Dlaczego LFC zostanie mistrzem Anglii-wątek "niepoważny"

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Dlaczego LFC zostanie mistrzem Anglii-wątek "niepoważny"

Post autor: ynwa19 »

Jeszcze nic nie jest co prawda rozstrzygnięte w TYM sezonie ale prawdopodobieństwo,że marzenie stanie się faktem :D i 30-letnia posucha dobiegnie końca jest bardzo duże.

W tym "niepoważnym" :P wątku chcę od Was uzyskać odpowiedź na postawione wyżej w tytule pytanie lecz nie chodzi tutaj o stronę sportowa ale o.....zabobony,dziwne skojarzenia,magię liczb,rytuały,sny,wizyty u wróżki itd
Napiszcie o czymś co wpłynęło/wpływa-;)w jakiś sposób na aktualną kampanię i sprawi,że to będzie TEN sezon.

U mnie to są 2 "fakty" a mianowicie:
-kupiłem koszulkę Alissona a na plecach mam moją ulubioną liczbę jako numer czyli ....19(wiadomo z czym to się kojarzy)i to w kolorze złotym a to oznacza złoty sezon :)
-30 lat czekamy na tytuł a ostatni wygraliśmy jak wyemigrowałem z Polski i to jest też 30 lat naturalnie-takie dwie rocznice.....no nie ma zmiłuj! "klątwa" TEGO mistrzostwa musi pęknąć :D

Kibic piłkarski to częstokroć człowiek przesądny więc podzielcie się z wszystkimi Waszym hokus-pokus :P

PS sorry za te emotki ale jaki wątek taki styl.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

andrzej000

Re: Dlaczego LFC zostanie mistrzem Anglii-wątek "niepoważny"

Post autor: andrzej000 »

nie wiem czy to sprawka czarow ale juz kilka lat temu chcialem miec oryginalna koszulke LFC. czekalem, czekalem, czekalem az w maju chyba 2019 w koncu kupilem i w czerwcu w koncu moglem ja ubrac. :P

znak?
może?

to musi byc TEN sezon, nie widze innej mozliwosci :!:

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

andrzej000 pisze:nie wiem czy to sprawka czarow ale juz kilka lat temu chcialem miec oryginalna koszulke LFC. czekalem, czekalem, czekalem az w maju chyba 2019 w koncu kupilem i w czerwcu w koncu moglem ja ubrac. :P

znak?
może?

to musi byc TEN sezon, nie widze innej mozliwosci :!:

Kupuj co roku!!! :D

Pozdrawiam
Obrazek

andrzej000

Post autor: andrzej000 »

Mam już dwie. Obie z motywami tych cienkich pasków. Na jednej Standard Chartered na drugiej Crown Paints.
Ten motyw pasków który NB umieścił nawiązując do lat świetności to kolejny taki znak ?.

MasterItaliano

Post autor: MasterItaliano »

Urodzilem sie 30 dnia miesiaca, w dzienniku w liceum numer 30, na wszystkich koszulkach LFC tez 30, oprocz 1 - domowej tzw telewizorowej, na mecze na Anfield ubieram domowke z sezonu 2006/2007 tez z numerem 30 :) poza tym tylko w tym sezonie Guinness do kazdego meczu i mocno 3mam kciuki! :) kibicuje LFC od 2001 roku, a 2+0+0+1=3! 28 marca bede na meczu Legend, zabieram pierwszy raz 3letniego syna na mecz... takze liczba 3 jest ze mna na stale :) pozdro!

Awatar użytkownika
Sobi

Post autor: Sobi »

Ja tylko napiszę, że nie mam żadnych przesądów o mistrzostwie i uważam to za głupia rzecz. Jestem w 100% za Kloppem i mentalnością naszego zespołu. Będę się cieszył z wygrania ligi dopiero, gdy to faktycznie stanie się rzeczywistością, faktem dokonanym. Kto jak kto, ale myślę, że kibic LFC powinien doskonale wiedzieć o wewnątrzym bólu, któremu towarzyszą słowa "a mogło być tak pięknie". Mówcie i róbcie co wam się podoba oczywiście, ale ja osobiście nie będę przyznawał mistrza dla LFC dopóki nie zobaczę trofeum w rękach Hendo.
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly

msobolo

Post autor: msobolo »

Ale wątek :D Ja osobiście przesądów nie mam. Kibicuję od 2004 i wiem, że zbyt wiele razy byliśmy tak blisko i nic z tego nie wyszło. Teraz wiem, że to jest TEN rok. Zwyczajnie nie może być inaczej. Już można to powiedzieć. 16 a zaraz pewnie 19 pkt to za dużo żeby nam to odebrać.

ar90

Post autor: ar90 »

