Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Kodi

Re: Jürgen Klopp

Post autor: Kodi »

https://www.youtube.com/watch?v=PnYeGrJhHX4

Polecam po meczowy wywiad z Jurgenem :D
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Django

Post autor: Django »

Panie Klopp, jak Pan chcesz wprowadzenia pięciu zmian w meczu to najpierw naucz się Pan korzystać z tego przywileju. Wiadomo, jak to w przypadku naszego menagera bywa ze zmianami (nie we wszystkich meczach co prawda, ale w większości).
Obrazek
DzikJakub

Post autor: DzikJakub »

No mam nadzieję, że Klopp wreszcie zajrzy na to forum, w końcu by się nauczył tego i owego o swoim fachu. Gość od tylu lat nie wie co robić z tymi zmianami, a tu wystarczy przejrzeć parę tematów na forum i wszystko będzie jasne.

Brak możliwości 5 zmian w takim sezonie to po prostu niczym nieuzasadniona głupota, zwłaszcza że wiele innych lig nie miało żadnego problemu z taką innowacją.

Klopp jest zły i widać to coraz częściej w jego pomeczowych wywiadach. Bardzo mi się to podoba. Rzadko ktoś otwarcie mówi jak jest, zwykle wszystkie te wypowiedzi są celowo bardzo poprawne politycznie.

Pomijając bezpośredniość Kloppa to w ogóle często mam wrażenie, że pod kątem wywiadów i wypowiedzi, czy to piłkarzy czy trenerów, piłka nożna jest bardzo niewyraźna, strasznie dyplomatyczna i taka trochę rozlazła. Z 70% wywiadów jest bardzo podobnych, można dosłownie losowo dopasować autora wypowiedzi.

@down
Zakładam, że to sarkazm i że po prostu nawiązujesz do plagi kontuzji. Zupełnie nieistotny fakt, Klopp jako przykład podał Robertsona, którego (gdyby miał więcej zmian) zastąpiłby Tsimikasem nie w ramach zmiany taktyki, tylko w celu ochrony zdrowia Robertsona - jeden z wielu przykładów.

Druga sprawa jest taka, że (co zresztą Klopp też podkreśla za każdym razem) nie chodzi tylko o LFC i bez sensu żebyśmy rozpatrywali ten temat tylko w takiej kategorii - chodzi o zdrowie wszystkich zawodników wszystkich zespołów.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2020, o 17:43 przez DzikJakub, łącznie zmieniany 1 raz.
SEB

Post autor: SEB »

DzikJakub pisze: 30 lis 2020, o 16:54 No mam nadzieję, że Klopp wreszcie zajrzy na to forum, w końcu by się nauczył tego i owego o swoim fachu. Gość od tylu lat nie wie co robić z tymi zmianami, a tu wystarczy przejrzeć parę tematów na forum i wszystko będzie jasne.

Brak możliwości 5 zmian w takim sezonie to po prostu niczym nieuzasadniona głupota, zwłaszcza że wiele innych lig nie miało żadnego problemu z taką innowacją.

Klopp jest zły i widać to coraz częściej w jego pomeczowych wywiadach. Bardzo mi się to podoba. Rzadko ktoś otwarcie mówi jak jest, zwykle wszystkie te wypowiedzi są celowo bardzo poprawne politycznie.

Pomijając bezpośredniość Kloppa to w ogóle często mam wrażenie, że pod kątem wywiadów i wypowiedzi, czy to piłkarzy czy trenerów, piłka nożna jest bardzo niewyraźna, strasznie dyplomatyczna i taka trochę rozlazła. Z 70% wywiadów jest bardzo podobnych, można dosłownie losowo dopasować autora wypowiedzi.
O czym ty wgl gadasz? Jakie 5 zmian? Jak my nie mamy na ławce chociażby 2 klasowych zmienników, a Ty piszesz o 5 zmianach.
Nie mamy szerokiej kadry!
Obrazek
Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

