Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

FankaLFC

Re: Ciekawostki związane z LFC

Post autor: FankaLFC »

Wow, super pomysł na biznes. I dobrze wypowiada się o Firmino :)
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

MasterItaliano

Post autor: MasterItaliano »

Dzisiaj do północy na lfc store online promocja z bezpłatną światową dostawą, koszulki NB w dobrej cenie!

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

Oficjalnie: Kobiecy futbol w Anglii dzisiaj się zakończył. Władze ligi podjęły decyzję o zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20. Kobieca drużyna Liverpoolu jest rozczarowana tą decyzją, ponieważ to oznacza, że spadają z ligi.
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

bugi

Post autor: bugi »

Polecam odpalic TVP Sport jak nie śpicie. Matchday LFC - Barca
Obrazek

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Magazyn FF opublikował listę, jego zdaniem, najgorętszych stadionów świata. I nie chodzi tu o średnią roczną temperaturę :wink:
Zdaniem Francuzów Anfield, jego kibice i atmosfera to drugi najlepszy klimat meczowy w piłkarskim świecie. Wyżej oceniono jedynie argentyńską bombonierkę.
Podium uzupełnił Westfalenstadion z Dortmundu.
W pokonanym polu zostało wiele słynnych obiektów: Maracana, stadiony Feyenoordu, Besiktasu, Crveny...

Co ciekawe, obok Liverpoolu, jedynym godnym zestawienia obiektem z Premier było St James Park z Newcastle.
To już nawet w Warszawie ponoć lepiej dopingują niż na OT, SB, Emirates... :)
Pełna lista poniżej.

Spoiler:
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Bardzo fajna ciekawostka :D Myślę, że w naszym przypadku dużą role gra też siła drużyny, bo to jednak olbrzymie obciążenie dla przeciwników. Raz, że wgniatają Cie ściany i doping jest niesamowity, a dwa, że drużyna, która naciska jest piekielna silna, a wtedy o błędy nietrudno ;)

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Nie wiem czym sugerowali się robiący ten ranking, ale drugie miejsce wśród najgorętszych stadionów świata jest śmieszne. Oglądam każdy mecz LFC i doping w meczach ligowych jest beznadziejny, cisza przez większość meczy + pojedyncze okrzyki. Wyjątkiem są mecze z United czy Chelsea, a i to nie zawsze. Legia powinna zamienić się miejscami z Anfield.

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Podsumowanie minut z tego sezonu

Obrazek
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

Wrona

Post autor: Wrona »

Dziś na facebooku Jerzego Dudka taki o to wpis. Miło że o nim pamiętają i całkiem fajny gest :)

https://www.facebook.com/JerzyDudekFanp ... 1024277325

Redi

Post autor: Redi »

ScoobyDoo pisze:
9 cze 2020, o 10:01
Nie wiem czym sugerowali się robiący ten ranking, ale drugie miejsce wśród najgorętszych stadionów świata jest śmieszne. Oglądam każdy mecz LFC i doping w meczach ligowych jest beznadziejny, cisza przez większość meczy + pojedyncze okrzyki. Wyjątkiem są mecze z United czy Chelsea, a i to nie zawsze. Legia powinna zamienić się miejscami z Anfield.
Prawie łyknąłem zarzutkę :D

Swoja drogą, troche smutne jest to, że istnieją ludzie dla których wyzywanie drużyn/kibiców przyjezdnych, rasistowskie przyśpiewki, przepychanki i rzucanie rac na boisko to "DOPING".

20103101

Post autor: 20103101 »

🔴2016 - "Inne kluby mogą wydawać gigantyczne pieniądze i zatrudniać najlepszych piłkarzy. Mam inną filozofię. Nawet gdybym dysponował takimi środkami, to na pewno wydałbym je mądrzej" - Jurgen Klopp w wywiadzie dla ZDF pytany o transfer Paula Pogby do Manchesteru United.

