Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

psk100

Re: Koszulki

Post autor: psk100 »

Żadne info, zwykły koncept znaleziony gdzieś tam nie pamiętam gdzie nawet. Po prostu podzieliłem się tym co zobaczyłem, bo według mnie świetnie wyglądają. Już dłuższy czas mam je zapisane, ale dopiero teraz wrzuciłem tutaj.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Fajny komentarz osoby pracującej w jednym z największych sklepów New Balance w Londynie. Nie ma co się dziwić, że klub nie chciał z nimi dłużej współpracować.
I worked at the NewBalance Flag ship store last Christmas in Oxford Street (London).

This is going to have serious effects on the company - I would say atleast 50% of the sales from that Store were from Liverpool sales despite there being serious supply issues which have already been stated here.

Not surprising Liverpool have gone down this route tbh. I worked at the store for 2 months over the Christmas period and not once did we have the Home shirt in a size Medium. Goalkeeper kits were non existent. If we did have your shirt size stocked and you wanted it to be printed then there was never enough letters for Salah Mane ETC. People ever used to bring their own letters that they had brought somewhere else which the shop refused to print despite people offering to pay full price for shirt printing.

Every 2 weeks we would get a Liverpool delivery to the store and the Stock Manager would have no idea what it continued - usually it would be socks and shorts and XL home shirts (which we had an abundance of already). The supply issues were honestly so bad it was a joke - hundreds of people would come in a day and we would not have what they wanted in stock - was very frustrating for all members of staff who failed to a hit single monthly bonus in the entire time since they produced the Liverpool kits because the bonus targets were raised because of the expected increase in sales due to Liverpool but they never had anything stocked.

Dont even get me started on the release of the all black special edition kits which was an absolute cluster fuck in terms of supply and operations - many people queued outside on release day to find out we only had sizes Small and XL - This was the flagship store for the entire UK so fuck knows why it was so bad.

Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

Gdyby NB skupiło się na produkcji czarnych bramkarskich w najbardziej pożądanych rozmiarach zbili by fortunę, dziwne jest to, że tak minimalistycznie podchodzą do jakby to nie mówić własnego interesu i własnych pieniędzy. Mi osobiście ich koszulki i ciuchy klubowe w większości bardzo się podobały i bardzo cieszył mnie widok zawodników np. w tunelu gdzie niestety ale w przypadku nike wszyscy wyglądali jakby byli z jednej drużyny tylko ,że ci z lewej grają w domówkach a ci z prawej w treningowych.
Dystrybucja NB to niestety żart i jeżeli klub zyska finansowo i marketingowo to trzeba trzymać kciuki, żeby nike nie z*ebało czerwonego koloru, bo jeżeli chodzi o sam wzór-model to raczej nie ma większych nadziei na coś unikatowego.

NavyBlue

Post autor: NavyBlue »

Według mnie ta oferta jest ok. 30 mln z góry, plus od sprzedaży koszulek i innych produktów 20%. Z samych koszulek meczowych gdzie sprzedaz przekroczy spokojnie 2 mln wyjdzie kolo 25 mln. Do tego z 15 mln z gadżetów, dresów, kurtek itp. Czyli wychodzi, że te 20% to okolo 40 mln do kieszeni klubu.

Mógłby ktoś objaśnić jak ma się mieć sytuacja z tym dopłacaniem do transferów?

psk100

Post autor: psk100 »

Kolejny ciekawy koncept pojawił się w sprawie koszulek od Nike na nowy sezon.

https://tinypic.pl/k032s7zp6y49

Gdyby pierwszy co wcześniej wysłałem lub ten się potwierdził byłoby na prawdę znakomicie.

Puchii

Post autor: Puchii »

New Balance’s attempts to appeal High Court verdict over kit deal rejected. Draws a line under legal case. Liverpool will go with Nike from next season.(Paul Joyce)

Apelacja NB odrzucona przez sąd. Liverpool od przyszłego sezonu zagra w koszulkach Nike.

ircek
Kontakt:

Post autor: ircek »

Być może, ktoś jeszcze bedzie zainteresowany zakupem koszulki z NB . Jest dziś przecena 40% od ceny katalogowej po wpisaniu kodu BF40 https://nbsklep.pl/product_advanced_sea ... =liverpool

MaximusLFC

Post autor: MaximusLFC »

W sieci krąży info, że wyciekł projekt trzeciego kompletu na nastepny sezon

https://tiny.pl/tk59f
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

"Liverpool uzyskał zgodę na wystąpienie w koszulkach z logiem KMŚ tylko w... jednym spotkaniu Premier League. Chodzi o mecz z Wolves na Anfield 29 grudnia."

Info z jednej z wielu stron o Premier League na Fb.
Czyli chore przepisy premier league w całej okazałości. Ale póki co oficjalnego info nie ma, więc może jeszcze coś ulegnie zmianie
Obrazek

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

MaximusLFC pisze:W sieci krąży info, że wyciekł projekt trzeciego kompletu na nastepny sezon

https://tiny.pl/tk59f
Nike to totalny kot jeśli chodzi o koszulki, choć Adidasa są chyba ładniejsze, takie zwykle a z gracją... stroje Realu czy Milanu z czasów „Emirates” to ideał.

Jeśli chodzi o ten projekt to wyglądają świetnie, gdyby tylko różowe kolory zamienić na złote, czarne bądź białe.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Django

Post autor: Django »

https://www.footyheadlines.com/2019/08/ ... -kits.html

To tylko spekulację, ale nie obraziłbym się, gdyby to była prawda. Domowe mogłoby być trochę ciemniejsze. Idealny dla mnie odcień to ten z 2017/18.
Obrazek

francoLFC

Post autor: francoLFC »

Jak dla nie takie sztampowe koszulki Nike, nie są złe, ale jednak szablon dostosowany do konkretnego klubu. Co do koloru to nie spodziewam się takiej pięknej czerwieni jak w ostatnich latach. Obym się mylił.

Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

To nie są spekulacje (tylko fanaty @Saintetixx) i do tego jeszcze z sierpnia.

NavyBlue

Post autor: NavyBlue »

Informacja.
Koszulka Liverpoolu na sezon 20/21 będzie miała barwy na wzór koszulki reprezentacji Portugalii na MŚ 2018.
Czyli zostanie ta krwista czerwień (co mnie i pewnie wielu cieszy) do której dojdą białe i turkusowe wstawki na kołnierzyku i końcach rękawków.
Mogą się naprawdę super prezentować ;-)

Ponoć trykoty zostaną zaprezentowane przed 1 czerwca.

KamilYNWA

Post autor: KamilYNWA »

Witam Panowie. Mam takie pytanko na jakiej stronie kupujecie koszulki The Reds? Chodzi mi żeby była to pewna strona i rozsądna cena.

Z góry dzięki i pozdrawiam czerwoni bracia

ODPOWIEDZ