No nie daje mi spokoju jeden fakt po tym meczu. Ostatnimi laty musieliśmy sprawę awansu rozstrzygać w ostatniej kolejce fazy grupowej. Tym razem udało się zapewnić grę w 1/8 finału już po pięciu meczach. Mało tego - zapewnić sobie 1. miejsce. Taka sytuacja to niesamowity komfort, tym bardziej w obecnej kampanii, gdzie jest naćkane w terminarzu tyle spotkań, że ciężko złapać oddech.
Zatem czemu taki Salah zagrał cały mecz? Czemu niemal cały rozegrał Jota? Powracający dopiero po kontuzji Arnold całe spotkanie? Przecież ostatnio występujący na jego pozycji Williams wiadomo, że zwolni miejsce w składzie Trentowi. Więc Neco śmiało mógł wystąpić, bo zaraz będzie grzał ławę, a Arnold zagra już za 4 dni zapewne mecz ligowy. To samo wyżej wspomniani napastnicy.
Po najbliższym meczu z Fulham mamy trzy dni przerwy i gramy ze Spurs, a następnie praktycznie za 2,5 doby Crystal Palace. Potem narzekanie, że piłkarze zajechani i nie mają czasu na odpoczynek. Dla mnie ważniejsze byłoby zdrowie podstawowych piłkarzy, którzy są narażeni na urazy, jak i świeżość w takich okolicznościach, gdzie dziś w meczu o nic mogą odpocząć przed niesamowitym natłokiem ważnych spotkań, bo każdy w Premier League jest ważny.
Zawsze po swoich przemyśleniach i wątpliwościach na różne tego typu rozterki myślę o tym, że przecież prowadzi nas Jurgen. Świetny trener i wie co robi. Powiedzieć, że ma większe pojęcie o prowadzeniu zespołu ode mnie to nic nie powiedzieć. I ufam mu w stu procentach, zrobił tu wiele dobrego. A dzisiejsza decyzja po prostu jest dla mnie dziwna, nie rozumiem jej i tyle. Nic z tym nie zrobię.
Co sądzicie?
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
everlast

Post autor: everlast »

Mnie to tez mocno dziwi. Ciekawe w ktorym wywiadzie bedzie narzekac na 3 zmiany. Tez nie wiem po co w ogole gral Salah, juz nie mowiac , ze gral 100minut. Ale to jest caly Klopp, ma wynik 3-0,4-0 a zmian i tak nie robi do 85min.
Abemadlo

Post autor: Abemadlo »

A moze po prostu taki Trent powiedzial "trenerze, zagralbym dzis caly mecz na rozegranie po kontuzji, przeciwnik nie najmocniejszy wiec jest okazja"
SEB

Post autor: SEB »

Tragiczne zmiany i decyzje Jurgena Kloppa. Wychodzi bardzo wąska kadra i zatrudnianie piłkarzy podatnych na kontuzje.

Niestety, ale dzisiaj potwierdził moje przekonanie, że Brendan w trakcie meczu podejmował lepsze decyzje.
Zmiana Salaha na gościa, który wszedł i żuł gumę podczas spotkania to coś niesamowitego. :D
Obrazek
ED77

Post autor: ED77 »

SEB pisze: 13 gru 2020, o 20:28 Tragiczne zmiany i decyzje Jurgena Kloppa. Wychodzi bardzo wąska kadra i zatrudnianie piłkarzy podatnych na kontuzje.

Niestety, ale dzisiaj potwierdził moje przekonanie, że Brendan w trakcie meczu podejmował lepsze decyzje.
Zmiana Salaha na gościa, który wszedł i żuł gumę podczas spotkania to coś niesamowitego. :D
Zielas przypomnij mi co król Brendan zrobił ostatnio z Fulham?
Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

ED77 pisze: 13 gru 2020, o 20:32
SEB pisze: 13 gru 2020, o 20:28 Tragiczne zmiany i decyzje Jurgena Kloppa. Wychodzi bardzo wąska kadra i zatrudnianie piłkarzy podatnych na kontuzje.

