Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Bondurant

Re: Seriale

Post autor: Bondurant »

Polecam Yellowstone z Kevinem Costnerem. Z niecierpliwością czekam na drugi sezon.

Dialogi może nie są jakieś porywające, ale sceneria i perypetie rodziny Duttonów wciągają.

seboYNWA

Post autor: seboYNWA »

Polecam 3 sezon Domu z papieru. Mozna spotkać element naszego klubu ;)
Ostatnio zmieniony 19 lip 2019, o 23:34 przez seboYNWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Redi

Post autor: Redi »

Nie spoilerować proszę...

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

Jest nowy dobry serial o Chicago Bulls - Ostatni Taniec na Netfliksie. Polecam każdego fanowi sportu. Chciałbym obejrzeć coś takiego o Liverpoolu.

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

Skończył się Ostatni Taniec. Jak wrażenia? Też uważacie, że to najlepsza produkcja sportowa na świecie?

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Dzisiaj dokończę serię, dwa odcinki zostały ... Ale jest to wg mnie najlepszy serial dokumentalny opisujący kulisy pracy, atmosfery w drużynie, rozwoju, problemów. Po latach człowiek dowiaduje się, że Jordan, Pip i Phil mieli mocno na pieńku z Krausem. Jak Jordan podchodził do kolegów na treningach, jak stosował trash-talking z przeciwnikami. Ehhh piękna historia. Polecam.

Awatar użytkownika
macios89

Post autor: macios89 »

Absolutnie fantastyczny dokument. Moim zdaniem nr1 jeśli chodzi o tematykę sportową.
Michael Jordan sportowiec wszech czasów.
- Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną. - Steven Gerrard

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Podobno świetny serial, ale też nie bez wad. Cukierkowata laurka Jordana, omijająca niewygodne fakty życia gwiazdora. Jakie? Mnie kosz nie interesuje, ale to nie mecz a kulisy całej otoczki więc chętnie obejrzę.
Może ktoś wytłumaczy negatywne zdarzenia w życiu Jordana. To wielka ikona z sukcesami ale też machina za którą stoi duża komercja i biznes. Ciekawią mnie te ukryte fakty. Produkcja jak piszą ludzie na wysokim poziomie, ale widzowie piszą obiektywnie a sam materiał choć świetny aż tak obiektywny jednak nie jest.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Hazard, szydzenie z zarządu, szantaże, obelgi, wyśmiewanie kolegów i Jerrego Krauze'a ... Jeśli chodzi o samego Jordana, do tego dochodzi Pippen i Roman i ich wybryki. Także nie jest to upiększająca historia Bulls.

paulinajack
Kontakt:

Post autor: paulinajack »

dużo komentarzy jest w sieci na temat tej produkcji.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Jeśli ktoś nie oglądał to polecam "Ruchome piaski" , znakomity szwedzki serial na podstawie bardzo dobrej książki, mroczna historia i według mnie naprawdę warto!
Tylko 6 odcinków (średnio po 45-50 minut) więc co prawda książka zarysowana ale na tyle co się dało jest świetne.

DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

Jeśli ktoś lubi seriale dokumentalne i interesuje go temat masonerii, to warto zobaczyć: https://www.netflix.com/pl/title/80240816 Wrzucam to nieprzypadkowo. W ostatnim odcinku jest co nieco o Adamie Lallanie, właściwie o jego ojcu. ;-)

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Pierwsza sprawa czy jest w sieci jakaś strona, gdzie można za darmo oglądać seriale. Co rusz jak jakaś się trafi to później każą się logować, zakładać konta premium. Jeśli za free czegokolwiek próżno szukać to pytanie nr 2...

Jak już mam zakładać gdzieś konto i płacić to na jakimś renomowanym serwisie. Kupiłem nowy telewizor, gdzie miałem zainstalowanych kilka aplikacji, m.in. Netflix, o którym już co nieco wiem. Jest też Prime Video, chyba alternatywa dla Netflixa. Tylko że Prime jest połowę tańszy. Ale nie jestem w stanie stwierdzić jak duża różnica jest jeśli chodzi o dostępność. Czy w ogóle ktokolwiek korzysta z Prime Video? A może w ogóle jeszcze jakaś inna propozycja na płatną subskrypcję?

Tak czy inaczej liczę jeszcze na propozycję darmowej strony, bo naprawdę mało oglądam filmów czy seriali i na dłuższą metę pewnie by mi się nie opłacało co miesiąc tego opłacać.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Polecam jednak legalne VODY. Bilet do kina kosztuje ok 30 zł i masz tylko 1 film, a tu możesz za to obejrzeć o wiele więcej więc przelicznik jest sensowny nawet jak obejrzysz tylko 4 filmy i 1 serial.
Ja robię tak, netflixa mam na spółkę z rodziną więc wychodzi mi ok 20 zł na miesiąc natomiast
HBO lub właśnie AMazon prime odpalam tylko jak mam chęć obejrzeć jakieś inne produkcje, sprawdzam po prostu co tam jest
i włączam jak mi potrzebne na miesiąc :)
Amazon miał jakieś fajne promocje ale nie wiem czy jeszcze ma (12 zł za miesiąc przez 6 miesięcy).

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę na Amazon to nie ma tej promocji. Jest 7 dni bezpłatnie, później 6 euro na miesiąc. Stąd też pytanie, bo skoro włączasz na miesiąc, jeśli Ci potrzebne...
Tam musisz podpiąć kartę - jedyna opcja. Podać te wszystkie dane karty - imię i nazwisko, nr karty, datę ważności. Ponadto nie płaci się tam w złotówkach i pewnie samo to przewalutowuje? Ja nigdy nie podpinałem karty, by ściągano mi co miesiąc kasę, bo po prostu nie wiedziałem czy to bezpiecznie tak podawać wszystkie dane i szukałem raczej przelewów jednorazowych. Ale na tych serwisach nie ma wyjścia z tego co widzę - trzeba aktywować konto za pomocą karty bankowej. No i tutaj mamy euro, nie złotówki. Nie było żadnych problemów z płatnością, po anulowaniu subskrypcji także jakichś zawirowań i po prostu nie znikało nic z konta?
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

ODPOWIEDZ