Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Django

Re: Premier League 2019/2020

Post autor: Django »

Możemy kibicować United w bojach o spadek :D

https://devilpage.pl/index/news/komenta ... du-united/
Obrazek

lfc13

Post autor: lfc13 »

Django pisze:Możemy kibicować United w bojach o spadek :D

A pomyśleć, że tak dobrze weszli w początek sezonu. Po pierwszej kolejce byli liderem Premier League :D

Awatar użytkownika
jacek951007

Post autor: jacek951007 »

Co roku śmieszki z nas, że to ten rok, i ruszyła maszyna, a pamiętam jak po pierwszym meczu znawcy z UTD pisali, że powalczą o mistrza <3

Liczę jednak na zmianę trenera u nich po meczu z nami. Mou mówiąc, że jego największe osiągnięcie w karierze to 2 miejsce z tą drużyną chyba miał rację.
- Nie możesz zbudować katedry w jeden dzień... Spojrzenie na historię klubu uświadamia Wam, że to wymaga czasu. - Gerard Houllier

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Django pisze:Możemy kibicować United w bojach o spadek :D

W sumie jeżeli, a co raczej się stanie, wygramy z timem OGSa, a Everton, Sroki i Święci wygrają swoje mecze, a Aston Villa zremisuje bądź wygra to już będą oficjalnie w strefie spadkowej. Gdy tak nawet się nie stanie, po przegranej z Nami będą mieli wyjazd do Norwich, które u siebie wiadomo czego dokonało. To kwestia czasu :badhappy:

Miejmy nadzieję, że przegrają z Nami pokazując piękny futbol oraz targając trawę, wtedy może nie powtórzy się sytuacja z meczu na Anfield, kiedy ogrywaliśmy ich jak chcieliśmy i tylko błąd Alissona sprezentował im gola. Wtedy Ole może zostanie na jeszcze dłużej, a to może oznaczać tylko jedno.

Była kiedykolwiek sytuacja w piłce nożnej, gdzie chociażby teoretycznie topowa drużyna grała praktycznie najgorzej w historii swojego klubu i bez aspektu zwolnienia trenera coś się zmieniło? Tak pytam z ciekawości 8)
Obrazek

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

werbatin pisze: W sumie jeżeli, a co raczej się stanie, wygramy z timem OGSa, a Everton, Sroki i Święci wygrają swoje mecze, a Aston Villa zremisuje bądź wygra to już będą oficjalnie w strefie spadkowej. Gdy tak nawet się nie stanie, po przegranej z Nami będą mieli wyjazd do Norwich, które u siebie wiadomo czego dokonało. To kwestia czasu :badhappy:
Ja bym się tak nie cieszył, bo Norwich gra słabo przeciwko średniakom i drużynom z dolnej części tabeli :lol:

zawad2

Post autor: zawad2 »

werbatin pisze:
Była kiedykolwiek sytuacja w piłce nożnej, gdzie chociażby teoretycznie topowa drużyna grała praktycznie najgorzej w historii swojego klubu i bez aspektu zwolnienia trenera coś się zmieniło? Tak pytam z ciekawości 8)
Borussia JK
Jesień 14/15 i olbrzymi progres na wiosnę.

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

zawad2 pisze:
werbatin pisze:
Borussia JK
Gdyby ktoś powiedział mi wcześniej, że taka sytuacja była z trenerem, który dalej siedzi w biznesie to wskazałbym tylko JK ;) A ktoś inny był?
Obrazek

Rafael7

Post autor: Rafael7 »

werbatin pisze:
zawad2 pisze:
werbatin pisze:
Borussia JK
Gdyby ktoś powiedział mi wcześniej, że taka sytuacja była z trenerem, który dalej siedzi w biznesie to wskazałbym tylko JK ;) A ktoś inny był?
Nie wiem, czy o tym samym myślimy, ale przychodzi mi do głowy AS Monaco. Krótko wstecz ; Mistrz, wicemistrz i nagle dramatyczna walka o utrzymanie (17 bodajże). Zwolniony Jardim po fatalnym początku, a w jego miejsce Henry. Nic to nie dało, bo sytuacja była jeszcze gorsza, więc ściągnęli z powrotem Jardima. Taki paradoks :D
Chociaż wszyscy wiemy, czemu tak naprawdę wpadli w takie problemy...

Django

Ze niby słaba forma Glika czy wyjęcie Fabinho? ;)
Obrazek

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Chodza sluchy, ze podobno Mourinho rozmawial z kurczakami. Ciekawe co sie wydarzy, czy dojdzie do zwolnienia OGS po naszym meczu z united i zatrudnienia Poche, a w jego miejsce wskoczy Mou :D

