Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

roberthum

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Post autor: roberthum »

Bardzo wątpliwe. Suso odchodził od nas na pół roku przed końcem kontraktu. Milan zapłacił symboliczne niecałe 1,5 mln za anulowanie pozostałych paru miesięcy. W takiej sytuacji to Milan pewnie wolałby poczekac pół roku i wziąć Hiszpana za darmo niż wprowadzać z ich punktu widzenia bezsensowne klauzule

SEB

Post autor: SEB »

Raheem Sterling

Obrazek
: "I grew up washing public toilets to make a living for myself and my mother. I was a very young boy. Liverpool took me to a better place. And today I am somebody because of them. I will always be happy for them when they succeed. Although I am the first person to be blame by English fans when things are not going our way in the national team. I can understand the angry from Liverpool fans when I left the club . But despite everything that happened between us, i love them"
PL: Wychowałem się myjąc publiczne toalety, aby zarobić na życie dla siebie i mojej matki. Byłem wtedy bardzo młodym chłopcem. Liverpool zabrał mnie w lepsze miejsce. A dziś jestem kimś dzięki nim. Zawsze będę szczęśliwy z powodu kiedy im się to uda. Chociaż jestem pierwszą osobą, która jest winna, gdy sprawy nie układają się po naszej myśli w reprezentacji. Rozumiem gniew kibiców Liverpoolu, kiedy opuszczałem klub. Ale pomimo wszystkiego, co wydarzyło się między nami, kocham ten klub."

Ja tam zawsze szanowałem, szanuje i będę szanował chłopaka. Gdy odchodził w klubie był ogromny syf. To nasz dzieciak, dla którego Enrique przynosił samochodowy fotelik do autobusu klubowego.
Obrazek

Django

Post autor: Django »

SEB pisze:
11 sie 2020, o 21:11
Raheem Sterling

Obrazek
: "I grew up washing public toilets to make a living for myself and my mother. I was a very young boy. Liverpool took me to a better place. And today I am somebody because of them. I will always be happy for them when they succeed. Although I am the first person to be blame by English fans when things are not going our way in the national team. I can understand the angry from Liverpool fans when I left the club . But despite everything that happened between us, i love them"
PL: Wychowałem się myjąc publiczne toalety, aby zarobić na życie dla siebie i mojej matki. Byłem wtedy bardzo młodym chłopcem. Liverpool zabrał mnie w lepsze miejsce. A dziś jestem kimś dzięki nim. Zawsze będę szczęśliwy z powodu kiedy im się to uda. Chociaż jestem pierwszą osobą, która jest winna, gdy sprawy nie układają się po naszej myśli w reprezentacji. Rozumiem gniew kibiców Liverpoolu, kiedy opuszczałem klub. Ale pomimo wszystkiego, co wydarzyło się między nami, kocham ten klub."

Ja tam zawsze szanowałem, szanuje i będę szanował chłopaka. Gdy odchodził w klubie był ogromny syf. To nasz dzieciak, dla którego Enrique przynosił samochodowy fotelik do autobusu klubowego.
Widzę jakiś rodzaj masochizmu...? Sterling, Torres, Suarez, Meireles nigdy nie będą czerwoni, właśnie przez sposoby, w jakie opuszczali klub. To jest oczywiście moja opinia.
Obrazek

Redi

Post autor: Redi »

45 minut nowego sezonu w nowych barwach i jeszcze przed przerwa z powodu kontuzji wypada Adam Lallana

adamne

Post autor: adamne »

Cały Adaś, on już chyba w pierwszej minucie tę kontuzję złapał bo się wtedy kładł.
Nieźle się nawet pokazał, po tym prostopadłym podaniu powinien mieć asystę, ale co z tego jeśli nawet nie dograł połowy i pewnie zniknie na kilka kolejek.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Django

Post autor: Django »

Czy to ten Rafael Camacho jest nominowany w kategorii golden boy?? 0.o

https://www.fangol.pl/view/302746/micha ... nik-posrod
Obrazek

Awatar użytkownika
PyXoN

Post autor: PyXoN »

Tak z czystej ciekawości co sądzicie o Suarezie ? U nas tak wymuszał transfer a tutaj Barcelona go spakowała do Madrytu😀 karma wraca.

Mufi

Post autor: Mufi »

Karma karmą, ale to co odstawia zarząd Barcy to cyrk Millenium. Już nawet nie mówiąc nt Suareza, gdzie oddali Go do rywala z ligi i płacą mu 50% wynagrodzenia, to sprawy ogólnie transferowe to tragedia.

ODPOWIEDZ