Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

BadBoy1920h

Re: Wszelakie pytania

Post autor: BadBoy1920h »

Spoiler:
Dziękuję za wytłumaczenie. W sumie jest to dość racjonalne rozwiązanie. Niestety od 2 tygodni mam nc+.

Wiesz lub może pamiętasz co jaki czas trzeba było aktywować drugi dekoder główna karta ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

everlast

Post autor: everlast »

zazwyczaj wtedy jak najbardziej jest potrzebny ,zeby dzialal :)

Awatar użytkownika
Torres09
Kontakt:

Post autor: Torres09 »

BadBoy1920h pisze:
Spoiler:
Dziękuję za wytłumaczenie. W sumie jest to dość racjonalne rozwiązanie. Niestety od 2 tygodni mam nc+.

Wiesz lub może pamiętasz co jaki czas trzeba było aktywować drugi dekoder główna karta ?
Cieżko powiedzieć, dzieje się to nieregularnie (Przerabiałem to w domu gdyż na dole w jednym pokoju przed wymianą routera WiFi był problem z zasięgiem od sieci do której podlączone są dekodery), czasem przez tydzień był spokój, czasem już na drugi dzień musiałem lecieć z kartą. Ciężko wyczuć szczerze mówiąc. No i tak jak kolega wyżej napisał, zazwyczaj dzieje się to w najmniej odpowiednim momencie :)
Obrazek
Obrazek

MikeLFC

Post autor: MikeLFC »

Witam
Mam pytanie do osób zajmujących się kiedyś sprzedażą koszulek na naszym forum. Czy planujecie jakieś wydanie koszulek forumowych jak kiedyś z Gerrardem itp? :)

PsychoDad

Post autor: PsychoDad »

Witam, czy istnieje takie urządzenie w stylu odtwarzacza mp3, z wbudowaną apką youtube? Dużo słucham yt i nie chcę ciągle mieć włączonego telefonu do tego.

Malypablo

Post autor: Malypablo »

Zainstaluj apke "youtube vanced" ;)

PsychoDad

Post autor: PsychoDad »

Malypablo pisze:Zainstaluj apke "youtube vanced" ;)
Dzięki, przyda się.

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Panowie mam pytanie, poszukuje stron zwiazanych z futbolem pokroju weszło, chodzi mi o strone nie tylko stricte zwiazane z jedna liga tylko ogolnie sprawy piłki nożnej. Ktoś może mi polecić coś takiego? Zależy mi żeby strony były na bieżąco aktualizowane.
Obrazek

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

KaylorLFC pisze:Panowie mam pytanie, poszukuje stron zwiazanych z futbolem pokroju weszło, chodzi mi o strone nie tylko stricte zwiazane z jedna liga tylko ogolnie sprawy piłki nożnej. Ktoś może mi polecić coś takiego? Zależy mi żeby strony były na bieżąco aktualizowane.
Od siebie mogę polecić te dwie stronki, przy czym ta druga to tylko Anglia.

https://newonce.sport/
https://angielskieespresso.pl/
Obrazek

Awatar użytkownika
alusz93

Post autor: alusz93 »

Witajcie czerwoni!
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, a potrzebuje Waszej małej pomocy. Chciałbym aby ten kto interesuje się trochę motoryzacja i wszystkim wkoło polubił fanpage firmy w której pracuje. Nasza firma zajmuje się dystrybucją produktów lakierniczych wiem, że kompletnie nie związane z naszym klubem ale Was to nic nie kosztuje. https://m.facebook.com/autokolor.ukleja/
Z góry dziękuję za zaangażowanie!
- Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu. - Bill Shankly
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

przybyl21

Post autor: przybyl21 »

Cześć, nie szuka ktoś może 4 osoby do konta na netflixie?

masterkik

Post autor: masterkik »

Cześć,

Zakładam że w tak dużym gronie znajdzie się jakiś programista.
Uczę się Javy, w trochę dawniejszych czasach programowałem w Turbo Pascalu i w QBasic.

Chciałbym wiedzieć jakie zadania dostaje młody (nie wiekiem, a doświadczeniem) samodzielny (nie stażysta, ani uczący się) programista w codziennej pracy.

Jeśli ktoś podzieli się kilkoma przykładami z możliwie szerokiego spektrum zagadnień, to będę wdzięczny.
Proszę o nie wysyłanie stron edukacyjnych, kursów, etc.. Naprawdę chciałbym wiedzieć jak to wygląda w pracy zawodowej.

futbolarel

Post autor: futbolarel »

To zależy czy zajmujesz się utrzymaniem czy developerką, na początek to zazwyczaj jakiś bugfixing albo jakieś proste crudy

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Kupował ktoś ostatnio laptopa do 2 - 2,5 tysiąca (oczywiście tańsze też) i mógłby coś polecić? Ewentualnie czy ktoś się zna i mógłby powiedzieć na co szczególnie zwrócić uwagę?

Laptop nie do grania, ma przede wszystkim sprawnie i szybko działać.

Drugi sprzęt to soundbar tak do 800 zl. Tu wiem, że to niższa półka cenowa, ale czy ktoś z Was ma coś sprawdzonego?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Awatar użytkownika
Zicku

Post autor: Zicku »

Cześć,
Ja kupiłem soundbara Samsunga hw-k450 i jestem zadowolony.
Jezeli chodzi o laptopa to przede wszystkim na dysk SSD. Wiem, ze trochę przekroczyłem zakres cenowy ale myśle, ze warto zastanowić się nad czymś takim:
https://www.x-kom.pl/p/547641-notebook- ... b-256.html
Pozdro
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard

ODPOWIEDZ