Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Glajskor

Re: Off topic

Post autor: Glajskor »

Flymf pisze:Jak wszyscy wiemy Klopp bardzo chce mieć w składzie Pulisica - problem w tym że tani to on nie jest i jeszcze pozostaje kwestia bramkarza. Wiec JK postanowił kupić tańszego XS do rotacji i Oblaka :roll:

Także do końca tygodnia widzimy u nas Oblaka, Shaqiriego i Fekira.
Jeśli te trzy transfery się potwierdzą, niezależnie od tego kiedy, czy to w tym tygodniu, czy może ostatniego dnia okienka, wysyłam Ci butelkę whiskey :lol:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Powiem tyle, że wszedłem sobie na whoscored obczaić suche statystyki Shaqiriego i zdziwiło mnie, że on ma dopiero 26 lat. Do tego udział przy 15 bramkach w spadkowiczu, co daje pole do popisu w lepszej drużynie, czyli m.in. u Nas, choć raczej wiadomo, że byłby tylko do rotacji, ale trzeba zauważyć, że Klopp chce srogo się w tym okienku wzmocnić. Mówi to tylko tyle, że na pewno będzie sporo rotował i pewnie postara się dalej zajść w krajowych pucharach, mając szerszą kadrę. Jedyny minus takiego podejścia, to mniejsza ilość szans dla młodych, ale jeśli chcemy być najlepsi, musimy być bez skrupułów w tej kwestii, jeśli jakiś młody na prawdę się będzie wybijał umiejętnościami ponad innych, to swoją szansę dostanie, inaczej po prostu będzie za słaby. Przykład Diaza w City pokazuje, że można dostać swoje szanse, jeśli jest się odpowiednio dobrym.

Sneyku

Post autor: Sneyku »

Glajskor pisze:
Flymf pisze:Jak wszyscy wiemy Klopp bardzo chce mieć w składzie Pulisica - problem w tym że tani to on nie jest i jeszcze pozostaje kwestia bramkarza. Wiec JK postanowił kupić tańszego XS do rotacji i Oblaka :roll:

Także do końca tygodnia widzimy u nas Oblaka, Shaqiriego i Fekira.
Jeśli te trzy transfery się potwierdzą, niezależnie od tego kiedy, czy to w tym tygodniu, czy może ostatniego dnia okienka, wysyłam Ci butelkę whiskey :lol:
Jeszcze obrońca...

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

Jak kupimy XS to oszczędzimy trochę kaski, myślę że wtedy dołożymy tyle ile Aulas chce i zostanie nam tylko bramkarz. Było by to najlepsze okienko o niepamiętnych czasów sama drużyna z genialnym menadżerem będzie tak mocna jak nigdy :) Boje się tylko przez te głupie plotki o Mane, Salahu, Kloppie itd. Myślę że każdy widzi w jakim kierunku zmierza zespół i jaki ma potencjał.

Nie rozumiem takiego parcia na Real i Barce, Jeszcze przed erą Messiego i Ronaldo te kluby zawsze dostawały baty na arenie międzynarodowej..... Messi jeszcze pociągnie Barce przez 2 sezony ale Ronaldo się już kończy, dodatkowo Real w dalszym ciągu nie ma trenera i 0 ruchów transferowych. W przyszłym tyg mundial i potem zaczyna się sezon. Ciekawi mnie co oni wymyślą.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Który to już raz się słyszy że Ronaldo czy Messi się kończą. Spokojnie, czas nowych jeszcze nadejdzie. Ronaldo to maszyna. Coś ale Zlatan którego z najwyższego poziomu zrzucić musiała dopiero ciężka kontuzja. Jeśli Ronaldo ominie podobna przygoda może spokojnie ciągnąć Real jeszcze parę lat. Jeśli nie jako niekwestionowany najlepszy zawodnik to jako wielki lider którym bez wątpienia jest. Kiedy Zizou obejmował Real, pomyślałem :"jeśli 3 takie osobowości jak Zinedine, Cristiano i Sergio (ptffu!) się dogadają, to Real osiągnie niesamowite rzeczy". Z Messim to trochę inna sprawa. Barcelona od jakiegoś czasu jest specyficzna na rynku transferowym. Więc jeśli zarząd nie będzie rzucał mu pod nogi kłód to też czeka nas jeszcze jakiś czas jego hegemoni
Mam jedynie nadzieję, że do tej dwójki dołączy jeszcze jeden nie prawdopodobny, sympatyczny arab. Bo Neymar ich poziom osiągnął jedynie w nie wyobrażalnym hype wokół swojej osoby
The world is yours

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

CzerwonyBartek pisze:Który to już raz się słyszy że Ronaldo czy Messi się kończą. Spokojnie, czas nowych jeszcze nadejdzie. Ronaldo to maszyna. Coś ale Zlatan którego z najwyższego poziomu zrzucić musiała dopiero ciężka kontuzja. Jeśli Ronaldo ominie podobna przygoda może spokojnie ciągnąć Real jeszcze parę lat. Jeśli nie jako niekwestionowany najlepszy zawodnik to jako wielki lider którym bez wątpienia jest. Kiedy Zizou obejmował Real, pomyślałem :"jeśli 3 takie osobowości jak Zinedine, Cristiano i Sergio (ptffu!) się dogadają, to Real osiągnie niesamowite rzeczy". Z Messim to trochę inna sprawa. Barcelona od jakiegoś czasu jest specyficzna na rynku transferowym. Więc jeśli zarząd nie będzie rzucał mu pod nogi kłód to też czeka nas jeszcze jakiś czas jego hegemoni
Mam jedynie nadzieję, że do tej dwójki dołączy jeszcze jeden nie prawdopodobny, sympatyczny arab. Bo Neymar ich poziom osiągnął jedynie w nie wyobrażalnym hype wokół swojej osoby

