Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Django »

Ojesu, nie posrajcie się wszyscy... Można mieć swoje przemyślenia, czy jak pisał niegdyś @Flymf - należy mieć tylko i wyłącznie takie samo zdanie jak większość forum?

Czas pokaże, kto miał rację. Jeśli nie ja to przyznam to otwarcie i posypie głowę popiołem - w przeciwieństwie do większości tutaj żadna ujma to dla mnie przyznać się do błędu.

Należy monitorować stan zdrowia z BL - czy po rozegranych meczach jest więcej zakażonych zawodników czy nie. Po tej informacji można śmielej wróżyć.

Na koniec - wiecie, ja mam życie, obowiązki, nie siedzę tylko na forum lfc.pl ;)
Wiktor94 pisze:Premier League wróci w tym roku kalendarzowym i sezon zostanie dokończony. Mam 90% pewności.
No to nie ma wuja na Mariolę - to już jest zapisane w gwiazdach i tak musi być :P
Obrazek

firo9

Post autor: firo9 »

Django pisze:Ojesu, nie posrajcie się wszyscy... Można mieć swoje przemyślenia, czy jak pisał niegdyś @Flymf - należy mieć tylko i wyłącznie takie samo zdanie jak większość forum?

Czas pokaże, kto miał rację. Jeśli nie ja to przyznam to otwarcie i posypie głowę popiołem - w przeciwieństwie do większości tutaj żadna ujma to dla mnie przyznać się do błędu.

Należy monitorować stan zdrowia z BL - czy po rozegranych meczach jest więcej zakażonych zawodników czy nie. Po tej informacji można śmielej wróżyć.

Na koniec - wiecie, ja mam życie, obowiązki, nie siedzę tylko na forum lfc.pl ;)
Wiktor94 pisze:Premier League wróci w tym roku kalendarzowym i sezon zostanie dokończony. Mam 90% pewności.
No to nie ma wuja na Mariolę - to już jest zapisane w gwiazdach i tak musi być :P
Przemówił prorok! W ogóle to mega Cię lubię koleś za to odmienne zdanie, sam mam we wszystkim takie, no ale nie potrzebujesz całego dnia żeby odpisać na komentarze, gdzie pytamy na jakiej podstawie sądzisz, że Premier League nie ruszy w tym roku? Nie jestem wyrocznią ale mi to pachnie trollem

kamil6

Post autor: kamil6 »

Django pisze:Ojesu, nie posrajcie się wszyscy... Można mieć swoje przemyślenia, czy jak pisał niegdyś @Flymf - należy mieć tylko i wyłącznie takie samo zdanie jak większość forum?

No ale podaj jakies racjonalne argumenty dlaczego ma nie wrocic, bo narazie to wrozysz z fusow kolego, doslownie...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

Niech w końcu Premier League ogłosi konkretną datę powrotu na boiska. Teraz mówi się, że znowu mogą przesunąć restart o kolejny tydzień - mowa o 26 czerwca. Cieszą treningi w grupie i z pełnym kontaktem, ale niech Anglicy się ogarną i dojdą do konsensusu w sprawie wznowienia rozgrywek.

Co śmieszniejsze, Bayern szybciej przypieczętuje mistrzostwo Niemiec niż Liverpool w Anglii.
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Tutaj tak naprawdę wychodzi organizacja, zarządzanie krajem przez rządzących. Wiemy jaka w Anglii była sielanka, większość z krajów zamykała granice, a w Anglii puby, bary pełne ludzi a później niestety to wyszło. Przykład Niemiec, od pomysłu do pierwszego meczu w Bundeslidze minęło z 3 tygodnie. Pełna organizacja, jasne zasady i teraz Niemcy sobie grają a wiemy jacy Anglicy są. Trzeba czekać na zielone światło, ale wydaję mi się że możliwe pierwsze mecze będą dopiero za miesiąc.

kamil6

Post autor: kamil6 »

