Carabao Cup

Dawka Pucharu Anglii i Pucharu ligi angielskiej.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

adamne

Re: Carabao Cup - 2018/19

Post autor: adamne »

Armatki się dzisiaj męczyły z Blackpool, pół godziny grali w osłabieniu i wynik do końca mógł się zmienić. Dodatkowo Guendouzi dostał czerwoną i nie będzie mógł zagrać z nami w sobotę.
Nie są to może jakieś wielkie bonusy dla nas bo grali głównie rezerwami, ale każdy się przyda bo londyńczycy mają serię 13 spotkań bez porażki we wszystkich rozgrywkach i na Emirates na pewno czeka nas ciężka przeprawa.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

MILF

Post autor: MILF »

Chelsea o klasę lepsza, a mimo to jak na razie przegrywa. Toć Ci futbol..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

bugi

Post autor: bugi »

80 minuta a City robi sobie trening strzelecki i prowadzi 8-0 i to uwaga, całkiem mocnym składem. Jak tak można na ogórki wystawiać mocny skład, to oznacza tylko jedno, odpuścili ligę.
E. już 9-0. Pięknie idą po dwucyfrówkę
E. Nie, Pep nue uznał. Oni mają zajebistą mentalność zwycięzców wpojoną do głów. Jest 9-0 a oni zapierniczają jak szaleni za piłką. Tak samo w meczach z Palace jak przegrywali, każdy aut, każdy rożny, zasuwali do piłki jak male samochodziki byle jak najszybciej wznowić grę.
Ostatnio zmieniony 9 sty 2019, o 23:37 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

SzymonW

Post autor: SzymonW »

Widocznie Pep uznał, że muszą się podbudować psychicznie po nienajlepszej passie w lidze. Na Wilki wyjdą naładowani.

MILF

bugi pisze:80 minuta a City robi sobie trening strzelecki i prowadzi 8-0 i to uwaga, całkiem mocnym składem. Jak tak można na ogórki wystawiać mocny skład, to oznacza tylko jedno, odpuścili ligę.
E. już 9-0. Pięknie idą po dwucyfrówkę

Jeszcze Cię trzyma, bugi? :?
City ma po prostu tą głębię składu, szczególnie w pomocy i ataku, której my jeszcze nie mamy na takim poziomie.

E. Mam dziwne przeczucie, że Wilki coś ugrają na Etihad. 8)
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
dzondzo

Post autor: dzondzo »

Ależ City gra "rezerwami"... tylko dwóch graczy z wyjściowego składu przeciwko nam wyszło dzisiaj przeciwko Burton Albion - David Silva i Leroy Sane. Po prostu mają tak mocną kadrę

bugi

Prosze na mnie nie najeźdzać. Ja tylko stwierdziłem fakt.
Z pretensjami o głębię składu to do Kloppa a nie do mnie.
Ps. swoją drogą świetnie się oglądało tą końcówkę i mimo, że wynik 9-0 to emocje i na boisku i na trybunach MEGA. Wszyscy czekali na stadionie na tą bramkę, City cisnęło ale niestety nie wpadło :D

E. Dla neutralnego kibica to niezle widowisko bylo wieć owszem, jaram się i nie zaprzeczam.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2019, o 00:13 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Tibro

Post autor: Tibro »

Jarasz sie bugi jak typowy klaun z City. Fakty sa takie, ze city ma po 3 zawodnikow na kazda pozycje i nie jest to super sprytna i przemyslana strategia pepa, ktory zmudnie budowal swoja glebie skladu. Poprostu kupuja kogo chca, a kasa nie gra roli. Fifa FP tez kupili za lapowki. Nas na to nie stac i dobrze, ze nie gramy juz w krajowych pucharach. Mamy szanse na lige i to jest nadzednym celem klubu. Jesli sie nie uda w tym sezonie to nikomu nawet obydwa krajowe puchary niepowetowalyby goryczy tej porazki.

dawidek298

Post autor: dawidek298 »

Tibro pisze:Jarasz sie bugi jak typowy klaun z City. Fakty sa takie, ze city ma po 3 zawodnikow na kazda pozycje i nie jest to super sprytna i przemyslana strategia pepa, ktory zmudnie budowal swoja glebie skladu. Poprostu kupuja kogo chca, a kasa nie gra roli. Fifa FP tez kupili za lapowki. Nas na to nie stac i dobrze, ze nie gramy juz w krajowych pucharach. Mamy szanse na lige i to jest nadzednym celem klubu. Jesli sie nie uda w tym sezonie to nikomu nawet obydwa krajowe puchary niepowetowalyby goryczy tej porazki.

