Bilety na mecz

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

adamne

Re: Bilety na mecz

Post autor: adamne »

Jakby ktoś był zainteresowany, to właśnie można kupić bilety na Shrewsbury. Jeszcze są wolne miejsca :)

@cogut: mnie normalnie wpuściło, nawet dodałem sobie 1 na próbę do koszyka, ale nie kupiłem bo nie mogę jechać. Chyba że weryfikuje przy płaceniu dopiero?

ED: Faktycznie na innej przeglądarce pokazuje się że nie spełniam kryteriów na ekranie gdzie się płaci :(

ED2: Ale dzisiaj już można było kupić bez kryteriów.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2020, o 13:48 przez adamne, łącznie zmieniany 4 razy.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
cogut

Post autor: cogut »

adamne pisze:Jakby ktoś był zainteresowany, to właśnie można kupić bilety na Shrewsbury. Jeszcze są wolne miejsca :)
Gdzie sa te bilety na sprzedaz, bo na oficjalnej sa na sprzedaz ale dzisiaj dla priority holders a jutro membery z historia dwoch meczy w FA cup. Chyba, ze to miales na mysli

liver91

Post autor: liver91 »

Hej kilka lat temu byłem na meczu i mimo, że stadion był mniejszy to wydaje mi się że łatwiej było o bilety. Mimo wszystko ciężko ale chyba łatwiej niż teraz. Wtedy na około miesiąc przed kupiłem 4 bilety bez membera w General Sale. Od jakiegoś czasu śledzę poszczególne mecze domowe i widzę, że lokalsi mają duże ułatwienia. Zastanawiam się czy kupić membera ale opcję sprzedaży dla All Member oferują dość późno a poza tym i tak nie ma się 100% pewności, że się uda kupić bilet.

Czy ktoś wie jak to w tym sezonie wygląda u koników pod stadionem? Ile chcą za bilet i czy są z tym jakieś problemy?

SiwyM

Post autor: SiwyM »

@liver91,

byłem z kolegą na Napoli w LM. Bilety kupiliśmy przez pośrednika. Cała akcja wygląda jakbyś odbierał jakąś nielegalną przesyłkę ? wchodzisz do baru, mijasz jedne i drugie drzwi, siedzi pan z teczka i wydaje membershipy lokalsow, w zamian zostawiasz dowód.

Pisze dlatego, że ja wszedłem, kolega już nie. Szybki telefon do pośrednika, przyjeżdża Jimmy i bez problemów kupuje bilet na mecz u konika. Ceny nie znam, miejsce dramatyczne ale zawsze coś.

Podejrzewam, że im bliżej końca sezonu i, raczej pewnego tryumfu, będzie dużo gorzej.

liver91

@SiwyM

Szkoda, że miejsca miałeś słabe ale cała historia bardzo fajna :) Rozumiem, że nie siedziałeś z kolegą obok siebie a po meczu musieliście jeszcze odebrać dowody osobiste? No i dlaczego kolega nie wszedł? Bramka go nie puściła czy ochroniarz?
Aha no i jak się skontaktowałeś z pośrednikiem? Bo wiem, że można kupić bilety na viagogo czy tam stubhub ale ceny są zbyt wysokie. Myślę, że u konika pod stadionem da się coś ugrać i nie przepłacać podwójnie. Ile Ty zapłaciłeś za bilet?

Mój znajomy kiedyś był w Londynie i chciał pójść na dowolny mecz. U siebie grał Arsenal, Chelsea i Crystal Palace...
Na kilka godzin przed meczem był pod stadionem Chelsea i tam chcieli około 100f za bilet. Stwierdził, że za dużo i pojechał na Arsenal godzinę przed meczem. Tłumy były już spore a koników cała masa. Udało mu się kupić za 40f i też dostał membera+kopertę z przyklejonym znaczkiem. Jedyne co musiał zrobić to wsadzić membera do koperty, zakleić i wrzucić do skrzynki pocztowej :)

lfc777

Post autor: lfc777 »

Moglbys cos wiecej n/t tego membershipa
Cała akcja wygląda jakbyś odbierał jakąś nielegalną przesyłkę ? wchodzisz do baru, mijasz jedne i drugie drzwi, siedzi pan z teczka i wydaje membershipy lokalsow, w zamian zostawiasz dowód.
Czy chodzi ze musisz miec jakikolwiek member czy 'member lokalsa'...

W 2011 udalo mi sie zdobyc pod stadionem za 70 funtow (cena ref 38funtow, ale meczyk 5:0 z Birmingham wynagrodzil wszystko) i byc moze w przyszlosci tez skorzystalbym, ale nie ma mowy zebym zostawil komus dowod (security freak) :(
Zakladam ze wtedy byly inne zasady bo zadnego membershipa nie mialem a wszedlem bez problemu ...

liver91

@lfc777

Jakby w tym sezonie konik miał za 70f to brałbym w ciemno. Pamiętam, że jak ja się czaiłem na bilety to loty miałem wypatrzone za 200zł w obie strony. Jeszcze dzień przed General Sale były za 200 ale jak już ruszyło General Sale i udało mi sie kupić 4 bilety to loty kupowałem za 400zł w obie strony. Więc teraz się zastanawiam czy nie lepiej zaklepać sobie lotu wcześniej i taniej a potem liczyć na konika. Oczywiście w międzyczasie można próbować kupić z oficjalnej strony ale czy General Sale jeszcze jest w ogóle dostępne? Co prawda widziałem na jakiś jeden z ostatnich meczy General Sale ale to był tylko dla lokalsów.

