Takumi Minamino

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
akhrem9

Re: Takumi Minamino

Post autor: akhrem9 »

Musicie zrozumieć, że mamy bardzo konkurencyjny skład. Origi, Shaqiri byliby wiodącymi postaciami w mniejszych klubach. Również Minamino. Rywalizacja jest ogromna i trudno się pokazać mając kilka bądź kilkanaście minut szans. Trener powinien więcej rotować gwiazdami. Podobnie działa to w Realu, gdzie wielu młodych praktycznie nie dostaje szans a po wyjściu z Madrytu wciąż są świetni jak Jovic, czy Hakimi.

Japończyk w Soton wygląda zupełnie inaczej niż w Liverpoolu. Tam jest taki świeży, radosny i o dziwo silny. Jestem pewny, że podobnie byłoby z Keitą.
Redzik90

Post autor: Redzik90 »

LiverpoolIsRed pisze: 6 lut 2021, o 17:55 Wilson nic sie nie rozwinal u Wisienek. Mial slabe statystyki. Jedynie nabijal gole rzutami wolnymi a to za malo by u nas zaistniec. Tez go bronilem ale nie dziwota ze u nas nie gra. On nie ma zbyt wielu atutow.
Faktycznie nabił tych bramek wolnymi. AŻ CAŁE 2 z 7, które strzelił. ;) Oglądałeś chociaż ze 2 mecze w jego wykonaniu?
elefce96

Post autor: elefce96 »

Bardzo dobry mecz Minamino jak na debiut. Pomimo przestoju w LFC zagrał pełne 90min, był faulowany najczęściej ze wszystkich graczy Soton(4 lub 5 razy) a miał siłę, żeby wygrać niemal wszystkie pojedynki ziemne. Wspaniały gol, i jeszcze ciągnął do końca będąc szarpanym za koszulkę przez co wymusił na sobie faul i gracz Newcastle musiał opuścić murawę za czerwień. Mógł mieć 2 gola, gdyby nie błąd Ingsa. Samuraj robił kolegom miejsce, podejmował inteligentne decyzje i widać, że pomimo okoliczności fajnie mu tam. Również pozycja, na której został dziś wystawiony, od razu było widać, że mu leży.

Oby tak dalej, kompletnie inni piłkarz tam, powodzenia!
adamne

Post autor: adamne »

Świetnie że Taki zaprazentował się tak dobrze w debiucie, na pewno dzięki temu będzie dostawał więcej szans a o to chodzi w tym wypożyczeniu żeby grał, nabierał doświadczenia w PL i pewności siebie. A Jurgen będzie miał materiał do analizy jak może lepiej wykorzystać Japończyka bo chyba na razie nie za bardzo miał koncepcję.
Minamino na pewno może się nam przydać w przyszłym sezonie, szczególnie że przez PNA zostaniemy na miesiąc bez kilku podstawowych zawodników w najgorętszym okrese.
Na lewym ataku w naszej standardowej taktyce 433 średnio mu idzie, w Southampton zagrał na lewej stronie pomocy w 442 (czy może bardziej 352) i od razu lepiej to wyglądało. My tak nie grywamy ale widziałbym go na lewym skrzydle w 4231.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
elefce96

Post autor: elefce96 »

Co tam Jurgen? Minamino ośmiesza obronę Chelsea :)
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Japończyk pomaga nam w walce o dobrą lokatę jeszcze lepiej niż robił to w barwach LFC.
Obrazek
ks77

Post autor: ks77 »

Ładnie to wykończył. Z dużym spokojem i pewnością siebie.
Awatar użytkownika
Zyska
Kontakt:

Post autor: Zyska »

elefce96 pisze: 20 lut 2021, o 15:05 Co tam Jurgen? Minamino ośmiesza obronę Chelsea :)
Jurgen dzwonił do mnie przed chwilą i kazał mi przekazać, że przeprasza za to że wypożyczył Takiego do Southampton. Ogólnie nie chciał bardzo o tym gadać, ale czuje że jest zbyt słabym trenerem dla Liverpoolu. Odkąd objął klub będący padliną i średniakiem, nawet pośmiewiskiem i obiektem memów udało mu się wygrać tylko Ligę Mistrzów, Premier League, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata, zdołał także średnim składem dojść do finału ligi mistrzów chyba tylko po to, żeby w kompromitujący sposób przegrać. W każdym razie kazał przeprosić i obiecał poprawę.

Teraz ode mnie:
Czasami mam wrażenie że on specjalnie działa na niekorzyść tego klubu. A jeszcze to wypożyczenie nowego japońskiego Messiego, który wielokrotnie pokazywał swój kunszt w barwach LFC Minamino do Southampton ... :? Jezu rzal co on w ogóle ma w tej swojej głowie. Ogólnie lubie Niemca, sympatyczny Pan, ale niech on już da sobie spokój z trenerką. Tutaj mamy wysyp nowych talentów. I to nie szwabów tylko Polaków. A Polska już nie raz zlała dupe niemcom.
Kamson

Post autor: Kamson »

elefce96 pisze: 20 lut 2021, o 15:05 Co tam Jurgen? Minamino ośmiesza obronę Chelsea :)
Tak się umiejętnie wypożycza zawodnika żeby podbić jego cenę przy sprzedaży
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
grypka

Post autor: grypka »

Ja mam nadzieję, że pokaże się w Soton z bardzo dobrej strony, Kloop potem da mu szanse i zostanie u nas przynajmniej jeszcze trochę, jest wielu zawodników których powinniśmy się pozbyć przed nim: Origi (zwyczajnie za cienki na nasz klub), Shaqira (ma przebłyski, ale potem albo kontuzja, albo znika), Keita (szklanka), Matip (szklanka), no i Ox przy całej mojej sympatii do niego w tym sezonie jest bardzo słabiutki, poza tym też łapie kontuzje do tego dość poważne, Minamino przy PNA byłby jak znalazł, choć kogoś dodatkowego do przodu i tak muszą kupić
laukas

Post autor: laukas »

Zdaniem Hasenhuttla Tatumi jest świetny, kiedy ma piłkę przy nodze, za to jego gra bez piłki pozostawia trochę do życzenia.
"With the ball, he's definitely a win for us. Off the ball, still has to do a little bit more. But he will learn this. This is not something you learn form one thing to the next, it will take a bit of time" (za liverpool echo)
Robertos

Post autor: Robertos »

Kolejny dobry mecz Minamino. Dla mnie to szok, że zostaje odesłany w momencie gdy Firmino jest zupełnie nieprzydatny już od prawie roku a Mane od kilku miesięcy przewraca się na piłce.
Nero

Post autor: Nero »

Ktoś musiał odejść żeby była pensja dla Kabaka :D Padło na Minamino i może na dobre mu to wyjdzie
ODPOWIEDZ