Zgadzam się z tobą, ale zauważ jedno. Messi bierze ciężar gry na siebie, w tym sezonie góruje praktycznie w każdej statystyce. Ma 30 lat i jeszcze trochę pogra na najwyższym poziomie. Obecnie nie ma lepszego piłkarza od Argentyńczyka, ale Ronaldo? fakt jest gladiatorem, wiek biologiczny 25 latka, ale jednak cyfra jest cyfrą i nie jest bogiem. Bez niego Real może grać a nawet gra lepiej, bo CR7 to genialna indywidualność, jest piłkarzem kompletnym, ale już nie zrobi takiego szumu w polu karnym jak np Neymar czy Salah. Dodatkowo ma odejść z Realu i jak go mourinho nie chce to raczej dojdzie do wymiany Ronaldo-Neymar. Brazylijczyk doda dużo świeżości w ataku Realu.

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

Czy ktos wie co sie dzieje z Damianem? Ziaja jeszcze czasem skrobnie jakis ciekawy post ale Damiana wlasciwie nie widac od chyba roku (to samo Jetzu). Ozenil sie, urodzily mu sie dzieci i postanowil jebnac to wszystko w diably?;) Wielka to strata bo newsy od Damiana, Zaji i Jetzu to byl creme de la creme.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

A nie tęsknisz za Szostim? xD
Ja tam tęsknie za SławkiemLFC :lol:
chodzą słuchy, że trzyma zdjęcie prezesa nad łóżkiem

A jak chodzi i creme de la creme to mi brakuje zawsze trafionych nowinek transferowych od Shelbiego. Co okienko przekonywał, że jego jakże sprawdzone źródła są pewne, iż na dniach sprowadzimy Marco Reusa :lol: Admini zbanowali go zapewne, ze strachu przed obniżeniem swojej popularności na forum
Ostatnio zmieniony 10 cze 2018, o 13:42 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 2 razy.
The world is yours

aro8

Post autor: aro8 »

Przecież te ich newsy i tak są tłumaczone z innych portali, co to za krem de la krem?

Django

Post autor: Django »

CzerwonyBartek pisze:A nie tęsknisz za Szostim? xD
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Django pisze:
CzerwonyBartek pisze:A nie tęsknisz za Szostim? xD
Ale ubaw, zaraz się posikam.

Jetzu jest aktywny na twitterze, tak samo Szostie. Generalnie jakkolwiek bym się zgadzał lub nie zgadzał z jakimś innym użytkownikiem, zawsze szkoda jeśli przestają się udzielać na forum. Zwłaszcza jesli są to wieloletni użytkownicy, lub jeśli wnoszą do dyskusji jakościowe informacje. Widocznie dzisiejszy internet bardziej zmierza w kierunku podawania dalej informacji, albo częstych krótkich wypowiedzi i twitter tutaj jest bezkonkurencyjny.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

aro8 pisze:Przecież te ich newsy i tak są tłumaczone z innych portali, co to za krem de la krem?
Jak oni podawali info to bylo wiadomo ze jest legit. A nie jakis pazdzierz.

Lookout

Post autor: Lookout »

Skoro już piszecie za czyimi postami tęsknicie to ja powiem, że za Barillą. Jego posty i dywagacje na różne tematy zawsze się miło czytało.

Awatar użytkownika
TheKrzychu
Kontakt:

Post autor: TheKrzychu »

Siema Czerwoni, mam pytanie odnośnie roweru i jego konserwacji.Czego używacie do czyszczenia i smarowania łańcucha?

Na chwilę obecną ujeżdżam rower z decathlonu, btwina rockridera 520, więc rewelacji nie ma, ale stwierdziłem, że zacznę od podstaw, przyzwyczaję się do jeżdżenia, a potem przesiądę się na coś lepszego 8)

Chodzi głównie o to, że na Youtube jest wiele poradników odnośnie smarów, olejków, ale w tym wszystkim się gubię. Większość opowiada, że sklepowy tłuszcz/olej/smar czy cokolwiek tam jest jest blee, i trzeba przeczyścić i nałożyć od podstaw... Jedni polecają rolhoffa, inni brunoxa,finisha, a jeszcze inni zwykły smar do piły łańcuchowej...

Ja lubię jeździć po lesie, polach, błocie, rzadziej po szosie...więc chciałbym aby łańcuch i kaseta pozostawała czysta...

Jakieś propozycje?
Obrazek

swiader92

Post autor: swiader92 »

Mogę ci polecić Brunox top-kett. Jest dobry bo nie przykeleja się do niego piasek i nie spływa tez na deszczu. Jak masz brudny łańcuch to najpierw go wyczyść i osusz a poźniej po kropelce na ogniwo. Później zetrzyj nadmiar szmatką. Ja mam też spinke na łańcuchu w razie czego. Zdejmuje go czasem i płucze w butelce.

ODPOWIEDZ