Gadżety

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

chriss1967

Gadżety

Post autor: chriss1967 »

Hej dobrzy ludzie ludziska kibice The Reds, witajce, zwraca się do Was ponad 40letni kibic
LFC (w sensie stażu oczywiście ?)
Ciekawe kto doradzi, mianowicie miałem ostatnio swojego człowieka w Londynie i poprosiłem go aby rozejrzał się za sportowymi gadżetami właśnie Liverpoolu. Usłyszałem że takowych brak ci mnie nieźle zdziwiło. Czy zna ktoś miejsca w tym mieście gdzie można zaopatrzyć się w np koszulki szaliki czapki etc. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Olaf
bez zaliczki
Kontakt:

Re: Gadżety

Post autor: Olaf »

Pytanie czy to koniecznie musi być kupione w Londynie? Jest sporo alternatyw by nabyć produkty klubowe na licencji, począwszy od oficjalnego sklepu online https://store.liverpoolfc.com/?_ga=2.92 ... 1566399377 , czy rodzimy https://www.podstadionem.pl/sklep/liverpool.html , gdzie również spory wybór. Pozdrawiam
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Jeśli chodzi o Londona.... to każdy sportsDirect oraz inne sklepy że sprzętem sportowym (problem jest jedynie taki że królują tam marki związane z CFC Arsenalem WHU TOT etc)
Sklepu klubowego lfc tam brak.....
Ale wszystko można dostać dzisiaj na necie - jeśli nie jest to zbytnio duży problem to polecam jw oficjalna stronę lub kolega też może zakupić przez www z dostawą do Londka

chriss1967

Post autor: chriss1967 »

Dzięki koledzy za odpowiedzi. Oczywiście ja to wszystko wiem co do linków etc. Tylko że tak jak napisalem, w pewnej chwili tych wakacji miałem w Londynie i tylko tam wysłannika, którego poprosiłem aby znalazł mi taki Store z tymi właśnie gadżetami no i dostałem odpowiedź że brak co mnie zdziwiło. Stało się jednak tak że wysłannik wrócił do Polski a ja zanim przeszedłem etapy rejestracji na stronie ( dluuuugie) to pytanie straciło na czasie. Pomimo to zapytalem z ciekawości aby potwierdzi lub nie ten fakt. Ja mam niestety tak że to co kupione na miejscu, w kraju dystrybucji (pewnie nie produkcji ) TO SMAKUJE MI LEPIEJ. No ale to była jednorazowa sytuacja i skorzystam zapewne z oficjalnych linków w takim przypadku. Więc dzięki za odp. I tylko LFC. ( ależ mi się w końcu marzy ten tytuł w PL) tyle lat czekania praktycznie jedno pokolenie. Co wy na to są wreszcie szanse? Skład przecież praktycznie niezmieniony, zgrany. Wierzymy do końca.

Mariusz9

Post autor: Mariusz9 »

chriss1967 pisze:
21 sie 2019, o 16:16
Hej dobrzy ludzie ludziska kibice The Reds, witajce, zwraca się do Was ponad 40letni kibic LFC (w sensie stażu oczywiście ?) Ciekawe kto doradzi, mianowicie miałem ostatnio swojego człowieka w Londynie i poprosiłem go aby rozejrzał się za sportowymi gadżetami właśnie Liverpoolu. Usłyszałem że takowych brak ci mnie nieźle zdziwiło. Czy zna ktoś miejsca w tym mieście gdzie można zaopatrzyć się w np koszulki szaliki czapki etc. Z góry dziękuję.
Dziwne. Ja też nie rozumiem jak w Londynie może nie być sportowych gadżetów Liverpoolu :? Ja mam trochę takich gadżetów, m.in. koszulki Stevena Gerrarda, czy Michaela Owena, szalik itd. Niedawno znalazłem kolejną ciekawą rzecz, która być może Cię zainteresuje. Mianowicie miniaturę naszego Anfield stadium: https://www.sklep.habarri.pl/stadion-pi ... -puzzle-3d Super, nie? ;) U mnie stoi na meblach i fajnie się prezentuje :)

adamne

Post autor: adamne »

Chyba bardziej jak Smok Wawelski w Warszawie :)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ODPOWIEDZ