23 lut 2021, o 11:02 JEDNAK KLOPP TO NA PICU LECI.
BUVAC BYŁ PRAWDZIWYM MÓZGIEM.
ZGADZAM SIĘ. PO FINALE LECIMY NA PICU I TE 2 SEZONY TO BYŁ FART. SPYTALEM SIE PIŁKARZY I MI MOWILI ZE TO BYŁ TOP :)
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

A ja uwazam,ze zyjemy w jakies alternatywnej rzeczywistosci :P
Tak naprawde to Jürgen nigdy nie zostal naszym trenerem,w roku 2020 spadlismy do Championship a wtedy FSG sprzedalo ten klub Chinczykom a ci przerobili go na towarzystwo...pingpongowe.
A tak poza tym to wszystko ok :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
laukas

Post autor: laukas »

FanatykLfc2011 pisze: 23 lut 2021, o 10:24 Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do tego że Klopp się z nami pożegna. Dla mnie Nagelsmann to najlepszy mozliwy wariant, opcja marzenie, dla mnie Klopp 2.0
Jak zdobędzie z Lipskiem mistrzostwo Niemiec, to będzie Kloppem 2.0. Na razie jest kandydatem na Kloppa.
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

No a zdobądź mistrzostwo Niemiec jak tam sie liczy tylko jeden zespol a reszta to market dla innych. W Lipsku nie zbudujesz druzyny mistrzowskiej.
everlast

Post autor: everlast »

Niby dlaczego? Wiesz ile pieniedzy ma redbull? Problem jest taki, ze w Niemczech nie mozesz sobie wpakowac kasy tak jak u nas. Ale jeszcze pare lat i oni tez beda robic duze transfery a nie tylko sciagac perspektywicznych i ich rozwijac.
FanatykLfc2011

LiverpoolIsRed pisze: 23 lut 2021, o 14:42 No a zdobądź mistrzostwo Niemiec jak tam sie liczy tylko jeden zespol a reszta to market dla innych. W Lipsku nie zbudujesz druzyny mistrzowskiej.
Dokładnie, Klopp miał to szczęście że akurat w sezonie mistrzowskim większość jego zawodników osiągnęła apogeum możliwości, bo później zostali rozsprzedani i widzieliśmy tego efekty, w Lipsku co roku ktoś ważny odchodzi, Keita, Werner, teraz Upamecano, zresztą Lipsk nie kryje się ze swoją polityką, chce zarabiać pieniądze na zawodnikach, Nagelsmann wiedział na co się pisze.
By w pełni ujrzeć jego warsztat umiejętności, potrzebuje wejść do dużego klubu, zapewne skończy w Bayernie.
Także to porównanie do mistrzowskiego sezonu Kloppa z BVB nie ma sensu, chociaż rok temu daleko zaszli w CL a w tym roku nie wykluczone ze mistrzostwo zdobędą bo Bayern jak najbardziej jest do ogrania, a główny problem obniżki ich formy jest praktycznie taki sam jak u nas, szpital i wąska kadra
Bill Shankly
mirko

Post autor: mirko »

Dla mnie następcą powinien być Steven Gerrard.Obejrzałem po derbach na prime "Make us dream" i facet sam powiedział,że ma nie dokończone sprawy w Liverpoolu. Z Rangersami notuje stały progres Mam nadzieję,że e LE przejdzie do następnej rundy i do następnej aż spotka muły i skopie im tyłki.
A jak nasi amerykańscy własciciele go nie wybiorą to może Jesse Marsch, Facet ma niesamowitą charyzmę .Pewnie pójdzie do Lipska,Jak tam się sprawdzi to go brać.
Ale na razie Klopp ma do 2024 roku zrobić to co wierze ,że zrobi.
laukas

Post autor: laukas »

