Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kodi

Re: Off topic

Post autor: Kodi »

bugi pisze:A ja dodam, że spekuluje się o transferze Coutinho do PSG, cena miała by wynosić UWAGA 270mln. A wystarczyło się nie uginać i przetrzymać go jeszcze pół roku :roll:
Ale to narazie luźne plotki, chociaż znając PSG.. ;)
Ten transfer, jeżeli już, wydarzyłby się tylko w momencie sprzedaży Neymara. Mbappe był tylko na wypożyczeniu teraz, a 1 lipca klauzula 180 mln została aktywowana i to zalicza się do obecnego okienka, czyli ich ruchy są już mocno ograniczone i już mówi się o sprzedażdy Rabiota i Guedesa.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Przecież transfer Paulinho to kwestia przepisów w lidze hiszpańskiej. Mają ograniczoną ilość miejsc na ludzi spoza UE, a kupili już zimą Arthura bodajże i prawdopodobnie Mina zostanie w klubie, i w ten sposób limit się zapełnia :P.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Ktoś ogarnięty w temacie mógłby się wypowiedzieć ile na dzisiejsze czasy (po wliczeniu inflacji) byłby wart transfer Buffona z przed kilkunastu lat?
The world is yours

qensheimer

Post autor: qensheimer »

CzerwonyBartek pisze:Ktoś ogarnięty w temacie mógłby się wypowiedzieć ile na dzisiejsze czasy (po wliczeniu inflacji) byłby wart transfer Buffona z przed kilkunastu lat?
w lipcu 2001 roku Juve zapłaciło Parmie 52 miliony dolarów, co dawałoby na dzisiaj około 150-160 mln Euro.

Loktevic

Post autor: Loktevic »

Witam,
widziałem gdzieś na forum zestawienie cenowe sprzedanych zawodników z kupionymi w "erze Kloppa", niestety nie mogę tego odnaleźć. Bardzo prosiłbym o podesłanie linku.
Obrazek

Lookout

Post autor: Lookout »

Witam, planuję wyjazd za granicę i potrzebuje założyć konto walutowe. Zastanawiam się nad Aliorem i MBankiem, czytałem na internecie wiele artykułów, ale w jednym pisze, że są opłaty za prowadzenie karty, a w innym, że nie ma, dlatego chcę się Was zapytać gdzie polecacie założyć konto i jakie są opłaty z nim związane, z góry dziękuję.

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

Lookout pisze:Witam, planuję wyjazd za granicę i potrzebuje założyć konto walutowe. Zastanawiam się nad Aliorem i MBankiem, czytałem na internecie wiele artykułów, ale w jednym pisze, że są opłaty za prowadzenie karty, a w innym, że nie ma, dlatego chcę się Was zapytać gdzie polecacie założyć konto i jakie są opłaty z nim związane, z góry dziękuję.

https://www.revolut.com/pl/?lang=en

Nie ma co tu dużo pisać. Choć nie bardzo wiem po co Ci to konto. Tygodniowy, miesięczny wyjazd? Jak dla mnie revolut idealny. Dobre kursy walut. Aczkolwiek większej gotówki bym tam nie trzymał. Ale to może tylko moje takie tam.
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Już wiele banków pozwala, na podpięcie do zwykłej debetówki konta walutowego, takie 2w1 tzw. karta wielowalutowa. Dla kont podstawowych zdaje się Pekao, PKO, ING, Eurobank i Credit Agricole. Placisz jedynie za prowadzenie rachunku w obcej walucie i opłatę za jedną kartę (bądź wcale, zależnie od warunków).

Ojciec

Post autor: Ojciec »

Okolo 2 lata temu mialem podobny problem i znalazlem sobie ten artykul:
https://marciniwuc.com/jak-placic-karta-za-granica/

Ogolny wniosek jest taki, ze jesli jedziesz do kraju, ktory nie jest w strefie Euro to najlepszym wyborem bedzie karta Alior w dolarach. Jedynym kosztem na jaki sie natknalem sa wyplaty z bankomatu. Pierwszy w miesiacu jest darmowy, kazdy kolejny 9 PLN. Jesli chcesz nia wylacznie placic to nie powinienes poniesc zadnych dodatkowych kosztow.

adanek

Post autor: adanek »

BeBe pisze:
Lookout pisze:Witam, planuję wyjazd za granicę i potrzebuje założyć konto walutowe. Zastanawiam się nad Aliorem i MBankiem, czytałem na internecie wiele artykułów, ale w jednym pisze, że są opłaty za prowadzenie karty, a w innym, że nie ma, dlatego chcę się Was zapytać gdzie polecacie założyć konto i jakie są opłaty z nim związane, z góry dziękuję.

https://www.revolut.com/pl/?lang=en

Nie ma co tu dużo pisać. Choć nie bardzo wiem po co Ci to konto. Tygodniowy, miesięczny wyjazd? Jak dla mnie revolut idealny. Dobre kursy walut. Aczkolwiek większej gotówki bym tam nie trzymał. Ale to może tylko moje takie tam.
Też polecam, revolut to rewelacja, wiele razy przetestowany. Poszukaj sobie gdzieś promocji na darmową dostawę karty i masz wszystko za free, tu przykładowo chyba jest: https://www.picodi.com/pl/revolut

Rabik

Post autor: Rabik »

Witam,

zamówiłem ostatnio telewizję IPTV https://world-iptv.pro/provider/novatv, aby móc oglądać mecze LFC. Niestety mam problem, ponieważ nie odtwarzają mi się kanały podczas połączenia z internetem Vectry(podłączałem się przez dodatkowy router i zmieniałem ust. modemu na bridge). Przez mobilny działa bez problemów.

ED: zostało naprawione, napisałem do supportu.

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Panowie, internetowe transmisję są wyłączone więc zapytam tutaj. Jakaś płatna strona na mecze LFC po polsku? Ktoś ma coś sprawdzonego?
Obrazek

kaszkin

Post autor: kaszkin »

Polecam player.pl. Wykupujesz pakiet canal+ i masz dostęp do kanałów. Zero przycinek, możesz sobie cofać o kilka godzin wstecz, świetna jakość. Cena pakietu to 60zł na 30 dni.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Temat transmisji zablokowany więc zapytam tutaj. Miał ktoś dzisiaj drugą połowe na darmowych transmisjach, wszystkie poblokowane czy ja coś mam nie tak z internetem?

[email protected] no to nie wiem, z 30 streamów przeleciałem i nic
Ostatnio zmieniony 25 sie 2018, o 20:48 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 1 raz.
The world is yours

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

CzerwonyBartek pisze:Temat transmisji zablokowany więc zapytam tutaj. Miał ktoś dzisiaj drugą połowe na darmowych transmisjach, wszystkie poblokowane czy ja coś mam nie tak z internetem?
u mnie działało, zawsze coś jest :wink:
Six times.

ODPOWIEDZ