Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Off topic

Post autor: ynwa19 »

Dzięki-:)
Ma się dobrze......eee nic nie będę pisał,żeby nie odstawiać prywatnego folwarku-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

t4bask0

Post autor: t4bask0 »

diablinadali pisze:@ynwa19
Dla lepszego efektu zaczynaj wpisy słowami "Drogi pamiętniczku...", to będzie idealne odzwierciedlenie prywatnego folwarku jaki tu prowadzisz.
Majstersztyk

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

Django

Post autor: Django »

Nie rozumiem o co chodzi. W artykule jest napisane, że zarabia 12 milionów euro rocznie. Dług ma na 35 milionów. Z tych zarobków 1 milion euro/rok na życie (wszak jest trochę ludzi, którzy żyją za mniej niż bańka rocznie i żyją), 11 milionów na spłatę kredytu i w cztery lata wyszedłby na prostą... Tu nie ma żadnych kombinacji ;)
Obrazek

Malypablo

Post autor: Malypablo »

W jakich sieciach można kupić ten browar?

Obrazek

rici

Post autor: rici »

Ten browar w limitowanej edycji bodajże tylko do wygrania w konkursach.

Puchii

Post autor: Puchii »

Smutne wieści z zagranicy. W wieku 35 lat w wypadku samochodowym zginął Jose Antonio Reyes.[*]

consigliere

Post autor: consigliere »

ta wiadomość ścięła mnie z nóg. tak się akurat złożyło że apogeum kariery Reyesa przypadł na okres w którym intensywnie obserwowałem La Liga, a w szczególności Atletico. miałem słabość do tego zawodnika, niezwykły choć nie do końca spełniony talent.
swoją drogą, to już kolejny wychowanek Sevilli który odszedł z tego świata przedwcześnie.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Awatar użytkownika
Eskimos

Post autor: Eskimos »

Orientuje się ktoś gdzie mogę kupić jakieś mini trofeum Ligi Mistrzów ?? Przeszukałem Polskie strony,ale nic nie znalazłem, a nie chce nic kupować z aliexpress itp..
Obrazek

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Flymf

Post autor: Flymf »

Awatar użytkownika
9xMG

Post autor: 9xMG »

Eskimos pisze:Orientuje się ktoś gdzie mogę kupić jakieś mini trofeum Ligi Mistrzów ?? Przeszukałem Polskie strony,ale nic nie znalazłem, a nie chce nic kupować z aliexpress itp..
Przed finałem też szukałem, ale polskie strony milczą. Poza aliexpres, amazonem i ebayem jest mała replika na oficjalce uefy. Identyczną Roman Kołtoń pokazuje czasami na swojej prawdzie futbolu, nieźle się prezentuje i chyba sobie taką sprawie. Jeśli ktoś znajdzie coś na polskich stronach to proszę o link :wink:

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

W ramach trochę ciekawostki, ale jeżeli komuś by się spodobały to New Balance wydał specjalne buty na cześć wyniku LFC w LM :D

https://nbsklep.pl/new_balance_cm997hlf ... l_f_c.html

Bardzo ładne, chyba zakupie sobie ten model :D

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Chłopaki potrzebuję jakiegoś konta internetowego, na które będę mógł wpłacić pieniądze zwykłym przelewem tradycyjnym, a z tego konta będę mógł robić internetowe transakcje. Myślałem o PayPal, ale podobno nie można w ten sposób wpłacać na konto.

adamne

Post autor: adamne »

Ja do transakcji w internecie używam wirtualnej karty kredytowej. Mam konto w ING, ale w innych bankach też taka usługa jest dostępna.
Karta jest za darmo, jest bardzo bezpieczna (ustawiłem limit płatności tak że nie można się zadłużyć, normalnie mam tam 0 a jak chcę coś zapłacić to przelewam kasę online z głównego konta). Można płacić w każdej walucie - bank przelicza i nawet nie tak bardzo zdziera na kursie. Od lat płacę za wszystko albo przelewem online albo tą kartą.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ODPOWIEDZ