Premier League 2020/21

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ks77

Re: Premier League 2020/21

Post autor: ks77 »

Coote w akcji. WBA bez karnego, Manu podwojny karny. Bedzie wiecej kwiatkow dzis. A jutro Lisy nas powala decyzja var(Coote). Duzo meliski zalecam przed i po....

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Powiem wam ze brakowalo mi LFC, ta przerwa reprezentacyjne trwala jak wiecznosc. Mozna rzec ze nareszcie. Nie moge sie doczekac jutrzejszego meczu. Oby byl zwycieski.

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Co do meczu United to ta powtorka karnego to jakas parodia. Tego Coote powinno sie dyscyplinarnie zdegradowac by prowadzil kluby w 4 lidze angielskiej.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

ks77 pisze:
21 lis 2020, o 23:17
Coote w akcji. WBA bez karnego, Manu podwojny karny. Bedzie wiecej kwiatkow dzis. A jutro Lisy nas powala decyzja var(Coote). Duzo meliski zalecam przed i po....
Marriner jutro sedzia var

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Z wypowiedzi premiera wynika, iż obiekty plenerowe poziomu 1 (najniższego ryzyka) będą mogły pomieścić 4000 widzów lub zapełnić 50% pojemności (w zależności od tego, która z tych wartości jest niższa).

WHO zapowiada trzecią falę COVID na przełom stycznia i lutego to sobie stadiony otwórzmy xD Ja wiem, że kasa z biletów, prawa telewizyjne, ale takie półśrodki są gorsze niż gdyby te stadiony były otwarte. 4000 ludzi to można wpuścić na wrocławską majówkę, czy poznańskie juwenalia, a nie na 60 tysięczne stadiony w najlepszej piłkarskiej lidze śwata.Nawet posiadacze karetów sezonowych pewnie w wielu przypadkach nie wejdą, bo po prostu zabraknie dla nich miejsc i wejściówkami podzielą się przedstawiciele władz ligi, zaproszeni przez nich goście itd. Sport czy kulturę trzeba odmrażać, ale dopóki nie ma szczepionki, nie ma wypracowanych procedur, ktore zagwarantują bezpieczeństwo to tylko strata czasu i tworzenie sztucznych emocji (takich samych jak podkładanie głosu kibiców w transmisjach). Musimy uzbroić się z cierpliwość, ale wpuszczanie 4 tysiecy ludzi w grudniu, zeby w styczniu znow zamykac stadiony, przesuwac terminarze albo odwoływać lige tylko irytuje.

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Kibice wracają na Anfield. Na mecz z Wolves wejdzie 2000 osób.

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

Po tych pierwszych 9 kolejkach zapowiada się dobry sezon. Jeszcze trochę i Manchester City wróci do rywalizacji, bo nie wierzę, że się nie ogarną. Obronienie tytułu przy takiej rywalizacji byłoby czymś gigantycznym :)

Mufi

Post autor: Mufi »

Już czwarty kolejny mecz na wyjeździe w PL bez zwycięstwa.

Następne: Fulham, CP, Newcastle, Soton.

Radbug

Post autor: Radbug »

Wiktor94 pisze:
27 lis 2020, o 15:00
Po tych pierwszych 9 kolejkach zapowiada się dobry sezon. Jeszcze trochę i Manchester City wróci do rywalizacji, bo nie wierzę, że się nie ogarną. Obronienie tytułu przy takiej rywalizacji byłoby czymś gigantycznym :)
Obronienie tytułu przy takim VARze jest niestety niemożliwe...
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

trochę nie mogę się zgodzić z Kloppem, jeśli chodzi o to, że stacje telewizyjne powinny układac terminarz uwzględniając dobro poszczególnych piłkarzy. Piłkarze niestety sami ukręcili na siebie bat, od wielu lat mówi się o zbyt wysokich sumach w piłce nożnej, zbyt wysokich kwotach z tytułu praw do transmisji spotkań no i oczywiście zbyt wysokich pensji piłkarzy. Zawsze byłem daleki od zaglądania piłkarzom do portfeli, to ile zarabiają to ich sprawa, jeśli organizatorzy tego całego przedstawienia płacą takie pieniądze jakie płacą no to oczywiście warto je brać. Dzisiaj okazało się dlaczego takie pieniądze płacą, show musi trwać. Dlaczego stacja telewizyjna ma sobie odmawiać czegoś, za co przecież zapłaciła? Dzisiaj piłkarze zostali kontuzjowani po częsci, przez własną pazerność i o ile nie podoba mi się to, że brakuje nam 9 zawodników o tyle uważam, że to sprawiedliwe, że stawia się piłkarzom niedorzeczne oczekiwania, skoro wszyscy zarabiają niedorzeczne pieniądze. Tak wygląda niewolnictwo w xxi wieku, dostaniesz swoje pieniądze... ale: wyeksploatujemy Cię do granic możliwości, będziesz klękał przed każdym rozpoczęciem spotkania w ramach akcji na których zarabiamy, będziesz grał na plecach ze sloganami zamiast własnego nazwiska, będziesz tolerował absurdalne przepisy i nawet nie będzie Ci wolno negatywnie się wypowiadać na ten temat ("Tak naprawdę to nie mogę o tym mówić, ponieważ wpakuje się w kłopoty" - mówił Henderson w rozmowie z BBC Sport). Kocham piłkę, ale najwyższe szczeble rozgrywkowe robią się obrzydliwe. Szejkowie, Abramowicz, oszustwa przy podpisywaniu 15 czy 16 latków - to już było niesmaczne. A robi się tylko gorzej. Ciekawe, kto w tym wyścigu pierwszy wykaże się rozsądkiem - stacje czy piłkarze? Niepowodzenie takich mechanizmów jak FFP tylko pokazuje, że żadna zewnętrzna siła, nie jest silniejsza od układów i kreatywnych prawników i księgowych.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

mkb22

Post autor: mkb22 »

Przydałby się nam taki napastnik jak Cavani który zawsze wie gdzie spadnie piłka i z połowy sytuacji strzeli dwie bramki, jestem pewny że z klasowym napastnikiem zamiast Firmino wygralibyśmy wczorajsze spotkanie tak samo jak i mecz z Atletico rok temu

Awatar użytkownika
Piotrek666

Post autor: Piotrek666 »

Prawda. Cavani cwany lis szybko się spłaci. Szkoda Soton ale 2 połowa beznadziejna.

20103101

Post autor: 20103101 »

Piotrek666 pisze:
29 lis 2020, o 18:22
Prawda. Cavani cwany lis szybko się spłaci. Szkoda Soton ale 2 połowa beznadziejna.
Ale co się ma spłacać jak przyszedł za darmo, jako wolny agent, nie ma co sie dziwić ze tam strzela i widac różnice skoro oni bez 9 od kilku lat

Radbug

Post autor: Radbug »

Prawie zasnąłem na meczu tych dwóch rzekomych kandydatów do mistrzostwa. Chelsea oddała 1 celny strzał w drugiej i jeden celny w 94 minucie i to tyle. Totki jak to drużyna Murarza-autobusik cały mecz. Gdyby nas bezczelnie nie ograbili na VAR mielibyśmy dziś nad nimi komfortową przewagę paru punktów.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

adamne

Post autor: adamne »

Bardzo dobry wynik z naszego punktu widzenia, jutro pewnie spadniemy na trzecie miejsce ale tylko różnicą bramek więc nikt nam zanadto nie odskoczy. Szkoda straty punktów wczoraj bo mogliśmy być liderem ale z kontuzjami, FA i sędziami ciężko wygrać.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ODPOWIEDZ