W przypadku Kloppa sporo tego szczęścia - przychodzi do klubu, który jest w dole, nie ma zbyt wielu pieniędzy i w parę lat robi z nich mistrza Niemiec. Chodzi o klub, który w latach 2011-2012 dwa razy z rzędu zdobywa mistrzostwo, mimo że w poprzednich siedmiu latach nie był ani razu w pierwszej trójce. Po czym przechodzi do innego klubu , który jest w dole i nie ma zbyt wielu pieniędzy, i zdobywa mistrza Anglii. Nie mówię, że Nagelsmann nie byłby dobrym trenerem Liverpoolu, ale obawiam się, że w tej chwili nie istnieje jakiś Klopp 2.0, który byłby w stanie dorównać Kloppowi 1.0. A kandydaci mogą się sprawdzić lub nie.
Lipsk na sprzedaży zawodników zrobił jak na razie dobry interes, bo wątpię, żeby kupujący chcieli jeszcze raz tych zawodników kupić, gdyby mogli cofnąć czas. Dlatego nie wiem, czy akurat to im przeszkadza wskoczyć na jeszcze wyższy poziom, czy to nie jest sufit dla Nagelsmanna. Okaże się, jak przejdzie do większego klubu. Obyśmy jak najdłużej nie musli być królikami doświadczalnymi dla Nagelsmannów i Gerrardów.
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Teraz Chelsea ma miec 300 milionow euro do wydania i maja w dupie kryzys, a nam szkoda 50 milionow na grajka. Nie no, na pewno z takim podejsciem dlugo sie utrzymamy na topie hehe :D.

A Jurgen to cudotwórca. Z przeciętniaków robi mistrzów. Odejdzie i znowu się staniemy przeciętniakiem. Więc lepiej zeby nie odchodził.
everlast pisze: 23 lut 2021, o 14:48 Niby dlaczego? Wiesz ile pieniedzy ma redbull? Problem jest taki, ze w Niemczech nie mozesz sobie wpakowac kasy tak jak u nas. Ale jeszcze pare lat i oni tez beda robic duze transfery a nie tylko sciagac perspektywicznych i ich rozwijac.
A dlatego ze juz wyprzedali Upamecano za czapke gruszek do swojego najwiekszego rywala w walce o mistrzostwo. Druzyna z ambicjami mistrzowskimi NIGDY nie sprzedaje swoich najlepszych zawodnikow do krajowego rywala. Tym bardziej oni nie powinni wyprzedawać tak szybko. Lipsk to takie kolejne BVB i nim zostanie. To klub przejsciowy. A ze maja sponsora to nie ma nic do rzeczy bo RB chce zapewne liczyc hajs, a inwestowanie w tworzenie druzyny mistrzowskiej byloby zbyt drogie w kosztach, lepiej promowac mlodych i utalentowanych zawodnikow we wlasnej kuźni i sprzedawac za duzo wieksze pieniadze. Gdyby walczyli o mistrza to by juz teraz sciagali zawodnikow za duzo pieniedzy i wzmacniali sklad a nie go oslabiali jeszcze.
FanatykLfc2011

LiverpoolIsRed pisze: 23 lut 2021, o 16:04 Teraz Chelsea ma miec 300 milionow euro do wydania i maja w dupie kryzys, a nam szkoda 50 milionow na grajka. Nie no, na pewno z takim podejsciem dlugo sie utrzymamy na topie hehe :D.
Również widziałem ten artykuł o Chelsea i 300 mln, w tym głównym celem ma być Haaland.
Skąd oni tę kasę biorą, Roman z własnej kieszeni dokładać nie może bo to wbrew FFP, najwidoczniej wszystko co zarobi wydaje na transfery, widać że zależy mu na sukcesie sportowym klubu, mam nadzieje że i nasi tego lata zaszaleją
Bill Shankly
Paulo

Post autor: Paulo »

Nie zamierzałem zabierac głosu, traktując brednie gości, którzy chcieliby zwolnienia Jurgena jak chorobliwą narrację wrogów Liverpoolu. Przepraszam, ale nie chce mi się długo dywagować - mam nadzieję, że namawiać Jurgena do pozostania nie będzie trzeba, a fakt, że znów odbuduje Liverpool jest oczywisty. Wspieramy go i na powrót dobrych czasów czekamy. Jak prawdziwi kibice. YNWA
Paulo
Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Komentarze takich użytkowników jak SEB, Mufi czy mkb nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ot taka domena dzisiejszych czasów. Współcześnie cierpliwość to rzadkość. Żona ma zły czas w pracy w domu jest gorzej - po co starać się coś naprawić, bierzemy rozwód. Trener który dał Nam pierwsze trofea od lat i odbudował Nas z pozycji średniaka ma gorszy okres - wywalić to wziąć nowego. Bo nowe lepsze. Ot takie czasy, nie ma co się łudzić, że znajdziemy tu jakiś romantyzm. Ja osobiście wolałbym, żeby na tym forum raz dziennie pojawił się jakiś sensowny post niż żeby wylewały się żale i pomyje ww przeze mnie jegomości. Dla mnie to jest szczeniacki poziom. Na szczęście FSG to nie rozkapryszone dzieci które nie dostały zabawki i na pewno nie zwolnią Kloppa co najmniej do listopada przyszłego roku.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.
ODPOWIEDZ