Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Koszulki

Post autor: Django »

MILF pisze:
7 lip 2020, o 09:47
Wracając do tematu koszulek Chelsea.
Domówki jeszcze spoko, ale te piżamy wyjazdowe.. :shock: :shock:

https://twitter.com/ChelseaFC/status/12 ... 48256?s=20
Spoko... dużo lepsze niż nasz wynalazek na przyszły sezon... Podobnie wyjazdówka - może i pidżamowata, ale i tak lepsza od naszej katastrofy.
Obrazek

olobolo

Post autor: olobolo »

Witam,czy ktoś może znalazł lub wie,kiedy być może będzie prezentacja koszulek Nike'a na następny sezon,i od kiedy będą w sprzedaży?

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

olobolo pisze:
24 lip 2020, o 09:45
Witam,czy ktoś może znalazł lub wie,kiedy być może będzie prezentacja koszulek Nike'a na następny sezon,i od kiedy będą w sprzedaży?
Pearce donosił, że 4 sierpnia będzie prezentacja.

Pisałem jakiś czas temu w tym wątku
Te koszulki to jest jakiś żart. W porównaniu do NB straciły jakąkolwiek tożsamość, są jak setki innych, niczym nie wyróżniających się koszulek.
I proszę bardzo - https://www.givemesport.com/1587559-bar ... nic-social

Wyjazdowe koszulki Barcy są wierną kopia naszych, jedynie kolory pozmieniano. To jest naprawdę żart. New Balance przykładał się do koszulek, zawsze szukał inspiracji, nawiązywał do historii. Widać było, że komuś bardzo zależy, że spędził przy tym czas. A teraz? Pyk mamy tutaj szablon, o tym zrobimy taki czerwony i tu jakiś seledynowy bo mają w logo, a tym sama koszulka o czarna bo czarny to fajny i złoty bo też mają złote w herbie XD można iść grać w csa.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Obrazek

Khazim

Post autor: Khazim »

Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Django

Post autor: Django »

ScoobyDoo pisze:
1 sie 2020, o 07:11
Obrazek
Wygląda jak pocięta cerata na babcinym stole.

United miało podobne kiedyś jak mieli logo Sharpa na koszulkach.
Khazim pisze:
1 sie 2020, o 09:44
https://youtu.be/XplLhwW-ccA
Nie jest taka zła ale nic nie przebije tej z 17/18!!
Obrazek

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

Sprawdzam sobie ceny koszulek na sklepie nike i mozna kupic koszulki 'STADIUM' ZA 380 PLN, dostępna jest również wersja 'Vapor' (Koszulka domowa Liverpool FC Vapor Match to model identyczny z tym, który noszą zawodnicy na boisku.) Za 560 PLN.

Koszulka w wersja która prezentuje nam nike za 380 zł w prownaniu do tej droższej w moim mniemaniu wyglada jak chinska podróbka. Brak przetłoczeń, siateczkowatego materialu itp ( mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi) widać to gołym okiem na zdjęciach. Pomijając kwestie komfortu, wg mnie wygląd tej tańszej (380 o zgrozo) jest dużo gorszy przez brak tych detali.

Czy to jest normalne podejście do sprzedaży koszulek ? Kupowalem oryginalną koszulke NB na poczatku sezonu i wydaje mi się, ze nie rozni sie ona tak drastycznie od tej meczowej i naprawdę jest przyjemna. To co widze na zdjeciach w sklepie nike, w cenie 380 pln mocno rozni sie od tych koszulek prezentowanych przez pilakrzy i ...no cóż nie kupię tego raczej, a 560 to jednak troche za dużo. Szkoda bo koszulka podoba mi sie, ale ta 'oryginalna'.

Pytanie do was, czy wcześniej tez tak to wyglądało(moze ja tego nie odnotowałem), ze koszulka meczowe różniły sie tak mocno od tych dla kibiców ?
Jakbym sie nie przypatrzył i kupił taka 'czysta' koszulke za te 380 pln to chyba byłbym nieco zaskoczony i zdziwiony ;)
Spoiler:
vs
Spoiler:
https://www.nike.com/pl/t/meska-domowa- ... CZ2636-687
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Nie ma co ukrywać. Koszulki to rozczarowanie. Na głównej ktoś napisał pod artykułem, że nie rozumie dlaczego w korporacjach, projektanci spędzają setki godzin na tworzeniu tego czegoś. A zwykły kibic czy ktoś z poza Nike, potrafi stworzyć coś o niebo lepszego. Uważam że trafił tym komentarzem w sedno. Jak widać, Nike to tylko marka.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

gaczor

Post autor: gaczor »

BeBe pisze:
1 sie 2020, o 23:47
Sprawdzam sobie ceny koszulek na sklepie nike i mozna kupic koszulki 'STADIUM' ZA 380 PLN, dostępna jest również wersja 'Vapor' (Koszulka domowa Liverpool FC Vapor Match to model identyczny z tym, który noszą zawodnicy na boisku.) Za 560 PLN.

