Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Nevermore1969

Re: Mohamed Salah

Post autor: Nevermore1969 »

opierdalany przez kibiców po każdym gorszym meczu, a zdarzają się nawet tacy geniusze, którzy krzyczą że trzeba go sprzedać
taki urok internetowych kibiców w kapciach, a głosów o sprzedaży tego gracza nie należy brać na poważnie (sam uważam, że Mo powinien być bardziej skuteczny i że ostatnio sporo knoci pod bramką, ale od razu tam sprzedawać? - przesada)

kijuss

Post autor: kijuss »

Ludzie tak go krytykują ponieważ często w bardzo latwych sytuacjach nie umie strzelić bramki gdzie wydaje sie ze powinien strzelić.Natomiast strzela kiedy nikt by nie pomyślał ze może mu się to udać.Cały Mo Salah :) :)

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Bywa szalony, nieprzewidywalny, ale stale wnosi ogromną jakość do zespołu, sieje zamęt, mnóstwo pracuje w defensywie, w ogóle dziwię się, ciągle ma świetne liczby i to, że został poruszony taki temat jak by przynajmniej zaciął się na kilka meczy i partolił akcję za akcją (z tego co pamiętam nawet gdy miał chyba serie 7 spotkań bez gola to nie było tu takiego tematu poruszanego, tylko raczej wsparcie by przełamał negatywną serię).
Chyba niektórym naprawdę brakuje syndromu, przez tyle lat cierpieliśmy i dla zasady się ktoś przywala bo to już przywyczajenie z zeszłych suchych lat :D

pille

Post autor: pille »

Wiem, to tylko paskudne cyferki...ale...

https://www.premierleague.com/stats/top ... nce_missed

Jak widać Mo nie jest w czołówce wyjątkowo pudłujących straceńców,natomiast Bobby i Sadio a i owszem. :)

https://www.premierleague.com/stats/top ... coring_att

W tej klasyfikacji już przewodzi,ale żeby to świadczyło wyłącznie o jego egoizmie-no proszę Panów... 8)

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Nie wiem, jak Wy, ale ja zauważyłem, że ludzie na forum są najbardziej wkurzeni na Salaha nie wtedy, kiedy spudłuje przy wybornej sytuacji, ale kiedy na siłę strzela, chociaż ma o wiele lepiej ustawionego kolegę. Jeśli byłaby statystyka, która pokazywałaby oddanie strzału, kiedy ma się lepiej ustawionego partnera do gry, to jestem niemal pewien, że Salah byłby gdzieś na czele. I to drażni chyba najbardziej. Całe szczęście, Klopp potrafi z nim pogadać i wtedy widać poprawę, jak gra bardziej dla drużyny.
Obrazek

pille

Egalot pisze:Nie wiem, jak Wy, ale ja zauważyłem, że ludzie na forum są najbardziej wkurzeni na Salaha nie wtedy, kiedy spudłuje przy wybornej sytuacji, ale kiedy na siłę strzela, chociaż ma o wiele lepiej ustawionego kolegę.
Być może. :)
Żartobliwie powiem tylko,że jeśli Mo jest świadom statystyki big chance missed to może sobie pomyśleć:
a walnę sam, ostatecznie jeśli podam do Firmino lub Mane to istnieje 2 razy większe prawdopodobieństwo ,że to sknocą. :D

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Egalot pisze:Nie wiem, jak Wy, ale ja zauważyłem, że ludzie na forum są najbardziej wkurzeni na Salaha nie wtedy, kiedy spudłuje przy wybornej sytuacji, ale kiedy na siłę strzela, chociaż ma o wiele lepiej ustawionego kolegę.
Otóż to kolego ;)
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

kanpka

Post autor: kanpka »

Salah ma nie grać z norwich ? Ktoś coś słyszał ktoś coś wie ?

grzyb

Post autor: grzyb »

kanpka pisze:Salah ma nie grać z norwich ? Ktoś coś słyszał ktoś coś wie ?
Info masz z kolejki w warzywniaku ??
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Trener Egiptu potwierdził, że Salah zagra na letnich Igrzyskach Olimpijskich. Może opuścić pierwsze mecze kolejnego sezonu. W styczniu zaś czeka go PNA. Czekam na Sancho...
https://en.onefootball.com/%F0%9F%9A%A8 ... -olympics/

pille

To nie jest jeszcze przesądzone-tzn. udział Mo w IO.
Trener Egiptu U23:
'I haven't talked to Salah at all about him joining the U-23 squad for the Olympics, but in all honesty, his participation in the Olympics will need a little effort from him as well.'
Innymi słowy decyzja w tej sprawie zależy od samego Salaha.

Edit
Potwierdza to także agent Salaha na Twitterze:
Mohamed Salah's agent Ramy Abbas Issa insists that no decision has yet been made over the Liverpool star's participation in this year's Olympic Games.-info
Cała sprawa rozstrzygnie się zapewne po sezonie w PL.

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

Niby zjazd formy, powszechny hejt, pomysły o sprzedaniu...

A Typ pewnie znów zdobędzie koronę króla strzelców...
Obrazek

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

W klasyfikacji lidera strzelców jest naprawdę spory ścisk. Nikt nie odskoczył od reszty stawki, więc wszystko się może wydarzyć. Np. Mane ma tylko dwie bramki mniej niż Salah i 3 mniej niż Vardy czy Aubameyang (liderzy klasyfikacji).
Obrazek

NavyBlue

Post autor: NavyBlue »

Hany Ramzy członek ekipy szkoleniowej reprezentacji Egiptu w rozmowie z "On Time Sports" powiedział, że Mohamed Salah w 2018 roku na jedym ze zgrupowań reprezentacji zdradził mu, że odrzucił ofertę Realu Madryt by przeprowadzić się na Santiago Bernabeu w tym samym roku.

Brawo Mo.

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Obrazek
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

ODPOWIEDZ