Prosta sprawa, żadne zabobony, tylko poważne odpowiedzi potwierdzone faktami.
1. Urodziłem się w 1990, ale nigdy nie mieszkałem "u siebie". To u rodziców, to w wynajmowanym mieszkaniu, a w tym roku wprowadzam się do swojego domu.
2. Miałem w życiu kilka dziewczyn, ale dopiero od niedawna mam narzeczoną, kibice Liverpoolu to ludzie poważni i stateczni, więc dopiero teraz mogą zdobyć mistrzostwo, bo sie ustatkowałem.
3. Zdarzało się oglądać mecze LFC w różnych sytuacjach, ale w tym sezonie każdy mecz oglądam tak samo. Ostatnio z Wolves, na początku drugiej połowy postanowiłem zaprzestać mojej meczowej tradycji i szybko się zemściło.
Tradycja ta jest prosta: piwko musi być otwarte, piwko musi być sączone (lub wychlane) ale jak piwka nie ma, to gra się nie klei. Mówię wam, to jest niepodważalne. Oczywiście po starcie gola z Wolves poszedłem do lodówki po browarka i sami wiecie jak się skończyło. To są fakty, mozna zmienić temat na "wątek śmiertelnie poważny" :P

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

No właśnie!
Jak mawiał Bill futbol to "śmiertelnie poważna sprawa".
Dalej Szanowni Koledzy nie krępujcie się i opowiadajcie o Waszych fetyszach :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

adamne

Post autor: adamne »

Ja zawsze jak kupowałem w FPL jakichś graczy LFC, to szybko łapali kontuzje, kartki albo spadek formy. Szczególnie jeśli byli kapitanami. Miałem na kapitanie na przykład Sadio jak kopnął w twarz Edersona a zaraz potem miał uraz uda i Trenta jak złapał kontuzję rok temu.
W tym sezonie postanowiłem że nie będę miał żadnych zawodników Liverpoolu w składzie i to działa! Tzn. jakieś kontuzje są, ale żadna jeszcze nie zrobiła nam dużej krzywdy i pewnie idziemy po mistrza.
Chociaż muszę się przyznać że w tej kolejce połaszczyłem się na podwójne punkty i kupiłem 3 zawodników LFC, ale to Free Hit więc tylko na jedną kolejkę, za tydzień wrócę do starego składu.
Na razie jest OK, jeszcze tylko mecz z Westhamem, mam Trenta, Robbo i Firo - jak któremuś z nich coś się stanie w środę to możecie mnie winić.

@MichaLFC: Czego się nie robi dla ukochanej drużyny :) Ale tak jak napisałem, na tę jedną kolejkę mam i to na kapitanie, zaryzykowałem, oby wyszedł z tego bez szwanku.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2020, o 03:12 przez adamne, łącznie zmieniany 1 raz.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

adamne pisze: W tym sezonie postanowiłem że nie będę miał żadnych zawodników Liverpoolu w składzie i to działa!
Serio ? Nie masz Alexa Arnolda ? Ałaa... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Ja w zeszłym roku miałem "rok sukcesów". Drużyna Toronto Raptors wygrała ligę NBA, Liverpool został zwycięzcą LM, a na koniec w czerwcu się ożeniłem :). Same sukcesy. Rok wcześniej kupiłem mieszkanie, zdałem prawo jazdy i egzamin w pracy. Wszystko powolutku zaczęło się układać, podobnie jak sprawy w Liverpoolu. W grudniu dostałem koszulkę oryginalną ze swoją ksywką na plecach i nr 8 od teściowej. Od tego czasu zaliczyliśmy 7 spotkań z czystym kontem.

A w czym widzę przyczyny tak dobrej gry naszej drużyny ? Przede wszystkim cierpliwość, zaangażowanie, trening. To właśnie cierpliwość na boisku, zaangażowanie w meczu i treningi Kloppa dają nam takie wyniki jakie mamy. Ten sezon potwierdza, że Liverpool od czasu tryumfu w LM jest najlepszą drużyną na świecie i zwycięży w Premier league.

pawi1

Post autor: pawi1 »

Urodziłem sie w 89 Więc wtedy kiedy zdobyliśmy ostatni tytuł , teraz urodził mi się Syn więc klątwa zdjęta haha

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

pawi1 pisze:Urodziłem sie w 89 Więc wtedy kiedy zdobyliśmy ostatni tytuł , teraz urodził mi się Syn więc klątwa zdjęta haha
Ostatni tytuł zdobyliśmy w 1990 roku.
Był to oczywiście sezon 1989/1990 ale tytuł zdobywa się na koniec sezonu więc w 1990 roku :)

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

30 lat temu pożegnaliśmy komunę w Polsce a teraz komuna wraca.
Obrazek

ODPOWIEDZ