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Myślicie, że Mou przeniesie się do klubu który nie da mu pieniędzy na transfery, nie pozwoli kupować piłkarzy których chce a w zamian mu ich wyprzeda? Jak Pochettino odejdzie to są dwa scenariusze. Wróci tam gdzie był czyli zawsze za Arsenalem, albo trafi w młodego trenera, który jeszcze coś z tego ukręci cos a la Kloppo
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Potwierdzono daty ośmiu spotkań w Premier League w okresie grudzień-styczeń. Najbardziej obawiałem się okresu świąteczno-noworocznego. Tam zawsze jest mnóstwo meczów do rozegrania, a nam tuż przed wigilią dochodzą KMŚ. Na szczęście nie zagramy nic po dwóch dniach od poprzedniego spotkania, bo i tak w Premier League się zdarzało. Ogólnie na papierze nie wygląda to źle. Jedynie zaległy mecz z WHU trzeba będzie później gdzieś wcisnąć. Po meczu z Watfordem 14.12 mamy pierwszy mecz w KMŚ 4 dni później, więc ok, biorąc pod uwagę daleką podróż. Po drugim spotkaniu tych rozgrywek - 21.12, mamy "sporo" odpoczynku, bo 5 dni i tak właśnie w drugi dzień świąt zagramy z Lisami. Nie będziemy grać ani w sylwestra, ani 1 stycznia. To dobra wiadomość. Wilki 29.12, Sheffield 02.01, zatem pomiędzy tymi meczami 4 dni, a i samym piłkarzom po tak napiętym terminarzu tak po ludzku należy się brak zaplanowanego spotkania na ostatni dzień grudnia czy Nowy Rok. Kolejny ligowy rywal, z którym się zmierzymy, to Tottenham 11.01, a jak dobrze pamiętam to wcześniej zagramy w FA Cup, gdzie przeciwnik oczywiście nie jest jeszcze znany, ale to będzie raczej okazja dla rezerwowych.

Na pewno będzie co oglądać w ostatnim miesiącu roku. Ja się skupiłem tak bardziej od KMŚ do stycznia, ale od początku grudnia będziemy grać co 3-4 dni zaczynając od derbów z Evertonem. Oby piłkarze to dobrze wytrzymali, a Klopp by umiejętnie dobierał zawodników i rotował składem. Ale Jurgen będzie wiedział najlepiej jak sobie poradzić z tym natłokiem spotkań.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

Django

Liverpoolczyk pisze:Potwierdzono daty ośmiu spotkań w Premier League w okresie grudzień-styczeń. Najbardziej obawiałem się okresu świąteczno-noworocznego. Tam zawsze jest mnóstwo meczów do rozegrania, a nam tuż przed wigilią dochodzą KMŚ. Na szczęście nie zagramy nic po dwóch dniach od poprzedniego spotkania, bo i tak w Premier League się zdarzało. Ogólnie na papierze nie wygląda to źle. Jedynie zaległy mecz z WHU trzeba będzie później gdzieś wcisnąć. Po meczu z Watfordem 14.12 mamy pierwszy mecz w KMŚ 4 dni później, więc ok, biorąc pod uwagę daleką podróż. Po drugim spotkaniu tych rozgrywek - 21.12, mamy "sporo" odpoczynku, bo 5 dni i tak właśnie w drugi dzień świąt zagramy z Lisami. Nie będziemy grać ani w sylwestra, ani 1 stycznia. To dobra wiadomość. Wilki 29.12, Sheffield 02.01, zatem pomiędzy tymi meczami 4 dni, a i samym piłkarzom po tak napiętym terminarzu tak po ludzku należy się brak zaplanowanego spotkania na ostatni dzień grudnia czy Nowy Rok. Kolejny ligowy rywal, z którym się zmierzymy, to Tottenham 11.01, a jak dobrze pamiętam to wcześniej zagramy w FA Cup, gdzie przeciwnik oczywiście nie jest jeszcze znany, ale to będzie raczej okazja dla rezerwowych.

Na pewno będzie co oglądać w ostatnim miesiącu roku. Ja się skupiłem tak bardziej od KMŚ do stycznia, ale od początku grudnia będziemy grać co 3-4 dni zaczynając od derbów z Evertonem. Oby piłkarze to dobrze wytrzymali, a Klopp by umiejętnie dobierał zawodników i rotował składem. Ale Jurgen będzie wiedział najlepiej jak sobie poradzić z tym natłokiem spotkań.
Kiedyś czytałem, że od któregoś sezonu w Premier League mniej więcej w lutym będzie dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. Nie byłaby to taka typowa przerwa jak np. w Niemczech, bo w jeden weekend byłoby rozegrane 5 spotkań jednej kolejki, a w następny weekend drugie 5 spotkać tej kolejki. Wyszłoby, że każda drużyna miałaby 2 tygodnie przerwy. Ciekawe tylko czy to miało być wprowadzone w tym sezonie czy w następnym?
Obrazek

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Przerwa ma być od tego sezonu, poniżej szczegóły :

https://angielskieespresso.pl/post/3606 ... er-league/
Obrazek

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Django, też kiedyś o tym słyszałem i całkiem zapomniałem o tym. I nie byłem pewny czy to w tym sezonie ma wejść w życie, ale MichaLFC poratował linkiem i tak właśnie będzie. Ogólnie zmiana na plus dla całej ligi, choć taka podzielona kolejka mogłaby być wcześniej, jakoś w połowie stycznia po tym grudniowym maratonie meczów.

A w tej kampanii będzie dla nas jak znalazł ze względu na zaległy mecz z WHU, który zostanie przeniesiony pewnie na 15 lutego, gdzie my będziemy mieli wolne, bo tydzień wcześniej zagramy z Norwich w tej rozłożonej na dwa weekendy kolejce. Nie trzeba by było wciskać gdzieś tego spotkania w środku tygodnia, choć to nie jest wcale powiedziane, że akurat wtedy nadrobimy zaległość. Natomiast jeśli się tak stanie to będzie ciekawa sytuacja, gdyż tydzień później zagralibyśmy ponownie z Młotami o ligowe punkty.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

ODPOWIEDZ