Zielas przypomnij mi co król Brendan zrobił ostatnio z Fulham?
Zapewne "he showed a great character" xD
DzikJakub

Post autor: DzikJakub »

Dane o czymkolwiek (taktyce, zawodnikach, przeciwnikach), do których masz dostęp, w porównaniu do danych, do których dostęp ma taki Jurgen, to mniej więcej jak deserowa łyżeczka w oceanie. Na tragiczny mecz może złożyć się jakiś milion czynników, doszukiwanie się u Kloppa braku jakichkolwiek kompetencji to ignorancja, a stawianie Brendana Rodgersa (zaznaczam, że uważam go za dobrego trenera) na tej samej półce co Kloppa to po prostu jawny brak obiektywizmu (obstawiam, że to element myślenia, że "trawka gdzie indziej zawsze bardziej zielona") albo podstawowej wiedzy.

Czemu w swoich ocenach udajemy, że znamy się na wszystkim co najmniej tak dobrze jak taki na przykład Klopp? Totalnie tego nie rozumiem. Nie mogę sobie wyobrazić, że siedząc sobie w fotelu i popijając browara myślę sobie "ale głupi ten Klopp, ja bym mu raz dwa powiedział jak te zmiany robić i byśmy wygrali ten mecz". Nikt nie kwapi się do twierdzenia, że strzela lepiej niż Salah albo drybluje lepiej niż Mane, skąd się bierze przekonanie, że fach trenera jest prostszy niż fach piłkarza?

Kolego, popełniłeś post godny naśladowania. Rzetelnie, kulturalnie, obiektywnie. Polecam niektórym spróbować pisać podobne. Dziękuję Ci! // Daniel

Dzięki, Daniel!
Ostatnio zmieniony 15 gru 2020, o 19:16 przez DzikJakub, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Brendan i dobre zmiany jak wpuszczenie Mosesa po ktorego stracie Hendo wylapal czerwo co prawdopodobnie przekreslilo nasze szanse na mistrzostwo, albo wpuszczanie kolka Balotelliego przy gonieniu wyniku (ktorego zreszta zakup byl decyzja Rodgersa)

Szanujmy sie, stawianie na tej samej polce Kloppa, ktory wygral LM, PL i KMS a Rodgersa ktorego wlasnie glupie decyzje wyrzucily Leicester z LM to juz nawet nie ignorancja. To samooranie w stylu pewnego sympatycznego Pana Janusza.

Zmiany? A kogo Klopp ma wpuszczac jak polowa naszego skladu jest polamana? Bozyszcze Origi wszedl wczoraj i jedyne co zrobil to wybil jedna wazna pilke w aut bramkowy. Klopp od poczatku mowil ze brak okresu przygotowawczeho rozwali ten sezon. Dodajmy do tego ze jebane zwierzeta z evertonu pozbawily nas dwoch kluczowych graczy. Roznica miedzy Kloppem i Rodgersem jest taka, ze Klopp nie placze dziennikarzom w rekawy ze zly komitet transferowy. W tym akurat Brendan pozostaje niedoscigniony
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
Awatar użytkownika
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Jurgen najlepszym trenerem roku 2020!:) Nawet Klopp był w szoku, bo każdy chyba był przygotowany że będzie to Flick, ale jednak mistrzostwo Anglii, zwycięstwo w Superpucharze Europy i Klubowych MŚ wystarczyły! :) Brawo Jurgen, mamy najlepszego trenera na świecie!

Edit: Racja mój błąd, przepraszam ;)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2020, o 15:45 przez Ralf088, łącznie zmieniany 1 raz.
ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Ralf088 pisze: 17 gru 2020, o 20:40 Jurgen najlepszym trenerem roku 2020!:) Nawet Klopp był w szoku, bo każdy chyba był przygotowany że będzie to Flick, ale jednak mistrzostwo Anglii, zwycięstwo w Superpucharze Europy i Klubowych MŚ wystarczyły! :) Brawo Jurgen, mamy najlepszego trenera na świecie!
W tym roku wygralismy tylko Premier League
Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Śnił mi się straszny koszmar. Sprzedaliśmy Lovrena za czapkę gruszek, potem kontuzjowani byli Van Dijk, Gomez i Matip, a na obronie Jurgen musiał wystawiać Phillipsa i Williamsa. Bożeeee, jak dobrze, że to był tylko sen.
ODPOWIEDZ