Aston Villa - Liverpool [FA Cup]

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

LiverpoolIsRed

Re: Aston Villa - Liverpool [FA Cup]

Post autor: LiverpoolIsRed »

Redkoks pisze: 9 sty 2021, o 04:55
LiverpoolIsRed pisze: 9 sty 2021, o 04:37 Fabinho jest wolny jak wóz z weglem i w niczym mu to nie przeszkadza w byciu swietnym obronca. Wystarczy zeby sie nauczyl swietnie ustawiac i czytac gre, a to juz jest nauka taktyczna. Fab gasil Wernera jak peta bo wlasnie doskonale czytal zamiary Niemca i sie szybciej ustawial zanim Ten robil jakis ruch, przez co nie musial z nim walczyc a pojedynku na predkosc. Szybkosc Rhysa nie bedzie problemem jesli opanuje tą sztuke o ktorej pisalem.

Rhys ma za soba trzy mecze w tym sezonie w samej PL i uzbieral 243 minuty. Szerloku. Wiec przestan kłapać ozorem ze sie nie nadaje do I ligi i inne podobne do tego bzdety. Chlopak pokazal sie juz kilka razy a od takiego Gomeza wydaje sie lepiej usposobiony taktycznie.
Chłopie skończ. Wiadomo nie ma co wymagać od młodego nie wiadomo jakiego poziomu, ale to jest aktualnie obrońca na league one a nie premier league.
Za wysokie cele mamy żeby go ogrywać i tłumaczyć każdy jego błąd. Przed nim wiele pracy żeby wskoczyć na ten poziom, a być może wgl go nie dosięgnie.
Co? Ja od niego niczego nie wymagałem. Kłopoty ze zrozumieniem? Wręcz pochwaliłem że zagrał niezłe mecze na poziomie PL. Kolejny ekspert widze co ocenia na jakim poziomie gra Rhys. Jakoś Jurgen jest inneg-zdania i woli go od Philipska który grał regularnie na zapleczh Bundesligi, no ale od czego są forumowi eksperci...A jakie mamy cele jeśli nie chcemy kupić obrońcy?!?
Ostatnio zmieniony 9 sty 2021, o 14:28 przez LiverpoolIsRed, łącznie zmieniany 1 raz.
LiverpoolIsRed

Mufi pisze: 9 sty 2021, o 11:38
LiverpoolIsRed pisze: 9 sty 2021, o 04:37 Fabinho jest wolny jak wóz z weglem i w niczym mu to nie przeszkadza w byciu swietnym obronca. Wystarczy zeby sie nauczyl swietnie ustawiac i czytac gre, a to juz jest nauka taktyczna. Fab gasil Wernera jak peta bo wlasnie doskonale czytal zamiary Niemca i sie szybciej ustawial zanim Ten robil jakis ruch, przez co nie musial z nim walczyc a pojedynku na predkosc. Szybkosc Rhysa nie bedzie problemem jesli opanuje tą sztuke o ktorej pisalem.

Rhys ma za soba trzy mecze w tym sezonie w samej PL i uzbieral 243 minuty. Szerloku. Wiec przestan kłapać ozorem ze sie nie nadaje do I ligi i inne podobne do tego bzdety. Chlopak pokazal sie juz kilka razy a od takiego Gomeza wydaje sie lepiej usposobiony taktycznie.
Kolega niżej Ci adekwatnie odpisał, a Gomez w jego wieku był dużo lepszy.

I nie wiem jak sprawdzasz staty zawodników, ale Williams zagrał 2 mecze w PL (90' z Tott i 31' z WBA = 121').
Co z tego jak Gomez sie cofnął w rozwoju? Jest jak Lovren.

Dopieri co twierdziles ze jeden. Teraz dwa. Ja z kolei pomylilem PL2 z PL sory moj bląd. Twój z resztą tez.
Mufi

Post autor: Mufi »

LiverpoolIsRed pisze: 9 sty 2021, o 14:27
Mufi pisze: 9 sty 2021, o 11:38

Kolega niżej Ci adekwatnie odpisał, a Gomez w jego wieku był dużo lepszy.

I nie wiem jak sprawdzasz staty zawodników, ale Williams zagrał 2 mecze w PL (90' z Tott i 31' z WBA = 121').
Co z tego jak Gomez sie cofnął w rozwoju? Jest jak Lovren.

Dopieri co twierdziles ze jeden. Teraz dwa. Ja z kolei pomylilem PL2 z PL sory moj bląd. Twój z resztą tez.
"Dopieri co twierdziles ze jeden. Teraz dwa."

JEDEN w PEŁNYM wymiarze.
Gomez się cofnął w rozwoju ? Pomyliłeś Go ze sobą :|
LiverpoolIsRed

"Dawał radę ? W lidze zagrał 1 mecz - z Tott. Bramka dla Tottków padła po jego błędzie w ustawieniu + główka Kane (ta nietrafiona) to też jego błąd przy rzucie rożnym, ale tu i tak nie chodzi o BŁĘDY !"

Widać kto potrafi sie przyznac do bledu a kto jest zwyklym narcyzem co ucieka sie od nich. Nie zmieniaj teraz tresci. Napisales ze zagral po prostu jeden mecz. Ale do przyznania sie trzeba jednak miec cos w glowie.

Tak, Gomez jest slabszym obronca w ostatnich dwoch sezonach niz przedtem. Regularnie gubi krycie, slabo czyta gre, robi luki i nawet VVD nie byl w stanie go korygowac. Matip jest sporo lepszym obronca od Gomeza ale na niego tez nie mozna liczyc.

Juz zaczynasz obrazac z tym cofaniem rozwoju? Jakie to typowe, czego sie mozna spodziewac od jakiegos kolejnego narcyza co nie potrafi sie przyznac do bledu. A szkoda strzempić...dyskusja zostala zakonczona.
ODPOWIEDZ