Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Przemko

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Przemko »

bugi pisze:Wszyscy się uparli na ten mecz z City, ze jakiś szpaler, ze swietowanie zdobycia tytuły a skończy się tak że City na oklepie na swoim boisku i tyle będzie ze świętowania.. Smieszne podejście.
Mnie na przykład w ogole nie obchodzi czy zapewnimy sobie tytul na wyjeździe, czy u siebie, czy z CP, czy z CIty czy Chelsea czy Aston Villa, i tak bedzie smakować tak samo.
No a mi się wydaje że nie do końca. Jeżeli zdobędziemy tytuł np. podczas przegranego przez City meczu, gdzie sami będziemy grać innego dnia, to każdy będzie świętował przed telewizorem. Co innego przeżywanie meczu Liverpoolu który decyduje o mistrzostwie, budowanie emocji i na koniec wspólna feta. Również co innego fetowanie na obcym stadionie niż u siebie - na Anfield jest szczególniej, jak np. po półfinale LM z Barceloną piłkarze z kibicami odśpiewali hymn - to historia którą zapamiętam na zawsze. Z drugiej strony ja już jestem przyzwyczajony do tego, że zdobędziemy mistrzostwo, ale mimo wszystko ta kropka nad "i" będzie znacząca, jej okoliczności też.

@roberthum - oczywiście, że zdobycie tytułu będzie wystarczające i okoliczności są drugoplanowe, ale rozmawiamy właśnie na temat drugiego planu. Co do szpaleru - dla mnie osobiście nie ma to wielkiego znaczenia, nie zależy mi ani na szpalerze od City, ani United, ani Evertonu, ale ma dla mnie znaczenie czy tytuł będziemy zdobywali przed telewizorem czy na stadionie, a jeśli na stadionie to czy będzie to Anfield czy wyjazd.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, o 16:19 przez Przemko, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

roberthum

Post autor: roberthum »

Wystarczająco znaczące będzie zdobycie tytułu po długich 30 latach. Dla mnie nieważne na którym stadionie i w jakich okolicznościach. Ważne, żeby móc się cieszyć z wielkiego powrotu i zakończenia okresu wielkiej smuty.

Zresztą jeśli mielibyśmy rozważać tą kropkę nad "i" jako upokorzenie rywala robiącego nam szpaler to nasz wzrok nie powinien kierować się na City. Obywatele to nie jest żaden nasz odwieczny rywal, ot po prostu dwie świetne drużyny w tym samym czasie, rywalizujące ze sobą o palmę pierwszeństwa w ostatnich 2 latach. Jesli jakoś ten szpaler miałby lepiej smakować to tylko jesli zostałby wykonany przez piłkarzy MU lub Evertonu

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

Liverpool miałby tyle samo punktów co Arsenal w tym momencie, gdyby nie grali od 2. listopada żadnego meczu w Premier League

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Obrazek
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Przełożony mecz Manchester City - West Ham United środę 19.02. o 20:30

adamne

Post autor: adamne »

Spoiler:
https://www.gismeteo.pl/maps/eur/wind/
Słabo to wygląda :shock:
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

HKz

Post autor: HKz »

No i City z dwuletnim banem na Lige Mistrzow. Pep pewnie ucieknie, co za sezon.

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

To teraz City ma totalne skupienie na LM, myślałem że Liverpool już nie może mieć szerszej autostrady do mistrzostwa, a jednak...
Obrazek

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

werbatin pisze:To teraz City ma totalne skupienie na LM, myślałem że Liverpool już nie może mieć szerszej autostrady do mistrzostwa, a jednak...
No nie ma szerszej, mistrzostwa się od kilku tygodni już nie da przegrać, więc nie ma to nic do rzeczy.

bugi

Post autor: bugi »

I tak się odwołają i zmniejsza im karę a być może ograniczą tylko do kary finansowej.
Druga sprawa, kto miałby zając miejsce City? 5 drużyna?
Obrazek

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

Tak, na tą chwilę Sheffield United ;p

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

City to ma teraz ciepło, bo jeszcze im Premier League karę dowali.
High-level sources say that will force the Premier League to act due to their own licensing, which pertains to Uefa’s Financial Fair Play regulations. The issue comes because any club has to supply true information to get a Premier League licence, and that information will have had to have matched that supplied to Uefa.
Krótko mówiąc, jeżeli zostanie udowodnione, że oszukiwali i podali PL fałszywe informacje finansowe które nie zgadzają się z tymi które w śledztwie na odwołaniu będzie miało City, to dedukcja punktów w lidze może jak najbardziej mieć miejsce.

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

A to nie chodzi o to, że ujawniono maila między Etihad a Mosunem, gdzie Etihad zapłaciło za umowę sponsorską 8mln a resztę dołożył Szejk z własnej kieszeni?

Jak wygramy jutro z Norwich to zakwalifikujemy się do LM w przyszłym sezonie. Matematyka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

Nie uwierzę póki nie zobaczę, wydaje się zbyt piękne aby było prawdziwe.
Spoiler:
p.s. Można by zapytać De Bruyne czy nie chciałby w przyszłym sezonie pograć w LM
love the game hate the business
Obrazek

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Jak mają im odejmować punkty, to już na przyszły sezon, bo ligi i tak już nie wygrają, w Europejskich pucharach też nie będą grać to co to za kara odjęcie punktów?:D Jeżeli wyszły jakieś machloje, to trzeba traktować każdego na równo i czy to klub potężny tak jak City czy klub o niższej renomie to trzeba ukarać. Zobaczymy co przyniesie czas, aczkolwiek są problemy w niebieskiej części Manchesteru. A odnośnie Guardioli to wydaję mi się że już w przyszłym sezonie będzie w Juve, bo nie sądzę że będzie czekał kolejne 2 lata na możliwość zdobycia Ligi Mistrzów, no chyba że zrobią to w tym roku :D

ODPOWIEDZ