Ralf088 pisze:Tutaj tak naprawdę wychodzi organizacja, zarządzanie krajem przez rządzących. Wiemy jaka w Anglii była sielanka, większość z krajów zamykała granice, a w Anglii puby, bary pełne ludzi a później niestety to wyszło. Przykład Niemiec, od pomysłu do pierwszego meczu w Bundeslidze minęło z 3 tygodnie. Pełna organizacja, jasne zasady i teraz Niemcy sobie grają a wiemy jacy Anglicy są. Trzeba czekać na zielone światło, ale wydaję mi się że możliwe pierwsze mecze będą dopiero za miesiąc.
Ale ja osobiscie mieszkam w Lodnynie i wszystko juz prawie normalnie dziala, tak mysle w 70%, tutaj nigdy nie bylo widac jakiegos strachu spoleczenstwa, ja i tak nie wierze w to co podaja media, ale nie bede tutaj poruszal spraw politycznych. W czerwcu wrocimy do grania, jestem tego prawie pewien o ile nic zlego sie nie wydarzy...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly

Django

Post autor: Django »

Kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem wśród zawodników Premier League. Sprawa dotyczy 3 klubów.
Obrazek

MaximusLFC

Post autor: MaximusLFC »

Źródło? Według SkySports nie wiadomo kogo z persolenu klubowego dotyczą te przypadki:

It is not yet known whether the four new positive tests are players, non-playing staff, or a combination of both - or whether any of the positives are from people who tested positive in the first round and who have returned after self-isolating for seven days.
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

adamne

Post autor: adamne »

Podobno Premier League ma wznowić rozgrywki 19/20. czerwca, a zaległe mecze nawet wcześniej.
Kluby będą mogły grać na własnych stadionach, oczywiście bez publiczności.
https://twitter.com/JPercyTelegraph/sta ... 3849802752
https://www.empireofthekop.com/2020/05/ ... t-anfield/
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
djdafy

Post autor: djdafy »

PANOWIE I PANIE - WRACAMY DO GRY!

Praktycznie każda stacja trąbi o tym, że ruszamy 17 czerwca meczami AV - Sheffield i City - Arsenal, cała liga ruszy w weekend 20-21 czerwca.

Link do artykułu z BBC: https://www.bbc.co.uk/sport/football/52833725

TAK JEST!

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

no i to jest dobra wiadomość... fajnie,że liga wraca...

mały komentarz po 3 kolejkach wznowionej BUNDESLIGI: brak kibiców bardzo widoczny w grze poszczególnych (prawie wszystkich drużyn), atut własnego boiska staje się nieistotny, większość meczy wygrywają goście! czyli nieistotne gdzie gramy!

Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

Django pisze:Wobec ostatnich wydarzeń jestem niemal pewny, że Premier League w tym roku kalendarzowym nie wróci. Być może Anglia przejdzie na system wioska-jesień, ale do takich decyzji daleko. Niestety, z footballem w znanym dotychczas kształcie możemy się pożegnać na kilka ładnych lat.

:D

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Proponuję nie wyśmiewać jeszcze pesymistycznych głosów, bo w każdej chwili wskaźniki pandemii mogą wzrosnąć, w Niemczech nagle wyskoczy u 50 piłkarzy zakażenie (odpukać) i cały misterny plan wtedy w piz...

Bądźmy dobrej myśli i czekajmy na wznowienie - super, że jest już konkretny termin.

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

wszystko może się zdarzyć

ale...
właśnie podano, że u nas 19 czerwca kibole wracają na mecze, na stadiony! ponoć w ilości 1/4 (pojemności stadionu) - ciekawe, jak to będzie sprawdzane i regulowane w rzeczywistości - ale pożyjemy, zobaczymy :)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, o 11:40 przez Nevermore1969, łącznie zmieniany 1 raz.

kacciq

Post autor: kacciq »

Nevermore1969 pisze:właśnie podano, że u nas wracają kibole na mecze, na stadiony! ponoć w ilości 1/4 (pojemności stadionu) - ciekawe, jak to będzie sprawdzane i regulowane w rzeczywistości - ale pożyjemy, zobaczymy :)
Ja się nie znam, ale pewnie będzie sprzedawana 1/4 biletów... :)

ODPOWIEDZ