Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Post autor: Django »

Obrazek
Obrazek

omnia

Post autor: omnia »

https://transfery.info/aktualnosci/xavi ... 3QFLMn7Xj4
Co sądzicie? Moim zdaniem ma szansę na rok-dwa dominacji, ale jednak Sancho i Mbappe są chyba bardziej utalentowani i gdy wejdą na swój docelowy poziom to oni będą dominować przez następne 10 lat.

DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

omnia pisze:https://transfery.info/aktualnosci/xavi ... 3QFLMn7Xj4
Co sądzicie? Moim zdaniem ma szansę na rok-dwa dominacji, ale jednak Sancho i Mbappe są chyba bardziej utalentowani i gdy wejdą na swój docelowy poziom to oni będą dominować przez następne 10 lat.
Często dzieją się dziwne rzeczy z piłkarzami, o których zaczynają mówić legendy Barcelony. Czy Sterling miał ostatnio robione badania DNA? ;-)

kariok

Post autor: kariok »

Ciekaw jestem co czuje teraz Danny Ward. Jak dla mnie niezrozumiała decyzja żeby zamienić ławkę lfc na ławkę leicester. Do tego obecna kontuzja Alissona... Ciekaw jestem jak by się prezentował. Choć oczywiście Adrian ostatnio robi cuda
DrGonzo pisze:Często dzieją się dziwne rzeczy z piłkarzami, o których zaczynają mówić legendy Barcelony. Czy Sterling miał ostatnio robione badania DNA? ;-)
:D :lol:

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Danny wybrał dobrą tygodniowkę, kosztem występów. Kariera jest niepewna, podpisany dobry kontrakt to pewne pieniądze. Może liczył na odejście Schmeichela do Chelsea, ale tamci sięgnęli po Kepe i tak się przyspawał do ławki.
Grał w reprezentacji, wywalczył awans do Premier League. Ale Jurgen tak na niego liczył, tak go zapewniał że rok rok spędził jako 3 bramkarz. Podobna sytuacja z Hendersonem Z Sheffield. Wywalczył awans, wrócił do United ale tamci nie okłamali go o super szansach lecz ponownie wypozyczyli. Zbiera doświadczenie i podnosi swoją wartość. Niestety, ale karierę zahamował mu Klopp. Potem on sam swoim wyborem do Leicester.
Nie ma żadnych wątpliwości, że mimo wszystko był za słaby na Liverpool. Taki max Gulasci z Lipska.

SEB

Post autor: SEB »

Tak jak nie trawię tego kapiszona Coutinho, tak jestem zdania że przydałby nam się on w takiej formie w jakiej jest w Bayernie.
Nie mamy takiego Playmakera, a kilka dobrych meczy z zeszłego sezonu OXa wydaje się coraz bardziej być wypadkiem przy pracy.

Oglądałem Tottenham - Bayern, Judasz potrafi grać przeciwko angielskim drużynom. :)
Obrazek

xmax

Post autor: xmax »

Lucas Leiva łapie dwie kartki w 9 minut w zremisowanym meczu z Bologną.

kariok

Post autor: kariok »

Ktoś wie jak radzi sobie Sturridge?

kadam

Post autor: kadam »

Tymczasem Alberto Moreno:

Kod: Zaznacz cały

https://streamable.com/8qclm

consigliere

Post autor: consigliere »

niesamowity jest ten facet

https://youtu.be/q2JZm-uxh4Q
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Niesamowity piłkarz, ale niestety również niesamowicie irytujący jako człowiek. Dla mnie przestał istnieć po scenach z ostatnich spotkań z LFC.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Owszem, to niesamowity piłkarz. Gdyby nie grał w klubie z Messim (gdzie uwydatnia się kontrast i widać kto jest samcem alfa) mógłby się nawet pokusić w swoim najlepszym okresie o nawiązanie walki o złotą piłkę. Ale tak zwyczajnie po ludzku, oprócz geniuszu którego nie można mu odmówić, to po prostu głupek. Określenie nie za mocne, nie za słabe. Ogólnie mógłby jeszcze kogoś na zakończenie kariery dziabnąć. Ot co, żeby było zabawnie.
The world is yours

Flips

Post autor: Flips »

A tymczasem Danny Ings w barwach Świętych, uzbierał już 9 bramek w 16 występach na poziomie Premier League. Transfery w drugą stronę również działają. :)

Awatar użytkownika
Marcin16

Post autor: Marcin16 »

Do premier league wraca Pepe Reina, jedna z ikon ery Beniteza! 11 kwietnia powrót na Anfield! :D
https://www.bbc.co.uk/sport/football/51092029

ODPOWIEDZ