Sadio Mane

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

NavyBlue

Re: Sadio Mane

Post autor: NavyBlue »

macios89 pisze:Sadio zszedł w 46 minucie meczu z Eswatini przy stanie 0-0.
Orientuje się ktoś czy zmiana była planowana czy jakiś nie daj Boże uraz?

Też się dołączam do pytania. Wydaje mi się, że jak to jakiś uraz to lepiej, że zszedł w przerwie a nie np. W 35 min. Bo to znaczy, że dograł połwę meczu do końca nie wychodząc na 2 połowę. Pewnie jakiś drobny problem. Taką też mam nadzieję.

mousen23

Post autor: mousen23 »

Prawdopodobnie zmiana nie ma związku z żadnym urazem.

NavyBlue

Post autor: NavyBlue »

Wlaśnie się dogrzebałem do informacji z których wynika, ze Sadio był parę razy ostro faulowany i w przerwie po konsultacji ze sztabem stwierdzili, że nie będzie wychodził na 2 połowę. Nic nie pisze o urazie.

Paviola

Post autor: Paviola »

Nie wiem czy w senegalskiej kadrze poprawili się lekarze albo ktoś tam poszedł po rozum do głowy, ale kiedyś Sadio przy każdym zgrupowaniu kadry wracał do nas z kontuzją. Od dłuższego czasu nic mu nie dolega i (odpukać) oby tak pozostało. Czyżby jakaś lepsza dieta?

adamne

Post autor: adamne »

Moim zdaniem Sadio powinien dostać wolne w meczu z Bournemouth. Z Evertonem zagrał genialną pierwszą połowę, ale w drugiej już popełniał dużo błędów i zmarnował kilka okazji, w tym 2 setki. To mogło być skutkiem przemęczenia.
Salah i Firmino odpoczęli wczoraj, Mane też chyba by się przydało. Potrzebujemy go w formie w Salzburgu, bo to będzie mecz o wszystko.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Cel: Post roku w 2020 ( powtórzenie sukcesu z 2016 )

Teza: Czy Sadio Mane jest najlepszym zawodnikiem W premier League oprócz Robertsona, VVD i Trencika? (czyli zawdodnicy którzy podlegają pod inną kategorię). W sumie Sadio jest zawodnikiem ofensywnym, więc tak czy tak inna kategoria.

[No i tego rudego skurwysyna z Man CIty Kewina De brujney) Ale cii bo ja bym go lubił gdyby nie był piłkarzem tego skurwiałego klubu

Wstęp: Jest afroamerykaninem i jest w ch** szybki i wkurwia moich kolegów. Jeden z moich kolegów jest kibicem Realu adryt, a drugi Manchesteru United. ch** im w dupę. (albo tak kulturalniej kutango albo penis albo fiut)

Argumenty:
-Dużo strzela w ważnych meczach. Jak nie idzie nam w ataku to właśnie senegalczyk bierze sprawy w swoje ręcę. Potrafi se zagrać na klepke z Endrju Robertsonem i stworzyć dogodną okazję dla Mohameda Salaha.

-Zobaczcie chłopaczki, cofnijmy się w sumie smutnymi wspomnieniami do 2018 roku i finału z Realem Madryt. Sergio Ramos nie pokazał klasy i sfaulował naszego najlepszego zawodnika w tamtym okresie, czyli Mohameda Salaha. To był punkt kulminacyjny w przełamaniu Sadio Mane. Senegalczyk wtedy przejął pałęczkę po Sa;ahu i starał się ciągnąć drużynę po upragnion triumf po 13 latach absencji.

- Był królem strzelców, zaliczył 22 gole w poprzednim sezonie Premier League, do końca starał wyrwać mistrzostwo City, ale niestety obywatele pokazali klasę i wygrywali wszystkie mecze do końca

-W tym sezonie ma bardzo dobre wynik, mianowicie 10 goli i 6 asyst, co przy rozłozeniu liczb na 3 zawodników jest bardzo dobrym wynikiem.

-Wróćmy wspomnieniami do poprzedniego sezonu i naszego wspaniałego triumfu w lidze mistrzów. Mecz przeciwko Bayernowi Monachium w Niemczech. To Sadio Mane otworzył wynik myląc całą obronę Bayernu i Neuera.

-Strzelił gola przeciwko Manchesterowi City na 3-0, pogrzebując ich nadzieję na dobry wynik w tym meczu. Obywatele przy takim obrocie spraw wyglądali na znudzonych i się poddali.

- Murzyn przybrudzony starał się dać nadzieję na sukces w PL ( tzn. miejsce wyższe niż 13), ale nasz potężny Senegalczyk zapierdolił wyrównanie w okienko. Potem wygrał przebitkę z bramkarzem tzw. golkiperem w dzisiejszych czasach pomimo tego że był chujowy z pełnym spokojem wykończył akcję i dał nam prowadzenie. Potem Salah ( tak zwany egipcjanin który wkurwił mnie z Salzburgiem ale wygrał) strzelił na 3-1 i wygraliśmy. Pamiętajta cłopaki każde 3 pkt są tak samo wazne.

-W ostatnim meczu Sadio strzelił na 1-0, czytli końcowy wynik z Wilkami którzy odebrali 6 pkt Cwelom z Manchesteru, czyt. podopiecznym Pepa Guardioli. ch** w dupe przede wszystkim Sterlingowi. Były to bardzo ważne punkty. To jest real talk chłopaki i sama prawda.