Koszulka w wersja która prezentuje nam nike za 380 zł w prownaniu do tej droższej w moim mniemaniu wyglada jak chinska podróbka. Brak przetłoczeń, siateczkowatego materialu itp ( mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi) widać to gołym okiem na zdjęciach. Pomijając kwestie komfortu, wg mnie wygląd tej tańszej (380 o zgrozo) jest dużo gorszy przez brak tych detali.

Czy to jest normalne podejście do sprzedaży koszulek ? Kupowalem oryginalną koszulke NB na poczatku sezonu i wydaje mi się, ze nie rozni sie ona tak drastycznie od tej meczowej i naprawdę jest przyjemna. To co widze na zdjeciach w sklepie nike, w cenie 380 pln mocno rozni sie od tych koszulek prezentowanych przez pilakrzy i ...no cóż nie kupię tego raczej, a 560 to jednak troche za dużo. Szkoda bo koszulka podoba mi sie, ale ta 'oryginalna'.

Pytanie do was, czy wcześniej tez tak to wyglądało(moze ja tego nie odnotowałem), ze koszulka meczowe różniły sie tak mocno od tych dla kibiców ?
Jakbym sie nie przypatrzył i kupił taka 'czysta' koszulke za te 380 pln to chyba byłbym nieco zaskoczony i zdziwiony ;)
Spoiler:
vs
Spoiler:
https://www.nike.com/pl/t/meska-domowa- ... CZ2636-687
Zawsze tak było, NB nie sprzedawał meczowych koszulek on-line.

Swoją drogą trochę dziwne, że na tańszej jest herb wyszywany, a na droższej "przyklejony".

mmylek04

Post autor: mmylek04 »

Panowie a macie jakieś doświadczenia w obcowaniu z tymi meczówkami "vapor"? Jak to jest z wytrzymałością, nadrukami, praniem itd.? Warto płacić taki hajs?

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

mmylek04 pisze:
3 sie 2020, o 18:24
Panowie a macie jakieś doświadczenia w obcowaniu z tymi meczówkami "vapor"? Jak to jest z wytrzymałością, nadrukami, praniem itd.? Warto płacić taki hajs?
Nie wiem jak to jest z Nike. Przy New Balance była mowa, że meczówki są lżejsze i robione z cieńszego materiału z zamysłem, że dla zawodników mają być w zasadzie jednorazowe. A że dla kibiców wskazane miały być te tańsze, bo lepiej miały znosić wielokrotne używanie, w tym pranie. Ile w tym prawdy, nie wiem. Nigdy nie miałem równolegle dwóch. Tyle że w przypadku NB (chyba) nie było takich różnic wizualnych.

mmylek04

Post autor: mmylek04 »

arvedui pisze:
3 sie 2020, o 21:16
mmylek04 pisze:
3 sie 2020, o 18:24
Nie wiem jak to jest z Nike. Przy New Balance była mowa, że meczówki są lżejsze i robione z cieńszego materiału z zamysłem, że dla zawodników mają być w zasadzie jednorazowe. A że dla kibiców wskazane miały być te tańsze, bo lepiej miały znosić wielokrotne używanie, w tym pranie. Ile w tym prawdy, nie wiem. Nigdy nie miałem równolegle dwóch. Tyle że w przypadku NB (chyba) nie było takich różnic wizualnych.
Właśnie wydaje mi się, że czytałem już podobne opinie gdzieś wcześniej. Ktoś polecał dla kibiców repliki właśnie ze względu na pranie, częste używanie, nadruki itd. Martwi mnie jedynie ta duża różnica pomiędzy repliką a meczówką. Cały czas się zastanawiam.

Awatar użytkownika
Mateusz22

Post autor: Mateusz22 »

Czy ma ktoś z Was wiedzę na temat kiedy będą dostępne koszulki meczowe z długim rękawem?
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - J.Carragher

walek666
Kontakt:

Post autor: walek666 »

Orientujecie sie Bracia czy beda dostepne w sklepach np hurtowniach sportowych nasze koszulki? Tak jak ma to miejsce z np Barcelona, City , Utd
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)

ODPOWIEDZ