SiwyM

Post autor: SiwyM »

Liver91
Ja miałem super miejsce, siedziałem w 21 rzędzie praktycznie obok The Kop, wzdłuż linii pola karnego. Kolega miał mieć miejsce obok a wylądował zupełnie gdzie indziej.
Tak po meczu trzeba było odebrać dowody osobiste. Kolegi nie wpuściła bramka, a pośrednik dał nam numer w razie co bo mówił, że takie sytuacje mają miejsce.

Lfc777
W zamian za dowód dostajesz membershipy lokalsow, ktorzy udostępnili swoje pośrednikowi, pewnie za pieniądze. Nie musisz mieć swojego.

Za bilet też mało nie zapłaciłem bo wyszło około 1200zł no ale za spełnienie marzeń można zapłacić.

Szoku

Post autor: Szoku »

Cześć wszystkim,

Czy ktoś rozważa przedłużenie terminu ważności membershipa z sezonu 19/20 na 20/21? Czy jest w ogóle sens? Pytam mam ustawiony auto-renewal i otrzymałem wiadomość, że jeśli go nie odwołam do 15 lipca to pobiorą mi 24 funty z konta.

Nie wiadomo kiedy i czy kibice wrócą na trybuny, dodatkowo nie udało mi się zakupić żadnego biletu w obecnym sezonie więc moja historia zakupów i "hierarchia" wygląda słabo. Bacząc na to, że przyszły sezon rozpocznie się pewnie bez kibiców zastanawiam się nad sensem przedłużania membershipa na kolejny sezon...zapewne będzie jeszcze większy problem z kupieniem biletów nawet na mecze niższej rangi bo każdy będzie go chciał mieć i wrócić na trybuny.

Jakie macie przemyślenia?

adamkif

Post autor: adamkif »

Ja miałem bilet na Villę na kwiecień 2020 na pierwszym Membershipie. Przez pandemię wiadomo... Fryty 🙄
Mimo tego rozważam przedłużenie membera. Może w 2021 będą już pełne trybuny a jeśli nie, to w ten sposób wesprę klub. Popyt na bilety i tak będzie sto razy większy niż podaż a jeśli nie przedłużę membera to definitywnie zamknę sobie szansę na zdobycie biletu w "normalnej" cenie. Ktoś powie ponad 100zł wydane bez gwarancji na bilet, bo pandemia, bo trudno o zakup. Ale dużo więcej kasy rocznie wydaje się na byle co i jakoś nikt o to nie płacze.

20103101

Post autor: 20103101 »

Ja tam przedłużam co roku, bez względu na wszystko, nie robię tego tylko ze względu na bilety, a również na wpomoganie finansów klubu, a przyznam że i jakoś lepiej sie z tym czuje.
Od nowego sezonu ma się zmienić forma kupna, ma być sprawiedliwsza, tzn kupno na każde spotkanie oddzielnie a nie tak jak teraz...

Awatar użytkownika
mmylek04

Post autor: mmylek04 »

Panowie jaka jest realna szansa na to, że będę mógł kupić bilet jako nowy "zwykły" membership? Na stronie jest informacja, że pierwszeństwo w dwóch turach mają członkowie z "L" w kodzie. Czy przy dużym zainteresowanie (jakie jest zawsze) będę miał szanse na bilet?

adamne

Post autor: adamne »

Teraz to stadiony są zamknięte więc nic nie kupisz :)
Jak otworzą to cholera wie co się będzie działo bo karnetów nie ma przez lockdown, ale pewnie miejscowi kibice będą tak spragnieni piłki że wszystko na pniu zejdzie.
Ogólnie przed sukcesami ery Kloppa dało się kupić, potem coraz trudniej a ostatnio to głównie na mniej popularne mecze typu wczesne rundy pucharów. Ale przy odrobinie cierpliwości i rozeznaniu tematu szanse są.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
mmylek04

Post autor: mmylek04 »

adamne pisze:
16 wrz 2020, o 01:14
Teraz to stadiony są zamknięte więc nic nie kupisz :)
Jak otworzą to cholera wie co się będzie działo bo karnetów nie ma przez lockdown, ale pewnie miejscowi kibice będą tak spragnieni piłki że wszystko na pniu zejdzie.
Ogólnie przed sukcesami ery Kloppa dało się kupić, potem coraz trudniej a ostatnio to głównie na mniej popularne mecze typu wczesne rundy pucharów. Ale przy odrobinie cierpliwości i rozeznaniu tematu szanse są.
ok, dzięki. Tak myślałem, że będzie problem :)

ODPOWIEDZ