Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

josif

Re: Off topic

Post autor: josif »

Mam taki problem z aliexpress. Nic nie mogę dodać do koszyka ani do ulubionych jak jestem na laptopie. Zmieniałem przeglądarki i nic. Z kolei na telefonie wszystko śmiga. Ktos cos?

//Edit. Dobra nieważne. Zapomniałem wyłączyć adblocka :/
War. War never changes

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Nie wiedziałem gdzie TO WYDARZENIE! umieścić.
Dzisiaj przed południem zostałem po raz pierwszy dziadkiem-:)
Wnuk i Mama zdrowi ponieważ wszystko poszło super dobrze a syn i reszta rodzinki przeszczęśliwi.
Jak to nie jest dobry znak na najbliższe dni to nie wiem!

Może kiedyś będziemy z wnukiem razem kibicować The Reds-:)kto wie,kto wie.

Come on LFC!-:)

PS świętowanie narodzin kolejnego Ziemianina czas rozpocząć.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Od razu zamawiać śpioszki z barwach Liverpoolu :) Wielkie gratulacje i powodzenia ... dziadku :D :D

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Hej, ile na forum może mieć maksymalnie plik video? Chciałem taką króciutką przeróbkę wrzucić ale pisze mi że żądanie jest za duże.
The world is yours

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

https://www.youtube.com/watch?v=_7pME_u0BtM&t=195s

Bardzo proszę Was o zalajkowanie mojego postu (użytkownik dexmark, tam gdzie pisze o LTE). Który komentarz do dzisiaj do 22.00 zbierze najwięcej lajków ma szansę na wygraną. Kempa miał sam wybrać z pośród komentarzy, ale przed chwilą na live zmienił wersję na najwięcej zalajkowany komentarz. Tylko do dzisiaj do godz. 22
Przy okazji możecie pozdrowić go w komentarzu, że jesteście z forum lfc. W kupie siła!

Przeglądasz temat, kliknij chociaż tam łapkę. Prowadzi obecnie komentarz z zaledwie 14 polubieniami, więc niewiele mi potrzeba by go wyprzedzić.

akhrem9

Widzę wielu niezalogowanych przegląda, ale łapek brak. Nie ma tu żadnych widzów Tkaczyka, Nasiera, Zazaniuka, Iwony, Krycha, AWR ?? Myślę, że wystarczy z 20 polubień

Awatar użytkownika
rafalmysliborz

Post autor: rafalmysliborz »

Totalnie nie wiem o co chodzi, ale Czerwonemu Bratu pomogę :D
Cyk łapka nr 9 dla Ciebie.
Na discordzie nick: rafaelo94

akhrem9

Udało się wygrać, byliście pomocni. Dzięki

Przemko

Post autor: Przemko »

viewtopic.php?p=475855#p475852
GumaTurbo pisze:Katarczyką to pasuje
Z czego to wynika, że tak wiele osób pisze w taki sposób? Nie wiem w ogóle jak to możliwe, sam nigdy nawet nie pomyślałbym, żeby niektóre wyrazy kończyć na "ą" zamiast "om", na początku jak w internecie coś takiego widziałem to się łapałem za głowę, dzisiaj jestem przyzwyczajony do tego widoku, bo jest on bardzo popularny, pytanie tylko dlaczego?
Obrazek

Django

Post autor: Django »

Przemko pisze:viewtopic.php?p=475855#p475852
Z czego to wynika, że tak wiele osób pisze w taki sposób? Nie wiem w ogóle jak to możliwe, sam nigdy nawet nie pomyślałbym, żeby niektóre wyrazy kończyć na "ą" zamiast "om", na początku jak w internecie coś takiego widziałem to się łapałem za głowę, dzisiaj jestem przyzwyczajony do tego widoku, bo jest on bardzo popularny, pytanie tylko dlaczego?
Mnie dalej kuje w oczy taki wielbłąd ortograficzny i czasami krew zalewa, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wychodzi niestety brak oczytania książek, zamiast tego ślepienie w smartfon/tablet czy coś podobnego.
Obrazek

Flymf

Post autor: Flymf »

Przemko pisze:viewtopic.php?p=475855#p475852
Po prostu masz przykład że edukacja w tym kraju kuleje.

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

A najśmieszniejsze, że w dobie internetu wystarczyłoby 5 sekund, by sprawdzić poprawną pisownię. Niby technologia idzie w sukurs człowiekowi, a jednak go uwstecznia.

Awatar użytkownika
ricochet

Post autor: ricochet »

Pomijając to, że niektórzy są po prostu zbyt leniwi i nie zastanowią się dlaczego im taki wyraz jak "Katarczyką" podkreśla, to wydaje mi się też, że niektórzy boją się końcówek "om". Z tego względu, że w szkołach nauczyciele wyczuleni byli na takie błędy, gdy ktoś napisał "byłem z kolegom", "z książkom w plecaku" i przez to ludzie częściej brną w takie twory jak "ludzią", "piłkarzą" itd. Coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele. :wink:
Django pisze:Mnie dalej kuje w oczy taki wielbłąd ortograficzny i czasami krew zalewa, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wychodzi niestety brak oczytania książek, zamiast tego ślepienie w smartfon/tablet czy coś podobnego.
Kłuć w oczy, kuć żelazo. :P

Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

,, Oczytanie książek " też jest bez sensu. Albo,, oczytanie", albo,, czytanie książek ". Mnie jeszcze bardziej śmieszy, jak ktoś kogoś poprawia, robiąc takie oczywiste błędy.

Django

Post autor: Django »

ricochet pisze:Pomijając to, że niektórzy są po prostu zbyt leniwi i nie zastanowią się dlaczego im taki wyraz jak "Katarczyką" podkreśla, to wydaje mi się też, że niektórzy boją się końcówek "om". Z tego względu, że w szkołach nauczyciele wyczuleni byli na takie błędy, gdy ktoś napisał "byłem z kolegom", "z książkom w plecaku" i przez to ludzie częściej brną w takie twory jak "ludzią", "piłkarzą" itd. Coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele. :wink:
Django pisze:Mnie dalej kuje w oczy taki wielbłąd ortograficzny i czasami krew zalewa, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Wychodzi niestety brak oczytania książek, zamiast tego ślepienie w smartfon/tablet czy coś podobnego.
Kłuć w oczy, kuć żelazo. :P
Autokorekta w telefonie ;)
Fanlive94 pisze:,, Oczytanie książek " też jest bez sensu. Albo,, oczytanie", albo,, czytanie książek ". Mnie jeszcze bardziej śmieszy, jak ktoś kogoś poprawia, robiąc takie oczywiste błędy.
Wybacz o wielki Maesterze, ale u mnie na wsi takie powiedzenie hulało swego czasu... Może napisałem gwarą, której Ty nie rozumiesz. Gdzie ja kogoś poprawiam?
Obrazek

ODPOWIEDZ