Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

20103101

Re: Wszelakie pytania

Post autor: 20103101 »

Witam
Mam problem z odnowieniem członkowstwa, a mianowicie pisze ze wchodzi nowy system i trzeba zresetować hasło, więc robie wszystko tak jak należy i nie dostaje żadnego emaila zwrotnego z nowym hasłem, czy ktos juz próbował odnawiać członkowstwo o również napotkal takowy problem?

Abemadlo

Post autor: Abemadlo »

Tak, ja tak mialem i mi mail przyszedl dopiero po kilku dniach. W miedzyczasie zalozylem nowe konto.

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

michalfc8 pisze:
20 lip 2020, o 21:56
Mam kolejne pytanie. Mam samochód do którego chce zamontować hak który może ciągnąć przyczepe 400kg bez hamulca. Przeglądając różne oferty można zmienić DMC przyczepy(od 400kg do 750kg). I tutaj mam zagwodzkę. Czy mogę mieć taką co ma 750kg DMC? Ja to rozumiem tak że mogę taką mieć ale max - wraz z masą przyczepki ok.150kg i ładunkiem nie przekraczającym 250kg co daje 400kg. Dobrze rozumuje czy jestem w błędzie?
Źle rozumiesz, DMC nie może przekraczać wartości wpisanej w papiery. Przy kontroli nie patrzą ile przyczepka waży z ładunkiem, tylko jakie ma DMC, a więc 750kg DMC do haka 400kg to z góry problemy (nawet jeśli przyczepa będzie pusta). Jeśli DMC przyczepy zgadza się z możliwościami haka to może być nawet przeładowana i raczej przy kontroli skończy się na sprawdzeniu dokumentów. Ewentualnie jak ktoś będzie dociekliwy to wyśle na ważenie i dopiero wtedy może być problem :wink:

MyLFC

Post autor: MyLFC »

michalfc8 pisze:
20 lip 2020, o 21:56
Mam kolejne pytanie. Mam samochód do którego chce zamontować hak który może ciągnąć przyczepe 400kg bez hamulca. Przeglądając różne oferty można zmienić DMC przyczepy(od 400kg do 750kg). I tutaj mam zagwodzkę. Czy mogę mieć taką co ma 750kg DMC? Ja to rozumiem tak że mogę taką mieć ale max - wraz z masą przyczepki ok.150kg i ładunkiem nie przekraczającym 250kg co daje 400kg. Dobrze rozumuje czy jestem w błędzie?
Jeśli nie masz założonego haka, to zamontuj hak na 750 kg (lub połowę masy samochodu o więcej nie wolno) i po problemie.

ODPOWIEDZ