Nie mają trzech zawodników na każdą pozycję co pokazał grudzień. Z tego co mi się wydaję to o FFP dba Uefa, a nie FIFA ale mniejsza o to.

Uważam, że na krajowe puchary mogą sobie pozwolić zespoły, które nie grają o nic, lub mają zapewnione miejsce w Lidze Mistrzów lub brak szans na awans do niej. Manchester City trafił łatwych rywali i się na nich odbił przez co morale drużyny Pepa poszły w górę i dzięki temu walczyć o mistrzostwo będzie nam jeszcze trudniej, jednak chyba każdy z nas w nie wierzy i myśli pozytywnie.

Nietykalny

Post autor: Nietykalny »

A gdzie byla mentalnosc zwyciezcy pepa w przegranych spotkaniach z chelsea, crystal palace, leicester czy remisujac wlasnie z wolverhampton 1:1?

Pep rozbil u siebie 3cio ligowca ze srodka tabeli..
Obrazek

MILF

Nietykalny pisze:A gdzie byla mentalnosc zwyciezcy pepa w przegranych spotkaniach z chelsea, crystal palace, leicester czy remisujac wlasnie z wolverhampton 1:1?

Ale to już wystarcza, żeby niektórzy mieli mokro.. :sleep:

SzymonW

Ich mecz z Wilkami pokaże czy są rzeczywiście mocni czy może tylko stać ich na "pukanie" sredniaków z 3 poziomu. Liczę po cichu na ich stratę punktów w tym meczu. Jak wygrają to później jadą do Terierów i tam dopiero mogą sobie strzelanie urządzić.

bugi

MILF jesteś jakiś niedorozwinięty albo nie wiem :?
Tu nie chodzi czy grali z 3 ligowcem czy z 5 ligowcem, nie chodzi czy wygrali 9-0 czy 20-0. Chodzi o to, jak podeszli do pucharu...
Śmiem twierdzić, że ludzie naśmiewający się z krajowych pucharów, którzy się cieszą że odpadamy w pierwszych rundach, mają nie równo pod sufitem.
Idąc Waszym Tokiem rozumowania, Pep jest debilem bo ryzykował kontuzję De Bruyne (który zdecydowanie jest jednym z najlepszych pomocników na świecie) wystawiając go na ogórki
Oczywiście zaraz polecą głosy o szerokiej kadrze itp, bo to jedyny argument zwolenników odpadania z pucharów. Ciekaw jestem czym będziecie tłumaczyć ewentulną przegraną mistrza albo LM.
Wszyscy hejtują mnie za to, że nie podoba mi się to że odpuściliśmy puchary lol :? Ma się prawo coś komuś nie podobac na tym forum czy trzeba iść za głosem większości?
Obrazek

SzymonW

Dlatego Jurgena trzeba rozliczyć na koniec sezonu, a nie teraz. Jak zdobędzie tytuł to każdy mu wybaczy i zrozumie odpadnięcie z Wilkami i nawet gładką porażkę z Bayernem.
Lepiej mieć tytuł i 3 rundę pucharu Anglii i 1/8 LM niż vice mistrza i nawet dwie porażki w finale.
W maju zobaczymy czy taktyka Jurgena się opłaciła.

lorenalex

Post autor: lorenalex »

MILF pisze:
Nietykalny pisze:A gdzie byla mentalnosc zwyciezcy pepa w przegranych spotkaniach z chelsea, crystal palace, leicester czy remisujac wlasnie z wolverhampton 1:1?

Ale to już wystarcza, żeby niektórzy mieli mokro.. :sleep:
Jak sobie myślałem, to mozliwe ze takie zwycięstwa i strzelenie ponad 20 bramek w ost chyba trzech meczach to była taktyka zeby pokazać rywalom (LFC) jacy my jestesmy mocni. Taka psychologiczna zagrywka Pepa w dużej mierze w naszym kierunku bo to MY musimy zgubić punkty zeby nas wyprzedzili. . "More than you believe" https://youtu.be/jQnIMlyR9KM

Tak samo przerzucanie sie w konferencjach przed meczem która drużyna jest najlepsza na świcie czy cos w ten deseń, zeby nałożyć jeszcze większa presje
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
https://streamable.com/5dg0ey

ODPOWIEDZ