Charytatywne zbiórki pieniędzy

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tyszek

Charytatywne zbiórki pieniędzy

Post autor: tyszek »

Chciałem wrzucić link do pewnej zbiórki, ale nie było tematu. Pomyślałem, że w jakimś stopniu założenie go może komuś pomóc, tak więc oto i jest.

Wszedłem na stronę kanonierów popatrzeć co tam armatki wypisują na temat jutrzejszego meczu z nami i trafiłem na taki artykuł. W takich sprawach przynależność klubowa nie gra absolutnie żadnej roli, tak więc wrzucam i tu.

https://www.siepomaga.pl/kanonierzycom- ... az-czwarty
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

sc0user

Re: Charytatywne zbiórki pieniędzy

Post autor: sc0user »

Wygrajmy wspólnie ten mecz! YNWA Mateusz!
https://www.siepomaga.pl/mateusz-pachulski

Mateusz urodził się zdrowy, mając rok jego serce stanęło. W wyniku niedotlenienia mózgu, obszary odpowiedzialne za ruszanie ciałem zostały uszkodzone. Ma niedowład wszystkich kończyn.
Wciąż walczy, On i Jego Rodzina. W wyniku czego potrafi mówić, ubrać się czy zrobić sobie kanapkę.
Choć sam prawdopodobnie nigdy w piłkę nie zagra, ten dzielny zawodnik jest fanem piłki. Kibicuje Realowi Madryt.

Piłka powinna łączyć, a nie dzielić. Bądźmy ponad podziałami, bo czy to Liverpool, Manchester United czy Real Madryt wciąż jest to coś, co tak wiele osób kocha ponad wszystko. Pomóżmy mu w spełnieniu marzeń. Jest szansa, że kiedyś wstanie z łóżka i będzie mógł kopnąć piłkę, którą tak uwielbia oglądać i poczuć się jak Jego idole.

Rodzina zbiera w tej chwili na bieżącą rehabilitacje, więc każdy najmniejszy datek bardzo się liczy.

Piszę tutaj do Was z prośbą, żeby pomóc Mateuszowi, jest tutaj Nas naprawdę wielu. Jeśli wspólnie zbierzemy siły, możemy w jeden dzień zapełnić wyznaczony przez nich cel.

Wysyłając ewentualny datek proszę wpiszcie hasło tego postu. "Wygrajmy wspólnie ten mecz! YNWA Mateusz!".
Pokażmy, już kolejny raz, że Liverpool i jego kibice to nie tylko klub, ale też rodzina.

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam Serdecznie.

Remek3

Post autor: Remek3 »

Witam bardzo szlachetny pomysł oczywiście, że warto pomagać fajnie, że powstała taka inicjatywa na tym forum. :D

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Kochani, jeśli mogę prosić o pomoc. Dziewczyna z miasta, w którym się uczyłam zbiera na walkę z rakiem. Sprawa jest poważna i pilna, liczy się każda wpłata, a także udostępnianie linku do zbiórki.
https://www.siepomaga.pl/ula-tokarska :!:
Six times.

sc0user

Post autor: sc0user »

CZEŚĆ WAM,

Klaudia potrzebuje Naszej pomocy.
Samochód, którym jechała uległ wypadkowi przez co dziewczyna potrzebuje pieniędzy, by powrócić do zdrowia.

Bardzo bym prosił o datki. Nieważne czy to będzie 1 zł, 2 zł, 10 zł czy 10 000 zł. Każdy grosz się liczy.
Prosiłbym też o udostępnienie linku na fanowskich stronach czy prywatnych wallach na facebooku.

Nikogo do niczego nie zmuszam. Wcześniej prosiłem Was o wpłaty dla młodego kibica Realu i odzew był świetny, dlatego też liczę, że i tym razem okażemy się potężną siłą.

Z góry dziękuję w imieniu swoim i Klaudii.

https://zrzutka.pl/j9bfde

YNWA !

luksi93

Post autor: luksi93 »

Witam,

Damian, 8lat potrzebuje pomocy.
Wykryto u niego nieuleczalną w Polsce chorobę (adrenoleukodystrofię). Rodzice się nie poddają i szukają pomocy poza krajem ale potrzebują naszej pomocy. Wklejam poniżej treść posta z FB pana Stonogi który zaangażował się w nagłośnienie sprawy:
Kochani Państwo!
Potrzebujemy Państwa Pomocy.

Damianek choruje na nieuleczalną chorobę.

Zbieramy pieniądze na OLEJ LORENZA i rehabilitację.
( 11 dni życia dziecka kosztuje 1300 zł)

1.Najważniejsze jest rozpowszechnaianie filmu

2.Potzrebne są pieniadze na olej, rechabilitację i najwazniejsze potrzeby dziecka

3.Pay Pal [email protected] z dopiskiem dla DAMIANKA

4.Konto rodziców dziecka 91 1090 1160 0000 0001 0721 4886
Marcin Stodolski
ul. Ostrowska 6, 63-400 Wtorek

5.Konto Fundacji Zbigniewa Stonogi Warszawa 38 1090 1841 0000 0001 3383 3389 z dopiskiem dla DAMIANKA

6.Możesz także podarować swój 1% podatku Fundacja Muszkieterów
KRS 0000109501
dopisek: Damian Stodolski
Fundacja Muszkieterów
ul. Św. Mikołaja 5
Swadzim
62-080 Tarnowo Podgórne
nr konta 27 1090 1463 0000 0000 4673 1720
(Santander)
tytuł przelewu: Darowizna- Damian Stodolski

A może ktoś wysłałby ukochane karty FIFA 2020
Adres Marcin Stodolski
ul. Ostrowska 6, 63-400 Wtorek
mail: [email protected]

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję :!:
P.S: Dodam że Damian jest rodziną mojej matki chrzestnej i nagłaśniam sprawę w jej imieniu.
Y.N.W.A

Awatar użytkownika
Krystiankov

Post autor: Krystiankov »

Cześć! Ojciec mojego najlepszego przyjaciela zachorował na raka i pilnie potrzebuje pieniędzy na leczenie. W związku z tym Paweł zorganizował zbiórkę pieniędzy. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Można go wesprzeć pod linkiem:

https://pomagam.pl/andrzejgogolek?fbcli ... IfI9QQ09Yg

P.S. na grupie fejsbukowej: Polish Liverpool FC Supporters prowadzę licytację reprezentacyjnej koszulki Stevena Gerrarda z Euro 2012 z jego autografem oraz proporczyku meczowego z lat 70, pieniądze od zwycięzców trafią bezpośrednio na konto zbiórki. Zachęcam więc do wzięcia udziału w licytacji!

Z góry dzięki za każdą pomoc, pozdrawiam!

ODPOWIEDZ