Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MaximusLFC

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: MaximusLFC »

SEB pisze:
30 lip 2020, o 16:09
Biorąc pod uwagę wszystkie kluby w Europie jesteśmy jednym z najmniej korzystnych klubów dla zawodników pod względem płacowym, biorąc pod uwagę że np. Oblak zarabia 400 tyś euro tygodniowo w Atletico, a nasz najlepszy zawodnik o 150 tyś euro mniej.
Przecież duży hajs tak bardzo motywuje do grania. Wystaczy spojrzeć na np. Ozila czy Bale'a. Klopp szuka zawodnikow głodnych gry i zwycięstw, a nie pazernych na hajs.
Oblak zarabia tyle ile zarabia, żeby nikt inny go nie skusił zarobkami.
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

SEB pisze:
Egalot ukazałem tylko nasze okna transferowe. Nie wziąłem pod uwagę nagród za wygranie LM, Premier League, bonusy za kontrakt z Nike, prawa telewizyjne, prawa marketingowe. Więc dlaczego miałbym wliczyć w wyżej przedstawione statystyki pensje zawodników i sztabu.
A ja nie napisałem z kolei o inwestycjach w infrastrukturę...
Jak chcesz zobaczyć same wpływy i wydatki w czasie okienek to okay. Ale jak chcesz wyciągać wnioski odnośnie tego, ile jest w klubowej kasie, to nie możesz robić wyliczeń na zasadzie: "to wezmę pod uwagę, a to nie", bo nigdy te wyliczenia nie będą wiarygodne.
Obrazek

edwardo

Post autor: edwardo »

SEB pisze:
Oblak zarabia 400 tyś euro tygodniowo w Atletico, a nasz najlepszy zawodnik o 150 tyś euro mniej.
Weź pod uwagę zarobki netto a nie brutto. Podatki w Hiszpanii są ogromne.

SEB

Post autor: SEB »

Egalot pisze:
30 lip 2020, o 17:34
SEB pisze:
Egalot ukazałem tylko nasze okna transferowe. Nie wziąłem pod uwagę nagród za wygranie LM, Premier League, bonusy za kontrakt z Nike, prawa telewizyjne, prawa marketingowe. Więc dlaczego miałbym wliczyć w wyżej przedstawione statystyki pensje zawodników i sztabu.
A ja nie napisałem z kolei o inwestycjach w infrastrukturę...
Jak chcesz zobaczyć same wpływy i wydatki w czasie okienek to okay. Ale jak chcesz wyciągać wnioski odnośnie tego, ile jest w klubowej kasie, to nie możesz robić wyliczeń na zasadzie: "to wezmę pod uwagę, a to nie", bo nigdy te wyliczenia nie będą wiarygodne.
Podałem w moim poście dochód klubu z ostatniego sezonu. Proszę spojrzeć w link, oficjalne oświadczenie klubu zostały tam zawarte także modernizacje i ośrodek treningowy.

Klub przyniósł ogromny dochód uwzględniając wszystkie aspekty.

https://www.lfc.pl/72010/Klub_z_rekordowymi_dochodami
Obrazek

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Wedlug COPE zlozylismy oferte 10mln E za stopera Betisu Aisse Mendiego, ktory ma klauzule 30mln E i kontrakt do 2021.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

ScoobyDoo pisze:
30 lip 2020, o 19:41
Wedlug COPE zlozylismy oferte 10mln E za stopera Betisu Aisse Mendiego, ktory ma klauzule 30mln E i kontrakt do 2021.
Niezbyt często robimy zakupy w Hiszpanii w otatnich latach, a jesli już tak sie dzieje, to w naszym przypadku są to zazwyczaj nie wypały: Moreno, Manquillo, Suso, Aspas, Alberto (wiadomo, że super formę prezentują po odejściu zwłaszcza Aspas i Alberto, pewnie też trochę Brendan nie umiał nimi zagospodarować). Śledzi ktoś może LaLiga na tyle, żeby napisać coś sensownego na jego temat? Jakiś dobry grajek czy raczej Lovren 2.0?
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Co do transferowego szaleństwa. Porównanie transferów do samej linii obrony LFC vs MC https://twitter.com/TheAnfieldWrap/stat ... 47459?s=19
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

SEB

Post autor: SEB »

Transferowe szaleństwo.
Jesli najzdolniejszy piłkarz młodego pokolenia chce do nas przyjść i nie zależy mu na niewiadomo jakiej tygodniowce należy wyłożyć te 80 mln funtów na stół. #sancho2020
Obrazek

Athar

Post autor: Athar »

SEB pisze:
30 lip 2020, o 21:09
Transferowe szaleństwo.
Jesli najzdolniejszy piłkarz młodego pokolenia chce do nas przyjść i nie zależy mu na niewiadomo jakiej tygodniowce należy wyłożyć te 80 mln funtów na stół. #sancho2020
Sancho jest już jedną nogą w United.
Na transfermarkt prawdopodobieństwo tego transferu wynosi obecnie 73% -> wiec już jest raczej pozamiatane i nie zawracałbym sobie nim wiecej głowy.
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett

MaximusLFC

Post autor: MaximusLFC »

Athar pisze:
30 lip 2020, o 21:52
SEB pisze:
Transferowe szaleństwo.
Sancho jest już jedną nogą w United.
Na transfermarkt prawdopodobieństwo tego transferu wynosi obecnie 73% -> wiec już jest raczej pozamiatane i nie zawracałbym sobie nim wiecej głowy.
Ciekawe ile % dawali na transfer Wernera do LFC. Jak nie ma oficjalki to wszystko jest możliwe.
Inna sprawa, ze taki transfer do nas jest mało prawdopodobny.
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

Django

Post autor: Django »

SEB pisze:
Transferowe szaleństwo.
Ale Klopp go nie chce! Czego nie rozumiesz?
Obrazek

20103101

Post autor: 20103101 »

Django pisze:
30 lip 2020, o 23:07
SEB pisze:
Transferowe szaleństwo.
Ale Klopp go nie chce! Czego nie rozumiesz?
To nie jest tak że Klopp go nie chce, z pewnością by chciał aby Jadon do nas trafił, jednak jak sam czesto powtarza, ciężko jest sprowadzić zawodnika klasy światowej nie gwarantując mu minut na boisku, Sancho chce grac, musi grać żeby nadal notować progres i rozwój, u nas Salah, Mane i Bobby są nie do ruszenia, chociaz można by było troche po przestawiać drużynę tak, żeby każdy był zadowolony. Wracając do tematu, jego gaza to ok 10 mln na start, nie płacimy tyle początkującym zawodnikom, do tego cena transferu jest wielka, 100 mln +, pieniądze są, to pewne, jednak uważam że lepiej jest sie wzmocnić na kilku obszarach za taka kase, ja cały czas liczę na Sarra z Watfordu, fantastyczna opcja za fajne pieniądze, czuje ze to właśnie on wyląduje na Anfield wraz z Thiago i jakims solidnym obrońcą

MILF

Post autor: MILF »

Wolverhampton Wanderers to rival Liverpool for Ismaila Sarr?
https://amp.sportsmole.co.uk/football/l ... 08703.html
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

firo9

Post autor: firo9 »

PSG złożyło ofertę 30 mln € za Thiago. [le10sport.com]

josif

Post autor: josif »

Salah odejdzie dopiero w następne okienko, więc w jakim celu mielibyśmy kupować teraz Sancho. Jak za rok będziemy mogli powalczyć o Mbappe. :)
War. War never changes

ODPOWIEDZ