🔴2017 - "Moje słowa o Paulu zrobiły niepotrzebne zamieszanie. Nie rozumiem po prostu wydawania takich pieniędzy na jednego piłkarza. Co, jeśli złapie kontuzję? Lepiej spokojnie budować zespół niż bezmyślnie ryzykować" - Klopp dla ZDF.

🔵2018 - "Rynek zmienił się bardziej niż się spodziewałem. Liverpool to ambitny klub i gdybyśmy nie wydali takiej samej ilości pieniędzy jak inni, nie bylibyśmy w stanie konkurować. Wszyscy chlapią gotówką, więc musimy zrobić to samo" - Klopp pytany o transfery "The Reds" warte ponad 200 milionów euro.

🔴2020 - "My jako Liverpool nie możemy iść drogą Chelsea. Nie da się tak po prostu ściągnąć 11 piłkarzy i zrobić z nich zwycięski zespół" - Klopp pytany o wzmocnienia "The Blues" warte 220 milionów euro.

Jurgen to niezwykle sympatyczny jegomość, ale patrząc na powyższe wypowiedzi niestety dostrzegam sporą obłudę. Wygląda to tak, jakby "gardził" klubami, które kupują piłkarzy za wielką kasę - a jednocześnie naginał swoje "zasady", gdy tego typu transfery odbywały się w Liverpoolu. Oczywiście - jestem w stanie zrozumieć jego rozgoryczenie. W ciągu ostatnich trzech okienek wydał na transfery zaledwie 23 miliony euro - mniej niż Fulham w trakcie ostatniego miesiąca. Fakt, że klub nie jest w stanie sprowadzić Thiago Alcantary wydaje się wręcz irracjonalny. Pamiętajmy jednak, że Klopp jest tylko trenerem i musi podporządkować się działaczom. W Chelsea podjęto decyzję o ryzyku - oczekując wyników. W Liverpoolu obawiają się ryzyka - więc trwa szukanie oszczędności.

mkb22

Post autor: mkb22 »

20103101 pisze:
10 wrz 2020, o 19:26

Jurgen to niezwykle sympatyczny jegomość, ale patrząc na powyższe wypowiedzi niestety dostrzegam sporą obłudę. Wygląda to tak, jakby "gardził" klubami, które kupują piłkarzy za wielką kasę - a jednocześnie naginał swoje "zasady", gdy tego typu transfery odbywały się w Liverpoolu.
A co innego ma niby mówić, myślisz że Klopp na prawde nie chce mieć możliwości sprowadzania głośnych nazwisk do swojego zespołu i skompletowania normalnej ławki rezerwowych? Oczywiście że chce ale musi dostosowywać sie do "filozofii" klubu dyktowanej skąpstwem FSG

20103101

Post autor: 20103101 »

mkb22 pisze:
10 wrz 2020, o 19:35
20103101 pisze:
10 wrz 2020, o 19:26

Jurgen to niezwykle sympatyczny jegomość, ale patrząc na powyższe wypowiedzi niestety dostrzegam sporą obłudę. Wygląda to tak, jakby "gardził" klubami, które kupują piłkarzy za wielką kasę - a jednocześnie naginał swoje "zasady", gdy tego typu transfery odbywały się w Liverpoolu.
A co innego ma niby mówić, myślisz że Klopp na prawde nie chce mieć możliwości sprowadzania głośnych nazwisk do swojego zespołu i skompletowania normalnej ławki rezerwowych? Oczywiście że chce ale musi dostosowywać sie do "filozofii" klubu dyktowanej skąpstwem FSG
I do tego właśnie nawiazuje, że FSG bardzo mocno manipuluje całym sztabem i zespołem, nic dobrego z tego nie wyniknie, wniosek jest prosty, czara niezadowolenia w końcu w Jurgenie pęknie...

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Steven Gerrard osiągnął właśnie rekord ligi szkockiej. W 7 rozegranych kolejkach Rangersi nie stracili nawet gola.

adamne

Post autor: adamne »

Obrazek

4 lata temu Takumi zrobił sobie fotkę z Thiago w hotelu jako fan. Teraz grają razem w drużynie :D
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ODPOWIEDZ