Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Merkuryyy

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Merkuryyy »

Liverpool are still in the market for a couple more signings. Another senior centre-back and a wide attacker are the two main priorities. A lot will depend in the amount of cash they can generate from sales. [@JamesPearceLFC]
Liverpool have yet to open talks with Bayern Munich for Thiago Alcantara [@JamesPearceLFC]
https://twitter.com/LFCTransferRoom/sta ... 5284207617
Jak sprzedamy to kupimy

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Fali Ramadani agent Grujica dla Kickera: w tym okienku nie odejdzie do Herthy. Liverpool chce go zatrzymac. Moze to sie zmienic zimą.

mazi

Post autor: mazi »

ScoobyDoo pisze:
14 wrz 2020, o 05:13
Fali Ramadani agent Grujica dla Kickera: w tym okienku nie odejdzie do Herthy. Liverpool chce go zatrzymac. Moze to sie zmienic zimą.
Bardzo ciekawa wiadmość. Ja odczytuje to w ten sposób, że w Liverpoolu licza się z tym, że w przypadku Thiago wszystko jest w rękach Bayernu. Jeżeli zechcą go zatrzymać do końca kontraktu to zostaniemy z niczym, myśle że dlatego my jak i Utd gramy va banque, i złożymy oferte na sam koniec okienka. Jeśli Bayern chce coś zarobić a oferta będzie uczciwa to go sprzeda nie mając czasu na negocjacje. Jeśli chcą go zostawić to i tak by negocajce nic nie dały, bo wiadomo że my nie przepłacmy. Stąd Marco może być zabezpieczeniem
TAK

MILF

Post autor: MILF »

Liverpool 'have interest' in Zakaria
https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... karia.html
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Merkuryyy

Post autor: Merkuryyy »

SEB pisze:
13 wrz 2020, o 16:10
Manchester United rozmawia z agentami Thiago. - FR

UPDATE: Man United have no intention of moving for Bayern Munich midfielder Thiago Alcantara, and are convinced his representatives and Bayern are using their name to put pressure on Liverpool to make a bid. [@ManUtdMEN] :shock:
https://twitter.com/LFCTransferRoom/sta ... 0343220224

ManiacK

Post autor: ManiacK »

MILF pisze:
14 wrz 2020, o 14:17
Liverpool 'have interest' in Zakaria
https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... karia.html
Źródło słabe.. ale zawodnik na prawdę fajny i gdyby była taka możliwość, to z chęcią bym go widział u Nas. Zwłaszcza, że Milner i Henderson się młodsi nie robią, Wijnaldum nie wiadomo czy nie ostatni rok w klubie, a Grujić to jednak nie to samo i zapewne odejdzie. Dodatkowo świetnie by się sprawdził jako partner bądź zabezpieczenie za Fabinho, gdybyśmy chcieli przejść np. na 2-3-1 w pomocy i ataku.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Omar Colley srodkowy obronca Sampdorii na celowniku Liverpoolu
https://www.empireofthekop.com/2020/09/ ... e-options/

MrNightmare

Post autor: MrNightmare »

Panowie, jak uważacie, czy jakieś wzmocnienia są faktycznie potrzebne w klubie? Pandemia ogranicza możliwości, ale mimo to, niektóre pozycje wymagają wzmocnień i to dosyć zdecydowanych

BR: tu mamy Alissona i Adriana, Kariusa i Kellehera, pozbycie się Niemca wydaje się rozsądne, a poza tym pozycja jest obsadzona.

PO: TAA to jeden z najlepszych, a zmieniać go może utalentowany Neco Williams, jak dla mnie bomba

ŚO: nasza ściana z Holandii potrzebuje partnera w defensywie, bo wydaje mi się że ani Matip, ani Gomez nie są w stanie być topowym obrońcą do partnerowania Virgilowi. Holender to lider (coś jak Ramos w Realu) i potrzebuje swojego przybocznego (takiego jak chociażby Varane dla Ramosa), macie jakieś pomysły?

LO: Robbo zmieniany przez Tsimikasa, jest ok

ŚP: tutaj opcji jest mnóstwo: Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Milner, Keita, Ox, Jones, czy Grujić. Jak dla mnie sporo opcji, ale zastanowiłbym się nad wymianą lub sprzedażą niektórych, np Serba, oraz zmiany no Wijnalduma na Thiago.

LS: Sadio i Taki z tego co się orientuję, Klopp lubi wystawiać Japończyka w środku, co może powodować przeniesienia go jako ŚPO i potrzeba wzmocnienia, pytanie kim?

PS: Mo Salah, Shaq, oraz Wilson. Nie jestem fanem Szwajcara, więc poszukałbym opcji, lub spróbował Wilsona. Proponuję Buendię, który spadł z Norwich a chce wrócić do PL

N: Bobby to pomocnik, ale jako fałszywa 9 gra fajnie, ale należałoby mieć jakąś armatę w składzie, tu proponuję np Wouta Weghorsta z Wolfsburga, fajny piłkarz, świetna opcja na atak do rotacji z Divockiem.

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Fajna ściągawka. Adres Jurka to chyba [email protected]. Wysyłaj.

MILF

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

adamne

Post autor: adamne »

Mam nadzieję że to fake, albo przynajmniej zawrzemy klauzulę odkupienia zawodnika w umowie bo myślę że jak wypuścimy Brewstera z rąk to możemy potem bardzo tego żałować.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Jeszcze jeden tekst pokazujący uśpienie rynku transferowego, tym razem od Panów z weszło
https://weszlo.com/2020/09/16/koronawir ... 2020-covid

Kolejny głos rozsądku, polecam sceptykom.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Fajny artykuł. Aczkolwiek do końca okienka może się jeszcze wiele wydarzyć i te różnice w wydatkach pomiędzy sezonami mogą nie być aż tak duże. Jednak widać jasno, że wiele klubów jest bardzo ostrożna na rynku, nawet ci, którzy lubią wydawać ogromne pieniądze na transfery. Tylko dlaczego nas zaliczono do grona tych, którzy lubią to robić?
Obrazek

lfc257

Post autor: lfc257 »

Egalot pisze:
16 wrz 2020, o 18:25
Fajny artykuł. Aczkolwiek do końca okienka może się jeszcze wiele wydarzyć i te różnice w wydatkach pomiędzy sezonami mogą nie być aż tak duże. Jednak widać jasno, że wiele klubów jest bardzo ostrożna na rynku, nawet ci, którzy lubią wydawać ogromne pieniądze na transfery. Tylko dlaczego nas zaliczono do grona tych, którzy lubią to robić?

nie podoba mi się ten artykuł bo nie ma w nim opisanego szerszego kontekstu. Real nikogo nie kupił ale wydał fortunę rok temu a poza tym zbierają kasę na hitowy transfer Mbappe za rok. także jedno lato bez transferów jest tu zrozumiałe. PSG przez lata wydało fortunę na transfery, obecnie nie muszą się rzucać na wielkie transfery. a Liverpool jako jedyny z tej trójki nie wydawał rok temu i nie wydaje też w tym roku. to znacząca różnica

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

Juz samo to, ze Real musi na cos odkladac mowi bardzo duzo o sytuacji finansowej klubow. Poza tym nawet jesli wymienione przez Ciebie kluby zrobilyby "normlane" transfery to nie poprawiloby to duzo nizszych/slabszych wynikow w ligach. Widac jak na dloni, ze wszyscy czekaja na rozwoj wydarzen i liza rany.

ODPOWIEDZ