Mistrzostwa Świata 2018

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Sektor51

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Sektor51 »

Walker ma wstrząs, jak Loris

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Hendersona czemu dzisiaj nie wystawili do wyjściowej 11?
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

mirko

Post autor: mirko »

Masz cos z oczami i uszami

Kodi

Post autor: Kodi »

don_daniello_lfc pisze:Hendersona czemu dzisiaj nie wystawili do wyjściowej 11?
A Lingarda i Aliego widziałeś ? Bo ja nie.

Anglia zderzyła się w końcu z oczekiwaniami, które się nagle pojawiły, grają słabo, panikują.
Kane w 1 połowie nie strzelił z metrów do prawie pustej bramki, a to zdarza mu się rzadko, więc coś jest na rzeczy.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

sc0user

Post autor: sc0user »

Ale spośród tej ww. trójki tylko o Hendersonie pisze się jako będącym w "wysokiej formie"

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Ja to nie wiem jakim cudem Ali i Lingard dograli do końca meczu, kompletnie bezużyteczni i nic nie dajacy (już szterling coś tam szarpał).
Chorwaci dostali takie doładowanie po bramie, że mogli to już skończyć w 90 minutach, konkretnie zagrali mimo przespania pierwszej połowy.
Lovren, bierz ten pucharek z Fekirem po finale do Liverpoolu :D
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, o 22:43 przez Jyuuken, łącznie zmieniany 2 razy.

bugi

Post autor: bugi »

Szkoda Anglii, Chorwacja wcale lepsza nie była w tym meczu. Kane zjebał mecz Anglikom bo powinien go zakończyć, a dla nas niestety Henderson bardzo słabo moim zdaniem wypadł.
Obrazek

mkb22

Post autor: mkb22 »

I kto by pomyślał że wyszydzany tutaj Dejan Lovren będzie grać w finale mistrzostw świata :D Co za mundial ! Anglikom widać że jednak coś jeszcze brakuje w tej grze, może gdyby nie kontuzja Chamberlaina lepiej by to wyglądało :/

FootballClub

Post autor: FootballClub »

No sorry, ale jeśli drużyna oddaje 1 celny strzał w meczu i zdobywa po nim gola to chyba nie najlepiej o nich świadczy. To półfinał MS, troszkę więcej można oczekiwać.

Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

No i mamy finał pomiędzy Francją a Chorwacją. Oczywiście w finale trzymam mocno kciuki za Chorwację i oczywiście Dejana. W kadrze Chorwacji są zawodnicy, którzy zdobyli już w tym sezonie najważniejszy puchar w klubowej piłce a mogą jeszcze przypieczętować to ogólnie najważniejszym pucharem w piłce nożnej jakim jest puchar za mistrzostwo świata. Wygrać dwa najważniejsze puchary w piłce nożnej w jednym sezonie to coś na pewno wspaniałego, wyjątkowego i mam nadzieję, że wygrają i Dejan pomimo przegranej w finale LM zdobędzie MŚ. Jeżeli Chorwacja przegra w finale to nie chcę nawet wiedzieć jak będzie czuł się Dejan, który w jednym sezonie przegrywa dwa najważniejsze puchary w piłce nożnej na świecie... :wink:
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

Yvette

Post autor: Yvette »

Henderson zszedł z boiska i Anglia straciła kontrolę nad spotkaniem, brakowało im prawdziwego lidera. Tak to trzymał za pysk Modrićia i Rakitićia. Niech wraca szybko przygotować się do sezonu. Ynwa kapitanie!!!1

Lookout

Post autor: Lookout »

Anglia nie zagrała dobrego meczu, ale Chorwaci też nic szczególnego nie pokazali. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Anglików, ale w drugiej połowie po stracie bramki Anglicy spanikowali i popełniali proste błędy, stąd też te sytuacje Chorwatów. Chorwaci doczłapali do finału mając ogromne szczęście. Według mnie murowanym faworytem w finale będą Francuzi, którzy potrafili powstrzymać Hazarda, de Bruyne czy Lukaku to co za problem będzie powstrzymać zmęczonych ciągłymi dogrywkami Chorwatów. Anglia nie zasłużyła na finał, ale mimo wszystko mogą być zadowoleni z występu na mundialu nawet jeśli przegrają z Belgami, biorąc pod uwagę ich możliwości ofensywne i brak kreatywnego zawodnika, zdecydowanie mogą się cieszyć z tego co osiągnęli.

MILF

Post autor: MILF »

Popatrz kozaków.. :?
A Dejan, to według was zagrał wielki mecz? :roll:

Występ Hendo na plus. Odpoczywaj i wracaj w pełni sił do Melwood. :)
Powodzenia w finale, Dejan! 8)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, o 22:56 przez MILF, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Dubel

Post autor: Dubel »

I ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że Messi, Ronaldo, Özil, Suarez, Cavani, Lewandowski etc. nie zdobędą medalu Mistrzostw Świata... A Lovren tak ?

bugi

Post autor: bugi »

Dodam jeszcze, że Lovren dzisiaj świetny występ, rządził w powietrzu i czyścił wszystko.
Niestety poziom sędziowania dzisiaj moim zdaniem fatalny. Sporo błędów, piłka opuściłą boisko a sędzia nakazał grać, kilkakrotnie. Nie odgwizdanych kilka rzutów rożnych, brak kilku ewidentnych kartek (Rebica nie powinno być na boisku przy prawidłowym sędziowaniu - co najmniej dwie żółte kartki)
Obrazek

ODPOWIEDZ