Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Redi

Re: Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Post autor: Redi »

RedMen pisze:
18 sie 2020, o 12:52
Kurde chodziło mi i zgodafc , mój błąd. Czytając opinie o sklepie to buty mają kiepskie, a o koszulkach ciężko znaleźć opinie 😕
ZgodaFC jest sklepem z oryginalnymi produktami. Właścicielem jest Szopex, są oni więc retailerem oficjalnych marek. Jakość tej samej koszulki u różnych retailerów będzie ta sama.
Co do butów i opinii - mają buty od najniższych modeli po profesjonalne i limitowane modele. Żyjemy w Polsce, gdzie Mirek kupuje najniższy model korków za 199,99 (gdzie przykładowo profesjonalna wersja kosztuja 800-900) i płacze, że po roku kopania na orliku (sztuczna murawa) w amatorskich butach do gry na trawie (naturalna murawa bez granulatu) miały się one czelność uszkodzić/rozkleić.

PS. Swoją drogą jak ktoś chce przymierzyć sobie nasze trykoty stadium/vapor i porównać oraz mieszka w Warszawie/okolicach, to własnie w Zgodzie można to zrobić. Ogromna stacjonarka w ściślym centrum a przy okazji można sobie pokopać w klatce :)

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Tak wygląda nadruk spersonalizowany przez r-gol, jak by ktoś był zainteresowany :)

https://postimg.cc/KKnRdgLQ

DamCie

Post autor: DamCie »

Czy gdzie kolwiek dostanę jeszcze NB domową w rozmiarze XL?

Awatar użytkownika
mmylek04

Post autor: mmylek04 »

Zamawiał ktoś ostatnio jakieś rzeczy z oficjalnego sklepu? Jaki czas oczekiwania na paczkę w związku z COVID itd.?

MyLFC

Post autor: MyLFC »

Dostałem wczoraj zamówioną 24.08.

Tindr

Post autor: Tindr »

mmylek04 pisze:
15 wrz 2020, o 17:41
Zamawiał ktoś ostatnio jakieś rzeczy z oficjalnego sklepu? Jaki czas oczekiwania na paczkę w związku z COVID itd.?
3 tygodnie minimum.
Hell is empty and all the devils are here...

olobolo

Post autor: olobolo »

Ja ostatnio kupowałem z oficjalki,zamówiłem w sobotę,przesyłka dotarła w środę.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