Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
diablinadali

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Post autor: diablinadali »

Polecicie odtwarzacz mp3? Po 10 latach mój szczęśliwy Samsung z powodu spuchniętej baterii kończy swój żywot. Z wymagań jedynie ⩾ 2GB pamięci i żeby był stosunkowo mały. Jest tego cała masa, a większości marek nawet nie kojarzę z nazwy i nie wiem czy warte uwagi. Coś do 100 zł byłoby idealne, choć i takie za 30 zł widzę, ale jak wspomniałem, nie wiem na ile to jest warte ceny.
Edit: Zapomniałem dodać, że mały ekran byłby idealny. Lubię czasem w aucie podpiąć mp3 pod złącze i mój dotychczasowy YP-K3JQB po prostu świetnie się komponował (tak, jestem estetą :D)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 13:01 przez diablinadali, łącznie zmieniany 1 raz.

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

iPod nano starszej generacji

KosaLFC

Post autor: KosaLFC »

Witam, mam taki problem, chcąc pobrać Netflix wyskakuje mi taki błąd "twoje urządzenie nie jest zgodne z ta wersją " Sklep Play nie wyszukuje wgl netflixa w wyszukiwaniu A przez Internet jest taki błąd, na przeglądarce w telefonie (Samsung Galaxy s8) wyskakuje błąd i się nic nie odtwarza. Co może być przyczyną?

Awatar użytkownika
Suchar
Kontakt:

Post autor: Suchar »

Nie masz przypadkiem zrootowanego telefonu albo nieoryginalnego softa (lineageos lub cos podobnego)?
Obrazek

Awatar użytkownika
SajmonLFC
Kontakt:

Post autor: SajmonLFC »

Witam pewnie wśród nas kibiców znajdują się tacy którzy znają sie na telefonach smartfonach orientują się i lubią te gadżety:) ja akurat potrafię się nimi tylko obsługiwać jakoś bardziej mnie nie kręcą a potrzebuje zakupić nowy telefon więc dlatego tutaj pytam o porade jaki i co możecie polecić.
Więc tak nie wymagam jakiegoś cudownego telefonu nie będę miał na nim wiele aplikacji robił pięknych zdjęć grał czy co tam się jeszcze robi na telefonach;p Dlatego też dużo nie chciałbym wydać najlepiej w przedziale 400-600 zł im taniej tym lepiej.
Moje wymagania to
- dobry głośnik do rozmów i dzownka
- żeby łapał dobrze zasięg
- intuicyjny aby był
- internet działał płynnie aby móc na szybko coś wygooglować i w mapy google aby go nie przerastały
- fajnie jakby miał troche pamięci
- aprat taki dośc sensowny ja potrzebuje w zasadzie robić zdjęcia wyłącznie do ogłoszeń handluje używanymi częśćmi i samochodami wiec aparat musi być sensowny ale nie jakiś mega
-wolę jakiś większy ekranik
Warto dodać aby był w miare trawły bo na warsztacie szybko może się zniszczyć ale raczej jakieś cuboty czy inne hammery mnie nie interesują to w zasadzie tyle z góry dziękuje za odpowiedzi i propozycje. MIło byłoby gdyby przy wrzuceniu propozycji ktoś napisał kilka słów od siebie o danym modelu.
"Futbol to prosta gra, komplikowana przez idiotów."
Bill Shankly
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry."
Bill Shankly

