Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mufi

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Post autor: Mufi »

josif pisze:Przecież Sterling był najlepszym zawodnikiem City w poprzednim sezonie.
Nie pisz takich bredni błagam ...

Kodi

Post autor: Kodi »

Mufi pisze:
josif pisze:Przecież Sterling był najlepszym zawodnikiem City w poprzednim sezonie.
Nie pisz takich bredni błagam ...
Josif czyli twierdzisz, że Sterling był w poprzednim sezonie lepszy od (pomijając kilku innych zawodników w tym Sane) Kevina De Bruyne, który dzięki swojej genialnej formie konkurował na równi o nagrody za poprzedni sezon z naszym Salahem ? :roll:

Ktoś tu ma bardzo krótką pamięć.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

Sterling jest przereklamowany jak większość anglików.... mi bardziej podoba się Suso, taki Coutinho lewonożny. Jeden z lepszych piłkarzy w Milanie :)

lfc13

Post autor: lfc13 »

Patryko92LFC pisze:Sterling jest przereklamowany jak większość anglików.... mi bardziej podoba się Suso, taki Coutinho lewonożny. Jeden z lepszych piłkarzy w Milanie :)
A propos Suso to piekną bramę dzisiaj zasadził zza pola karnego już w 4 min meczu z Genua.

Nole

Post autor: Nole »

Patryko92LFC pisze:Sterling jest przereklamowany jak większość anglików.... mi bardziej podoba się Suso, taki Coutinho lewonożny. Jeden z lepszych piłkarzy w Milanie :)
No w sumie prawie jak lewonożny Coutinho, tylko tak o minimum klasę słabszy ;) A o bycie jednym z lepszych piłkarzy w Milanie nie jest ciężko :)

consigliere

Post autor: consigliere »

Nole pisze:
No w sumie prawie jak lewonożny Coutinho, tylko tak o minimum klasę słabszy ;) A o bycie jednym z lepszych piłkarzy w Milanie nie jest ciężko :)
Suso jest jednym z lepszych piłkarzy nie tylko w Milanie, ale na całym Półwyspie Apenińskim :wink:

Dziwię się że w dyskusji na temat rozwoju Sterlinga, nikt nie wspomniał że on przez trzy lata nie potrafił zdobyć gola dla reprezentacji. Przełamał się dopiero ostatnio z Hiszpanią. Ciężko jest wskazać aspekty jego gry które uległy wyraźnej poprawie porównując występy Sterlinga podczas mistrzostw świata w Rosji, z tym co demonstrował chociażby na mundialu w Brazylii.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

lorenalex

Post autor: lorenalex »

Jeszcze co do Sterlinga, własnie negocjuje nową umowę, ma zarabiać podobno 300k tygodniowo. ( 6 MLN PLN miesięcznie? )
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Podobno już się dogadał, szkoda miałem nadzieje, że może... Kiedyś były słuchy, że gdyby wiedział że przyjdzie Jurgen, to by został.

omnia

Post autor: omnia »

2 bramki i 2 asysty Sterlinga. Beznadziejny zawodnik. Martial dwie klasy lepszy.

Django

Post autor: Django »

Sektor51 pisze:Podobno już się dogadał, szkoda miałem nadzieje, że może... Kiedyś były słuchy, że gdyby wiedział że przyjdzie Jurgen, to by został.
Sranie po krzakach... Jurgen przyszedł półtora roku po tym, jak polazł do Pelegriniego!
Obrazek

Brendon

Post autor: Brendon »

Django pisze:
Sektor51 pisze:Podobno już się dogadał, szkoda miałem nadzieje, że może... Kiedyś były słuchy, że gdyby wiedział że przyjdzie Jurgen, to by został.
Sranie po krzakach... Jurgen przyszedł półtora roku po tym, jak polazł do Pelegriniego!
Nie 1,5 roku, a 3 miesiące, Sterling odszedł 14 lipca 2015 roku, a Klopp objął Liverpool 8 października 2015.

jrug
Kontakt:

Post autor: jrug »

Danny Ings strzela w 30 minucie z rzutu karnego w przegranym meczu Man City 6-1 Southampton.

qensheimer

Post autor: qensheimer »

Raheem Sterling w wywiadzie dla The Times:
„Moja córka nadal woli Liverpool i po jego zwycięstwach przysyła mi filmiki, na których śpiewa piosenkę o Salahu. Zapytałem jej w końcu:
- To nie jest fair. Kiedy zaczniesz śpiewać przyśpiewkę o mnie?
Odpowiedziała:
- A masz jakąś?”

Sneyku

Post autor: Sneyku »

Danny Ings dzisiaj strzela dwie bramki w wygranym 3-2 meczu przeciwko Arsenalowi.

CRX2

Post autor: CRX2 »

Péter Gulácsi został wybrany do najlepszej jedenastki pierwszej części sezonu Bundesligi. Ktoś śledzi jego grę? Faktycznie tak się rozwinął przez te wszystkie lata wypożyczeń?

ODPOWIEDZ