Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MILF

Re: Reprezentacja Polski

Post autor: MILF »

bugi pisze:Co się musiało wydarzyć w ostatniej serii gier żebyśmy znaleźli się w koszunku pierwszym? Bo ciągle była gadka, że gramy o pierwszy koszyk, wygraliśmy i jesteśmy w drugim. Wiec o co chodzi?
Słyszałem, że Irlandia Północna musiała wygrać z Niemcami, a my pokonać Słowenię różnicą 9 bramek..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

bugi

Post autor: bugi »

No to po pierwszych 10 minutach meczu, mogliśmy mieć nadzieję, że się to uda
Obrazek

adamne

Post autor: adamne »

Trzeba było wygrać ze Słowenią na wyjeździe.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Dla nas każda grupa na ME będzie trudna,więc ewentualny 1 koszyk i tak nic by nie dał.
Osobiście nie mam większych złudzeń co do tej ekipy oraz jej trenera.Prawdopodobieństwo odpadnięcia w początkowej fazie jest moim zdaniem bardzo duże.
Choć naturalnie ubiorę koszulkę,założę szalik(jak zawsze)oglądając poczynania naszych ale od MŚ w Rosji obserwuję spotkania naszej repki na chłodno.
Wygrają-fajnie,przegrają-świat i tak się przez to nie zawali.
O wiele bardziej emocjonuje mnie nasz LFC-tam praktycznie co mecz przybywa mi siwych włosów :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Bakan

Post autor: Bakan »

Noty po Słowenii, zapraszam:

https://youtu.be/PJKdQr9oop4

Bakan

Post autor: Bakan »

Podsumowanie eliminacji, przed losowaniem jak znalazł: https://youtu.be/PWxwp9dtQW0

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Kopiący się po czole w czasie eliminacji zawodnicy Wuja dostali do podzialu 12 milionów złotych za awans do Euro, na którym narobią nam wstydu i najpewniej nie wyjdą z grupy. Siatkarze za mistrzostwo świata 5 milionów. Patologia polskiego sportu.

saw

Post autor: saw »

Patologiczny to jest aktualny format Mistrzostw Europy, dlatego nie zakładałbym w ciemno, że kadra Wujasa się skompromituje. Słaba Portugalia, która w 2016 wygrała tylko jeden mecz w regulaminowym czasie gry, sięgnęła po trofeum, mając przy tym grupę śmiechu. Kadra Brzęczka nie gra rewelacyjnie, ale przy dobrych wiatrach jest realne, że zajdą do ćwierćfinału.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Redzik90

Żeby Kolega mnie dobrze zrozumiał-:)
Nie bronię kopaczy bo ich gra w repce to wielokroć żenująca sprawa ale ta dysproporcja finansowa jest bardzo prosta do wytłumaczenia.
Piłka nożna to sport numer 1 na całym świecie praktycznie i generuje ona największe zyski a więc do podziału mamy olbrzymi tort!
Siatkówka to niestety w dużej mierze dyscyplina "niszowa" mająca zupełnie inną bazę pieniężną i raczej nie ma szans,że to się kiedyś zmieni.
Stąd ten rozdźwięk,który oczywiście i mnie razi.

A tak na marginesie:siata,skoki,żużel-jesteśmy mistrzami w sportach "niszowych",że użyję ponownie tego wyrażenia.Dziwne to jest.
W skali globalnej to aktualnie liczymy się tylko w lekkoatletyce.
Taki tenis,narciarstwo alpejskie,pływanie czy choćby gimnastyka oraz pozostałe rozgrywki drużynowe(nawet rugby)to u nas i mówię to z żalem-PUSTYNIA!
Tak wiem-:) jest Świątek ale mistrzyni to ja w niej nie widzę.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

ODPOWIEDZ