Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
foggyvillage1985

Re: Football Manager

Post autor: foggyvillage1985 »

Kiedyś grałem w tą wersję. Nie była taka zła.
everlast

Post autor: everlast »

ktos gra/gral online ? Czy po kazdym kliknieciu kontynuuj trzeba czekac az pozostale osoby tez klikna kontynuuj,zeby przesunela sie data?
Sneyku

Post autor: Sneyku »

everlast pisze:ktos gra/gral online ? Czy po kazdym kliknieciu kontynuuj trzeba czekac az pozostale osoby tez klikna kontynuuj,zeby przesunela sie data?
Zależy od osoby która "postawiła" grę, zazwyczaj jest ograniczenie czasowe np: 2 minuty - przez ten czas Ty robisz w swoim klubie rzeczy a reszta czeka aż skończysz.
everlast

to troche lipa ,ze nie mozna robic rownoczesnie. To jak mi schodzi mniej wiecej 24h na sezon,to we dwoch to ze 40h?
kadam

Post autor: kadam »

Gra online w FM to gra turowa (jesli tak moge to nazwac). Po wyrazaniu checi kontynuowania rozgrywki (przewiniecie dnia) wciaz mozesz wykonywac ruchy na swoim ekranie. W momencie gdy ostatnia polaczona osoba bedzie gotowa (lub minie jej ustalony przez hosta czas) rozpocznie sie 'przewijanie dnia' - dopiero w tym momencie widzisz ekran symulacji dnia/dni i nie mozesz nic zrobic (trwa to mniej wiecej tyle co podczas zwyklej gry).

Tak wiec przeciwnie do Twojej ostatniej wiadomosci - wszystko robicie 'rownoczesnie' - nawet rozgrywacie mecze w tym samym czasie(No chyba, ze nie ustawicie w opcjach serwera wymuszenia rozgrywania meczow o tej samej godzinie w te same dni - Wtedy jest to troche marnowanie czasu).
everlast

to mam jeszcze zapytanie,czy gra moze byc pudelkowa czy po steamie,zeby grac online?
Solv

Post autor: Solv »

Każda wersja FMa wymaga odpalenia przez Steama.
Awatar użytkownika
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Witajcie ;)
Mam takie pytanie, otóż chce kupić sobie nową wersję FM 2021, jednak razi mnie w oczy brak 'prawdziwych' herbów drużyn czy zdjęć piłkarzy. Czy będą lub są jakieś patche które po rozpakowaniu w folderze gry udostępnią nam tą prawdziwość ? Wiem że w poprzednich wersjach było coś takiego, a jestem ciekawy czy będzie to w nowej wersji.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Najlepiej obserwować nowości na stronie http://www.cmrev.com/ oraz ich profil na FB - https://www.facebook.com/cmrev/

Z tego co widzę, póki co chłopaki podziałali z ligą polską, ale bez wątpienia z czasem będzie tego więcej.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Django

Post autor: Django »

Daniel pisze: 15 lis 2020, o 12:28 Najlepiej obserwować nowości na stronie http://www.cmrev.com/ oraz ich profil na FB - https://www.facebook.com/cmrev/

Z tego co widzę, póki co chłopaki podziałali z ligą polską, ale bez wątpienia z czasem będzie tego więcej.
Jest tego tam mnóstwo, musisz głęboko szukać, na pewno znajdziesz interesujące Cię logo-packi, face-packi i kit-packi. Ja teraz gram w FM2020 (wiecie, Epic, te sprawy hehe), ale korzystałem w interesujących mnie packów z edycji 2017 (herby się nie pozmieniały, twarze w zasadzie też ;)). Także jak nie ma najnowszych packów to śmiało możesz wklejać starsze, kwestia odpowiedniego folderu.

Swoją drogą - FM to już legenda i marka i dziwię się, że nikt nie wpadł na pomysł wykupienia licencji na Premier League. Wiem, kasa misiu kasa, ale zwiększyłoby to atrakcyjność gdy, więcej dutków wpadłoby do karmany...
Obrazek
Awatar użytkownika
ControL

Post autor: ControL »

Czy jest tutaj jakaś osoba grająca na tyle długo w FM21, że może sie podzielić screenem naszego młodego Jonesa kilka sezonów do przodu?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
ODPOWIEDZ