Neco Williams

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Egalot

Neco Williams

Post autor: Egalot »

Widać, że to polska strona fanów Liverpoolu :D Garbara, który jeszcze nic nie zrobił dla Liverpoolu ma 8 stron w swoim temacie, a tematu Neco po dobrym występie w meczu z Evertonem nie znalazłem. To zakładam.
Moim zdaniem chłopak otworzył sobie tym meczem drzwi albo do załapania się kilka razy na ławkę i obciążenie na kilkanaście minut TAA (podobnie jak większość tutaj nie chcę oglądać Gomeza na prawej obronie, tylko na środku) albo na jakieś dobre wypożyczenie. Ciekawe co wymyśli dla niego Klopp. Ale przy tak dużym obciążeniu meczowym zapewnie znajdzie się też miejsce dla niektórych z młodzieży, choćby na końcówkę meczu.
Obrazek

Offsite
Kontakt:

Re: Neco Williams

Post autor: Offsite »

Neco bardzo ciekawy piłkarz. Wziął się trochę znikąd, bo od dwóch sezonów jako PO był stawiany Ki-Jana Hoever. Nawet nie wiem kiedy Neco wygryzł go ze składu. Pamiętam, jak pierwszy raz go widziałem w meczach przedsezonowych, już wtedy robił wrażenie.

Na pewno do poprawy gra pod presją od własnej bramki. Neco dosyć niechlujnie wypluwa wysoką piłkę do przodu. W ostatnim meczu było to widoczne kilkukrotnie.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Fajnie wczoraj zagrał. Głównie to wlasnie na nim sie skupialem i na Elliocie. Mamy kilku naprawde zdolnych młodych i nic tylko szlifować te diamenty.

MikiMauss

Post autor: MikiMauss »

Szkoda, że taka cisza tutaj po wczorajszej wygranej chłopaków. Co do Neco, to ja nie chcę na razie żadnego transferu zmiennika TAA, niech Jorguś da pograć młodemu w lidze, jak już zapewnimy sobie majstra. Kilka meczów w podstawie w lidze to może być kolejny krok do zbudowania świetnego zmiennika na przyszły sezon. Przyjemnie się patrzy na grę tego dzieciaka.

Awatar użytkownika
Egalot

Jaki gościu ma ciąg na bramkę! Najwięcej zagrożenia było właśnie z jego strzałów. Szkoda, że nie padła tam bramka. Gość ma coś z TAA. Te jego ofensywne wejścia... I ma coś z Salaha :D Miał w pewnej sytuacji dobrze ustawionego, niepilnowanego kolegę w polu karnym, a i tak strzelił zza pola karnego. Widać, że bardzo mu zależało na strzeleniu tej bramki, ale trzeba też grać zespołowo.
Warte odnotowania też jest piękne podanie, które zamienił na bramkę obrońca drużyny przeciwnej.
Obrazek

Flymf

Post autor: Flymf »

Moje ciche marzenie to widok Neco który wskakuje na miejsce TAA a TAA zostaje przesunięty do środka gdzie zostaje nowym, lepszym de Bruyne. I wcale nie sądzę że nie jest to jakieś wywindowane marzenie patrząc po tym jakie piły potrafi posłać nasz młodzik z akademii. Oby tak dalej.

wicked93

Post autor: wicked93 »

Przede wszystkim powinniśmy częściej odciążać naszych bocznych obrońców, a zwłaszcza TAA, który ma na boku obiecujących zmienników w postaci Neco czy Hoevera.

Wiktor94

Post autor: Wiktor94 »

Tak, jeśli na siłę szukać braków, to rezerwowy prawy obrońca bardzo by się przydał. TAA to potwór, ale on też musi czasami poczuć rywalizację i przede wszystkim złapać oddech. https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/sts- ... ts-2019/84
Ostatnio zmieniony 10 mar 2020, o 10:25 przez Wiktor94, łącznie zmieniany 1 raz.

walek666
Kontakt:

Post autor: walek666 »

Chciałbym zobaczyć Neco na tle rywali Premier League jeszcze w tym sezonie. Odkrycie pośród naszej młodzieży tegorocznej kampanii
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)

MILF

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Flymf pisze:Moje ciche marzenie to widok Neco który wskakuje na miejsce TAA a TAA zostaje przesunięty do środka gdzie zostaje nowym, lepszym de Bruyne. I wcale nie sądzę że nie jest to jakieś wywindowane marzenie patrząc po tym jakie piły potrafi posłać nasz młodzik z akademii. Oby tak dalej.
A TAA grał kiedyś w pomocy w Liverpoolu? Ja sobie nie przypominam. Nie wiem skąd się biorą te pomysły ze zmianą pozycji młodego Anglika. Nie po to Klopp kupił Fabinho, Keite i szuka kogoś trzeciego do tercetu, żeby teraz kombinować ze zmianami w pozycjach. Po co zmieniać coś w grze TAA, skoro to wszystko dobrze funkcjonuje i będziemy mieć dobrze obsadzoną pozycję na kilkanaście lat.
War. War never changes

Django

Post autor: Django »

Zagrał chyba niecały mecz w finale LM w Kijowie, ale głowy nie dam.

Wg mnie jedyną pozycją, na która może trafić TAA jest prawy pomocnik czy prawy skrzydłowy.
Obrazek

SEB

Post autor: SEB »

Nie mogę się doczekać aż Neco wskoczy na prawą obrone, a TAA wróci na swoją naturalną pozycję czyli wolnego ŚP/ŚPO. Cała karierę juniora spędził na tych pozycjach.
Tutaj więcej na ten temat, warto obejrzeć: https://youtu.be/LTxz-w8Dsbk
Obrazek

Awatar użytkownika
Egalot

Fantastyczny debiut w PL. Bliski strzelenia bramki. Oczywiście ciężko będzie mu wygryźć TAA. Ale to tylko pozytyw, że jest taka obfitość w składzie na tej pozycji.
Obrazek

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Kurcze, szkoda że chłopak gra na tej samej pozycji co Trent. Może Klopp zrobi z niego jakiegoś skrzydłowego, no ale tam z kolei śmiga Salah z Mane..

ODPOWIEDZ