- kolejny argument chłopaczki moje kochane kibice Liwerpurzu hehe. Wróćmy się wspomnieniami do dnia zadusznych tzn. dzień po wszystikich świętych (czyli dzień Michaela Owena i Luisa Suareza, no i w sumie Torresa). Endrju Robertson czyli wyrównał nasz walcząy szkot wariacik i Sadio Maneł strzelił w 94 minucie.

-Jeszcze raz ku*** pohwalę tego naszego afroamerykanina, że zaryzykował waszne zdrowie, byle tyko nasz (i jego ukochany klub) zdobył 3 pkt. Szanuję jak sku****** byczki. ( i ku*** ugrał nam te 3 pkt yeaabucmANCZESTER SITY sztuczny klub za hajs. Szukałem chłoipaczki tego 20 minut. I ku*** nasz Sadio ryzykował zdrowie wkładając głowę na korki tego skurwysyna Jonathan Kodijia( mam nadzieję, że dobrze napisałem byczki). ch** mu w dupę,, pamietajta że to my bedziemy ąwiętwoać mi8strza.

I ku*** chłopaki mam nadzieję, że trafimy na te kur** z katalonii. Jebać Messiego i całą rodzinę jego. Virgil wyłączy go z gry i jego kibiców cwelów jebanych.

Jak jakimś cudem przejdą Napoli, to myślę że trafimy te katalońskie kur** i ich zjedziemy bez mydła, nie pozostAWIAJĄC im żadnych złudzeń po pierwszym meczu.

I ostatni argument słyszałem, że Messi mówił ze qrwa Mane jest w ch** lepszy i zasługuje na złotq piłkę. I sie ku*** powiem wam chłopaki zgadzam Mane jest prawilna morda i chętnie bym ku*** z nim spalił wonsa.

Kolejnym argumentem jest kuraw to ze rozpierdoli w ch** ATLETICO M ADRYRT POTEZNE w pierwszyum meczu i ku*** mam nadzieje chłopaki ze potem trafi na CIty albo Real i potem już ich w ch** rozpierdolimy chłopaczki bo kuraw trzeba poKQZAC TYm cwelom miejsce w szwergu. Pamiętajta chłopaki ku*** przeżywaliśmy czasy za Roya Hodgsona i należy nam się teraz chwila chwały kuraw co by nie mówić.

Flips

Post autor: Flips »

LiveFan pisze:Cel: Post roku w 2020 ( powtórzenie sukcesu z 2016 )
Następnym razem jak wrócisz z baletów, to połóż się spać. Wstaniesz rano, zrobisz sobie kawę i napiszesz coś fajnego.

w0rst

Post autor: w0rst »

Sadio to chyba nasz najlepszy gracz ofensywny, potrafi wykorzystać przestrzeń co robi Mo wraz z Bobbym. I to jest tak piękne że moim wnukom będę mówić o tym trio.
Może czasem jest nieskuteczny, czasem zjebie setkę ale uwielbiam typa. Jest Panem prezesem sukcesu tego sezonu i liczę, że zakończy to mistrzostwem. Musimy być szczęśliwy z tego trio bo będą o nich nie stworzone historie i My będziemy mogli mówić jak było.
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Flips pisze:
LiveFan pisze:Cel: Post roku w 2020 ( powtórzenie sukcesu z 2016 )
Następnym razem jak wrócisz z baletów, to połóż się spać. Wstaniesz rano, zrobisz sobie kawę i napiszesz coś fajnego.
Mi się tam noworoczne posty LiveFana podobają xD

Co do Sadio, to mega uznanie za jego sposób gry, praktycznie zawsze robi to co konieczne i odnajduje się w wielu rolach. W pierwszym sezonie potrafił świetnie grać jako prawo skrzydłowy. Po odejściu Coutinho bardzo dobrze realizował to, za co wcześniej odpowiadał Brazylijczyk. Teraz jako lewy napastnik jest wyborny. Do tego wywiązywanie się z zadań defensywnych, gra głową, umiejętność odnajdywania się na boisku. IMHO to jest obecnie najlepszy lewy napastnik w lidze.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Sadio Mane piłkarzem roku w Afryce :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

I cała Reszta świata ma znów ból 4 liter: Sadio - 1, Mo - 2.

Bartek84

Post autor: Bartek84 »

Nie wiem czy kiedykolwiek w swoim życiu widziałem lepszy występ ''w obronie'' piłkarza grającego w ataku. Jak był takowy to zwyczajnie go nie pamiętam. W ogóle Sadio dzisiaj dla mnie MOTM.

bugi

Post autor: bugi »

Najlepszy defensywny napastnik swiata :D
Obrazek

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

NIe mam możliwości obejrzenia meczu, co z Sadio? Coś poważnego? Jak to wyglądalo?

lorenalex

Post autor: lorenalex »

Ralf088 pisze:NIe mam możliwości obejrzenia meczu, co z Sadio? Coś poważnego? Jak to wyglądalo?

Nie wyglądało na nic groźnego. Nie została udzielona pomoc, zszedł sam. Ciężko powiedzieć na ten moment.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!

ODPOWIEDZ