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

SajmonLFC pisze:Witam pewnie wśród nas kibiców znajdują się tacy którzy znają sie na telefonach smartfonach orientują się i lubią te gadżety:) ja akurat potrafię się nimi tylko obsługiwać jakoś bardziej mnie nie kręcą a potrzebuje zakupić nowy telefon więc dlatego tutaj pytam o porade jaki i co możecie polecić.
Więc tak nie wymagam jakiegoś cudownego telefonu nie będę miał na nim wiele aplikacji robił pięknych zdjęć grał czy co tam się jeszcze robi na telefonach;p Dlatego też dużo nie chciałbym wydać najlepiej w przedziale 400-600 zł im taniej tym lepiej.
Moje wymagania to
- dobry głośnik do rozmów i dzownka
- żeby łapał dobrze zasięg
- intuicyjny aby był
- internet działał płynnie aby móc na szybko coś wygooglować i w mapy google aby go nie przerastały
- fajnie jakby miał troche pamięci
- aprat taki dośc sensowny ja potrzebuje w zasadzie robić zdjęcia wyłącznie do ogłoszeń handluje używanymi częśćmi i samochodami wiec aparat musi być sensowny ale nie jakiś mega
-wolę jakiś większy ekranik
Warto dodać aby był w miare trawły bo na warsztacie szybko może się zniszczyć ale raczej jakieś cuboty czy inne hammery mnie nie interesują to w zasadzie tyle z góry dziękuje za odpowiedzi i propozycje. MIło byłoby gdyby przy wrzuceniu propozycji ktoś napisał kilka słów od siebie o danym modelu.
Od siebie mogę polecić Wiko view 2, mam ten telefonik już około roku i świetnie się sprawdza. Wyświetlacz duży, zdjęcia robi całkiem niezłe, nie ścina się i nie ma problemów z zasięgiem, bateria na dzień spokojnie wystarcza. Ja za swojego z outletu dałem 300zł i myślę, że jak kupisz go w podobnej cenie to będziesz zadowolony. Używam go na budowie, więc warunków nie ma łatwych, ale daje radę :lol: Mapy też bez problemu obsługuje i nie ma problemu z złapaniem gps. Jeśli dużo dzwonisz to odradzam ci Huawei i Sony, w tych telefonach miałem notorycznie problemy z zasięgiem.

Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

Mam do was prośbę o rade, co sądzicie o kupowaniu na allegro smartwatch'a który jest powystawowy? Może ktoś się skusił i podpowiedziałby czy to dobry ruch czy absolutnie nie warto.

lingo1

Post autor: lingo1 »

Cześć i czołem,
szukam drugiego monitora by podpiąć go pod laptopa.
Wymagania:
-23,8"-25",
-możliwość regulacji wysokości oraz kąta (pivot);
-myślałem o 16:10 ale mały wybór więc 16:9 idąc na kompromis też zaakceptuje;
-IPS, matryca matowa;
-redukcja migotania oraz niebieskiego światła, gdyż monitor przeznaczony do wielogodzinnej codziennej pracy;
-budżet chciałbym się zamknąć w max 1k
Zastosowania głównie programowanie i multimedia.
Mam na oku monitor dell U2419H. Co o nim sądzicie, może ktoś z was go posiada lub macie inne ciekawe godne polecenia propozycje?
Obrazek

lingo1

Odświeżam
Obrazek

Awatar użytkownika
kaziooo0804

Post autor: kaziooo0804 »

Rzuć okiem na model P2419H lub P2419HC - korzystam z nich w pracy i przyznaję, że są świetne według mnie. Specyfikacją się nie różnią, jednak nie znam szczegółów różnicy między serią P a serią U. Myślę, że cena nie jest "od tak" wyższa w modelu, o który pytasz.
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"

lingo1

Dzięki, seria U jest linią flagową a P dla profesjonalistów. W różnych źródłach jest inaczej ze p2419h raz ma matryce tft a raz ips podaną. Kurcze szkoda że żaden z nich nie jest dostępny by porównać dwa na żywo tylko oba trzeba ściągać z magazynów
Obrazek

Awatar użytkownika
Eskimos

Post autor: Eskimos »

Witam,możecie polecić jakieś sklep internetowy na którym można zamówić własnoręcznie zaprojektowany etui na telefon ?? Model telefonu xiaomi.
Obrazek

ODPOWIEDZ