Spotkania fanów LFC

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tyszek

Re: Spotkania fanów LFC

Post autor: tyszek »

Warka
Btw. na fejsie mamy grupę fanów LFC z Olsztyna. Mało nas, ale na ważniejszych meczach się spotykamy właśnie na starówce. Jakbyś chciał się z nami kiedyś wybrać to pisz śmiało, dodam Cię do konfy https://www.facebook.com/jakub.tyszka.7
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

tomiKG

Post autor: tomiKG »

Witam, jest jakiś pub na Starym Mieście we Wrocławiu gdzie można będzie spokojnie obejrzeć dzisiejszy mecz z Southampton? Jesteśmy jeden dzień tylko we Wrocławiu i chętnie bym gdzieś obejrzał, a nie mam rozeznania...
WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART!

kariok

Post autor: kariok »

Nie mieszkam tam, ale wszyscy w tym wątku zawsze polecają Felicita :P

tomiKG

Post autor: tomiKG »

Podziękował :D
WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART!

KrolikLFC

Post autor: KrolikLFC »

TRÓJMIASTO

Już niedługo, dokładnie za tydzień wraca Liga Mistrzów. Na ten mecz mamy w planach zorganizować własne Boss Night, już teraz zapraszamy wszystkich fanów lubiących śpiewać i nie tylko na to wydarzenie. Start eventu już od 19:00. Zapraszamy!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2616765745104667/

Obrazek

RedMen

Post autor: RedMen »

Cześć, liga rusza to ja lecę z pytaniem czy wie ktoś o jakimś barze w Krakowie , gdzie można w większym gronie kibicować naszym ?
Fajnie by było większym gronie ogarnąć , się na mecz o majstra 😀

Vivi77

Post autor: Vivi77 »

RedMen pisze:
16 cze 2020, o 13:12
Cześć, liga rusza to ja lecę z pytaniem czy wie ktoś o jakimś barze w Krakowie , gdzie można w większym gronie kibicować naszym ?
Fajnie by było większym gronie ogarnąć , się na mecz o majstra 😀
Na ulicy Mikołajskiej (o ile się nie myle pod nr 5) jest pub transmitujący mecze. Sam chce tam pójść w środę, o ile wyniki dzisiejszych derbów i jutrzejszego meczu City ułożą się tak, że w środę będziemy mogli zapewnić sobie tytuł. Fajnie by było gdyby zebrało się nas więcej.

MKrzysiek

Post autor: MKrzysiek »

Witam i mam pytanie gdzie w Warszawie można obejrzeć wspólnie derby Merseyside (czyli w takim samym gronie sympatyków Liverpoolu). Proszę o szybką odp :)

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Czy środowy mecz będzie gdzieś transmitowany w kato?
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

KrolikLFC

Post autor: KrolikLFC »

TRÓJMIASTO

Zapraszamy na przedostani mecz sezonu 19/20 przeciwko Chelsea, po którym ma odbyć się ceremonie wręczenia trofeum. Jeśli jesteście na wakacjach nad morzem - wpadajcie!
Spotykamy się jak zawsze w Sopocie w Sherlocku (ul. Podjazd 3)

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/283664572844779/

MILF

Post autor: MILF »

Czy Toruń jutro się zbiera? Tam gdzie zawsze?
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

ODPOWIEDZ